• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ICARUS: partner with neni to samy co partner.
    Partner with xxx (When this creature enters the battlefield, target player may put yyy into their hand from their library, then shuffle.)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WOLFBANE: Fakt jen jednoho? Vzdyt partneri tam funguji taky
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    CHOBOT: je ti jasny, ze na frenchi si zahrajes pouze jednoho.
    JOHNNYCAGE: co sem parkrat hral competetive 2hg, tak to je na par kol
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    JULIAN: Jako u těchhle konkrétně? Myslim že 2HG je fakt specifickej formát kde jsou hry pekelně dlouhý a složitý a vyhrávaj kolikrát mnohem menší výhody, možnost volit si ty hráče je dost brutální imho.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    V0IT: mi prijde ze ten CC obecne je nejak...prestrelenej.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    CHOBOT: * funkční izzet control shell, nutno dodat
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    V0IT: za mě hype, třeba se mi s nima konečně podaří vymyslet funkční control shell na french ))
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JANDOS: tak par se jich jeste najde. doporuju serii "The Magic art of..." na tomhle kanalu: https://www.youtube.com/user/themagicmansam33/videos
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Tenhle generickej styl uz se me zacina zajidat. Kde jsou ty casy kdy mel kazdej ilustrator fakt svuj velmi specifickej styl a byl poznat na prvni pohled.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    ASYD: Jak buzny vypadá většina karet co tam má vylézt. Hroznej design karet.
    BATTTLEBOND | MythicSpoiler.com
    http://mythicspoiler.com/
    ASYD
    ASYD --- ---
    V0IT: ... a vypadaj jak buzny
    V0IT
    V0IT --- ---
    jen škoda, že nemají nižší cc

    ASYD
    ASYD --- ---
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    JULIAN: pulku hry jen koukas co dela souper a nemuzes to ovlivnit... heled ja jsem si taky myslel, ze HS je oproti MtG stupidni a rok po vydani jsem to ani nepustil - pak jsem to ale zacal hrat a zjistil, ze to tak fakt neni, akorat je ta komplexita a nahodnost distribuovana jinak, nez v MtG; takze konkretne v pripade kontrolu ano, nemuzes primo reagovat na souperovy akce, ale zase v 30 karetnim balicku kde mas vzdycky dostatek many muzes jako kontrolni hrac mnohem lip planovat svuj postup hrou v souvislosti s tvymi predpoklady o tom, co v tom danym kole zahraje souper, zvlast kdyz vezmes v potaz mnohem extenzivnejsi mulligan v HS; takze kuprikladu zatimco v HS se ti snaz stane ze souper zahraje naky sileny kombo a ty na to jen smutne koukas, je mnohem min pravdepodobny, ze te proste prejede naky aggro, pac sis tu ctvrtou manu na wrata proste nelizl vcas; rozhodne se neda rict, ze jsou v HS kontroly jednoduchy na hrani, to fakt muze prohlasit jen nekdo, kdo o tom vi kulovy
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ROARCK001: I poslední 2 planeswalker decky jsou docela vyrovnané:
    Recenze Dominaria Planeswalker Decks | CMUS.cz
    http://www.cmus.cz/rubriky/jak-zacit/recenze/recenze-dominaria-planeswalker-decks_11209.html

    Jinak pokud si chceš zkusit jít na FNM, tak je docela fajn vzít Challenger Deck (i když dost karet za půl roku odrotuje z standardu, ale v této ceně by to nemuselo vadit) asi nej pro začátečníka na pilotování a možnosti je Vehicle Rush
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    ROARCK001: duel decky sou imho super na začátek hraní - jsou proti sobě dobře vybalancovaný. K tomu mít pár boostrů na dotunění..

    Jinak můžu nabídnout hromady U/C karet co mám za léta draftovaní..
    ROARCK001
    ROARCK001 --- ---
    zdravím, mozna se tu tenhle dotaz opakuje casto, ale stejne se zeptam :)

    chtel bych zacit s MTG, jsem prakticky na bode nula. budu potrebovat postavit dva decky (pro me a pro slecnu), ale chtel bych postupne mit balik karet, ze kterych muzeme stavet ruzny decky a menit to atd. dostal jsem deckbuilder toolikit Ixlan a nic jinyho nemam. nelakaji me ty dual-deck sety (neprijde mi to variabilni) - dotaz zni - co koupit ted a co pak nakupovat dal? dik :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    STRANGERD: co je na tom legracniho? HS je dost neinteraktivni, pulku hry jen koukas co dela souper a nemuzes to ovlivnit, to nemusi sedet kazdemu
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    K3BAB: doporučil bych ti se srovnavanim počkat, než o těch hrách budeš něco vědět, takhle plodis dost legrační tvrzení...
    MATHES
    MATHES --- ---
    Ty UB control mirrory jsou v arene docela pain cely je to jen o scarab god:D
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Control je fajn, ale ty mirrory trvaj nekdy neskutecne dlouho a je to o nervy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam