• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ELEMENT_LEAD: dostali ban na extended
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    XPABLITO: a s tema dualama si vybavuju, ze se neco delo. za boha si nemuzu vzpomenout co, ale meli jsme tam kluka co mel album a v nem playset dualu od kazdyho a vsichni se mu smali at to proda nebo s tim vytapetuje zachod. nechal si to a ted se nejspis smeje jim, ale vubec me nenapada co se s nema tehdy delo.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    XPABLITO: odyssey jsem tak nejak zacinal myslim taky. extended s U/G madness jsem si postavil. v tu dobu staly wastelandy kilo.
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    STRANGERD: dual za 2 guru basicy kdykoliv :D
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    XPABLITO: dual za dva odpovidajici basicy nebyl fer nikdy:D
    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    IVIS: Driv byly karty uplne jinak nahodnocene. Me se treba v dobach Odyssey bloku podarilo ziskat Tropical Island vymenou za Call Of The Herd ... a to jsem si u toho tenkrat pripadal, ze ja jsem ten osvacenej.
    IVIS
    IVIS --- ---
    Jen pobavilo, z jednoho článku o dřevních dobách magicu u nás, že vrcholem svačícího majstrštiku bylo vyměnit třeba taigu za basic forest a basic mountain:), krásná to doba.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    wizardi to jedou u zvostra ten marketing

    MATHES
    MATHES --- ---
    KUTAS: did you just assume the first two goblins gender?!!!


    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    RASTASHAMAN: Ten playtest je na kokos. Má tendenci načíst jen část karet (obrázků) a ty Ti tam sype furt dokola. Hlavně hraju to jen jako multiplayer, na duel by to vypadalo o dost jinak.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    KUTAS: zajímavé je, že nejšikovnější a vařenej goblin byla goblinka :)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KUTAS: ted jsem chvili nevedel jestli to je Unstable nebo Rivals :)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Nice flavor :)

    ACHERON
    ACHERON --- ---
    tradiční dotaz s přeprodeji, jaké myslíte, že budou reálné ceny těch flip landů? Min tři by se mi hodily tak přemýšlím, jestli je grabnout hned, když ceny vypadají příznivě, nebo mi něco uniklo a půjdou po release dolů, protože to taková sláva není (teda až na Azor's Gateway)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Fungovat asi bude,za mne tam mas prekvapive dost globalniho zabijeni,ale asi je to v poho. Spis me zarazilo ze mas hodne drahe spelly,v playtestech to byl docela problem.aura shards a reclamation sage se mi vylozene nelibi ;-D
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    Link z této stránky jsem zatím nesdílel, tak nevím esi to bude fungovat... https://tappedout.net/mtg-decks/28-11-17-rhys/
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    První kolo: Forest - Burgeoning - Land - Land. Druhé kolo: Harrow - Land - Cultivate. Třetí kolo: Generál + cokoliv nebo Skyshroud Claim nebo Explosive Vegetation aaaa nebo třeba Avanger of Zendikar (lol) = blessing 3. kolo. Rhys GW tokeny jsem původně oživil po šesti letech trapně kvůli Cathars' Crusade, ale na "city blessing" už slintavě koukám. Ale pro toho modrýho týpka to moc nebude no.
    Btw. pokud nehraju proti dvoum kontrolům co si lížou dicky v šedesátým devátým kole, tak je úspěšnost víc než dobrá ;)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Ja nevim, na artefakty nedam dopustit, edh uz si bez nich nedokazu predstavit, slape to krasne a je pravda ze 4. kolo neni problem mit jich 5. Storm the vault je fakt silny. Ale mozna je to jen proto ze davam nekolik let prednost multiplayeru a nepotvorovym deckum ;-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: myslim si, ze ten blessing ve 3. kole nikdo mit moc nebude:)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: rikal nekdo invisible stalker? :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam