• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JJOXER: Taky si to přesně říkám, že bych z hospodských sestřiček udělal normál martyr deck, jen co ještě nemám ani v jednom exempláři tak to je Surgical Extraction, ale jelikož ta vyšla naposledy v M15 tak by mohla vyjít... To samé bych čekal Mirrodin fast landy, bohužel nepřátelské fetchky spíše nevyjdou...
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    WIRUSS: No to jsou vanoce pro moje soul sisters [: napred udelaji soul sisters na standardu a ted jeste reprintnou flagstones! Plus serra ascendant taky mel reprint a jeste zlevnil diky snizeni max HP v commanderu. Auriok champion a archangel of thune taky reprint...
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Hele tak zatím většian rare je teď přes 5$ (což je stále polovina cenu boosteru), ale další kupa je jich docela fajn...



    WRATA
    WRATA --- ---
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Petr Sochurek je zatim na GP 7-1
    WRATA
    WRATA --- ---
    Me neuveritelne vytaci ze tam nejde nastavit treba BO3
    MATHES
    MATHES --- ---
    jj vcera jsem to uspesne s kamosem otestoval. je to teda neskutecne cluncky, ale alespon uz to jde
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    WRATA: prima challenge je od ctvrtka
    WRATA
    WRATA --- ---
    JULIAN: Friendi a dueling by meli byt tenhle tyden dokonce. Aspon podle toho co jsem zahledl na FBl
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ja uz vault jednou otevrel, ale souhlasi mze to chce lepsi reseni. udajne na nem prauji, plus nekdy tenhle mesic by uz meli fungovat friendi a dueling
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    MATHES: když ji naplníš, tak ti to vyskočí
    ASYD
    ASYD --- ---
    pockej si az skonci beta
    MATHES
    MATHES --- ---
    JJOXER: ee wildcards se ti nabiji za kazdej otevrenej booster
    RORSCHACH: a vault existuje a da se otevirat? jak se da otevrit, kdyz nevim, kde je?:D
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    MATHES: No ja mel zato, ze kdyz otevres kartu kterou uz mas, tak se ti z toho nabiji wildcars, ze kterych potom muzes craftit co chces.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    MATHES: jde do vaultu, ale ten vault není vidět :) pohybovalo se to tak pomalu, že ho radši uklidili pryč :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    JJOXER: jaky tokeny? ja jsem doted nepochpil a nevyguglil kam jde 5. kopie. mel jsem za to, ze jde do vaultu, ale ten v UI nikde nevidim.

    free packs per week jsou 3 v ramci toho tydenniho hraciho questu, nejsem si jistej na co narazis
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    JANDOS: akorat teda spares v mtga delaji tokeny a ty free packs per week jsou trosku jinde.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    Pro mě tenhle Pro Tour hlavně "coverage" potvrzení, že Dezani je přesně to, co se o něm říká. Sledoval jsem jeho poslední hry ve swiss části a jenom co jsem viděl, tak se dvakrát pokoušel mentorovat někam, kam mentorovat nemohl. Když dělá tohle uplně v klidu pod kamerou na Pro Touru, tak jak pak asi vypadají jeho normální hry ...
    YETTY
    YETTY --- ---
    ICARUS: Zajímal by mě důvod toho muliganu. Já osobně bych to radši keepnul. Je to pan hráč, takže důvod proto měl určitě. Jsem zvědavý jestli to vysvětlí na svém kanále...
    WRATA
    WRATA --- ---
    JANDOS: Nevim jestli ma smysl takhle to srovnavat. Preci jen Arena i Artifact jeste nejsou venku z bety takze se tam muze lecos zmenit. Navic Artifact stoji 18€ zatimco ostatni jsou "F2P"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam