• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    _DOMINIK_: tyo já to EDH teď zkoušel hrát a prostě ty generálové mi vadí, přijde mi, že to opravdu zbytečně zúžuje možnosti highlander formátu - a to nemluvím o omezení barev na generála, ale prostě to, že postavit balík kolem generála je relativně snadné. Daleko větší šance, že ty hry pak vypadají všechny stejně.
    Můj názor asi hodně pramení z toho, že jsem narazil na Purphoros jako soupeřova commandera.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    Pro (nejen) prazske hrace EDH a pro zajemce o format jako takovy posilam "reklamu" na prazskou Duel Commander serii:

    Úvod do EDH a Report z Duel Commanderu v Praze #2 | CMUS.cz
    http://cmus.cz/rubriky/clanky/reporty/uvod-do-edh-a-report-z-duel-commanderu-v-praze-2_11115.html
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Tak jak jsem avizoval, tak konečně máme i klub na nyxu:
    [ Čajový klub U Hedvábné chobotnice ]

    Nově vznikající klub v Nuslích s velkou podporou deskových a karetních her. Zatím fungujeme neoficiálně, ale i tak jste srdečně zváni!

    Pravidelně se scházíme na EDH a Tiny Leadera, v prosinci jsme draftovali Unstable a v podobném směru chceme pokračovat i nadále, tak doufám, že někoho uvidím ;-)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ASYD: vůbec jsem nepochopil ten konec, o co jde? Jakože Azor(ius) je tam přivedl v rámci vyššího plánu X, jehož pokračování se bude týkat Dominarie?
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    January 15, 2018 Banned and Restricted Announcement | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...hive/news/january-15-2018-banned-and-restricted-announcement-2018-01-15
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    no ja nevim. pamatuju more za 50 korun. s tim ze dva basicy staly 60. (ja jsem si dualy po banu nechala). vysmata jsem byla do te doby nez jsem je diky svemu byvalemu musela dat do vykupu s tim, ze more melo vykup 1000. :-/
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ELEMENT_LEAD: dostali ban na extended
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    XPABLITO: a s tema dualama si vybavuju, ze se neco delo. za boha si nemuzu vzpomenout co, ale meli jsme tam kluka co mel album a v nem playset dualu od kazdyho a vsichni se mu smali at to proda nebo s tim vytapetuje zachod. nechal si to a ted se nejspis smeje jim, ale vubec me nenapada co se s nema tehdy delo.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    XPABLITO: odyssey jsem tak nejak zacinal myslim taky. extended s U/G madness jsem si postavil. v tu dobu staly wastelandy kilo.
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    STRANGERD: dual za 2 guru basicy kdykoliv :D
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    XPABLITO: dual za dva odpovidajici basicy nebyl fer nikdy:D
    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    IVIS: Driv byly karty uplne jinak nahodnocene. Me se treba v dobach Odyssey bloku podarilo ziskat Tropical Island vymenou za Call Of The Herd ... a to jsem si u toho tenkrat pripadal, ze ja jsem ten osvacenej.
    IVIS
    IVIS --- ---
    Jen pobavilo, z jednoho článku o dřevních dobách magicu u nás, že vrcholem svačícího majstrštiku bylo vyměnit třeba taigu za basic forest a basic mountain:), krásná to doba.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    wizardi to jedou u zvostra ten marketing

    MATHES
    MATHES --- ---
    KUTAS: did you just assume the first two goblins gender?!!!


    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    RASTASHAMAN: Ten playtest je na kokos. Má tendenci načíst jen část karet (obrázků) a ty Ti tam sype furt dokola. Hlavně hraju to jen jako multiplayer, na duel by to vypadalo o dost jinak.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    KUTAS: zajímavé je, že nejšikovnější a vařenej goblin byla goblinka :)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KUTAS: ted jsem chvili nevedel jestli to je Unstable nebo Rivals :)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Nice flavor :)

    ACHERON
    ACHERON --- ---
    tradiční dotaz s přeprodeji, jaké myslíte, že budou reálné ceny těch flip landů? Min tři by se mi hodily tak přemýšlím, jestli je grabnout hned, když ceny vypadají příznivě, nebo mi něco uniklo a půjdou po release dolů, protože to taková sláva není (teda až na Azor's Gateway)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam