• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEVáclav Havel *5.10.1936 - +18.12.2011
    VÁCLAV HAVEL - diskuze o člověku, který byl u moci, přesto se nikdy nad nikým nepovyšoval.
    Nechť pravda a láska skutečně zvítězí nad lží a nenávistí - aneb buďme k sobě prosím slušní.

    Prezidentka Táňa Fischerová






    Václav Havel - oficiální web
    rozbalit záhlaví
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: Havla jsem bral začátkem 90-ch (jako ostatně tehdy skoro každý) - bohužel později, a zvláště pak ke konci posledního volebního období se stal karikaturou sebe sama a paradoxně se svým chováním přiblížil těm, které celou dobu kritizoval (a nejsmutnější na tom je, že si to ani sám není schopen uvědomit)

    a když už to chceš "pocitově", tak ze člověka, který se znovu ožení ani ne rok po smrti manželky (přičemž se prokazatelně se svou nastávající scházel i v době, kdy jeho maželka umírala na rakovinu), ze člověka, který je schopen halasně podpořit bombardovní Jugoslávie, a při tom všem si hraje na "morální autoritu" - z takového člověka já prostě dobrý pocit nemám...
    N_I
    N_I --- ---
    ani ty sam jsi zadny nedal...

    ano..ty jako jediny soudce uznas kery argument je rozumny...

    havel byl clovek kerej naslouchal..nemel o vsem jasno ihned...nechaval lidem prostor..jen je navadel...nechtel diktovat...
    klaus s jeho lobistickou skupinou prikaze..nebude knihovna..a jedeme...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: pokud má oponent rozumné argumenty, rád je uznám ...
    ovšem zatím jsem tady žádné nezaznamenal ;-)
    N_I
    N_I --- ---
    coz ty nikdy neuznas..jako pan profesor....nikdy za zadnou cenu nerict oponentovi ze na jeho argumentu neco bude...:]

    havel tohle dokazal...poslouchat
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: huš ;-)
    kdybys pamatoval, jak jsme se s Miraclem hádali před prezidentskou volbou, tak pochopíš co ho muselo stát za přemáhání napsat že mám taky někdy rozumné argumenty :-D)
    N_I
    N_I --- ---
    jsem pocten..

    uplne vidim jak si to uziva jako klausik..kdyz ma tu cest..jak se uplne vznasi..;]
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: jsem poctěn... ;-D)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: prvni vcelku rozumna veta dneska od tebe. Gratuluji.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    _BENNY: ZHYŇ, egomaniaku :-D)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    uz se tesim az svym soukromym tryskacem pristanu doma a pomazlim se se svym dvacetiletym konakem co mam ve svem soukromem baru, jiste me ceka kralovstvi nebeske :))
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: ... leč mouchy těch, které obdivujeme, se nám jeví méně podstatné než mouchy těch, které nenávidíme, viď ;-)
    N_I
    N_I --- ---
    presne tak...nikdo tady asi nikdy nerekl ze vaclav havel je svaty a neudelal nikdy chybu...ma svoje mouchy..
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: mate pocit ze penize a ego vas dovedou ke stastnemu zivotu - opět zcela mylný a nelogický závěr ;-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    N_I: hele a nespletl sis nahodou Vaclava Havla s Astarem Seranem?
    N_I
    N_I --- ---
    narazil jsem fest...skoro az na morek kosti...a presto si rad toto vsechno ponecham..a budu se tim dale ridit..a doufat ze vsichni nedopadnou jako vy...ktery mate pocit ze penize a ego vas dovedou ke stastnemu zivotu
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: kéž tě tvá srážka s realitou bolí co nejméně...
    N_I
    N_I --- ---
    veril jsem mnohem vic havlovi ze mu jde o zachovani citu a ze mu jde o lasku...o dost vic mu to stale verim nez klausovi....ten jede pravy opak
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    _BENNY: my nejlíp víme, co je pro vás dobré
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ach ano, hlavne ten cit... a pravda a laska a boj za dobro a vseobecne blaho!
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    N_I: Obcana Havla jsem bohuzel propasnul, ale urcite to chci nekde shlednout.
    N_I
    N_I --- ---
    presne tak...nikdo tady asi nikdy nerekl ze vaclav havel je svaty a neudelal nikdy chybu...ma svoje mouchy..

    ale kdo ma kus citu v sobe...videl obcas havel...tak mu blesklo jak velkej to je rozdil...co se snazil nechat v lidech havel a kam bezi klaus a jeho dolarovy egomaniaci..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam