• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WRATA
    WRATA --- ---
    STRANGERD: Jediny realny counterovani nexusu je Syncopate...
    ASYD
    ASYD --- ---
    first world problems
    MATHES
    MATHES --- ---
    RORSCHACH: to je "industry standard":)
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    ICARUS: Myslel jsem to spíš tak obecně, co se týče Areny. Taky se může stát, že zabanují jednu kartu a zbyde vám 56(+15) zbytečných karet a narozdíl od papíru nebo MTGO se jich neni jak zbavit.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    RORSCHACH: Tak zase v bant nexusu je krom manabaze, co je pouzitelna vsude, rare/mythic akorat teferi a azcanta, coz jsou v pohode hratelne kusy.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    tohle je stejně zajímavý, místo Nexusu sice lidem dají wild card, ale (potencionálně nepoužitelný) zbytek balíku vám stejně zůstane
    MATHES
    MATHES --- ---
    teda porad zustavaji problemy "BaB promo" ale takhle za me dobry.

    (takze mam zadarmo 4 timewalky - v arene budou refundovat wild cards za ne:))
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: v normalnim hrani se SB to totiz neni problem:)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ICARUS: No přijde mi to trochu škoda, ale fakt to v Aréně trvalo, jak... Zajímavé, že na normálním STD nebyla bannutá, takže ji lidi dál budou shánět, jak...
    MATHES
    MATHES --- ---
    Prvni jste cetli zde!:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: to jsou fofry:D
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    OLOLOLOLOLOL! :D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Tak panove MATHES a WIRUSS vyhravaji zlateho bludistaka :))

    MTG Arena Banned and Restricted Announcement | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...es/archive/news/mtg-arena-banned-and-restricted-announcement-2019-02-14

    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: Snad ji reprintnou někdy.
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHOBOT: ano, to jsem tady uz taky parkrat rikal + je problem, ze ta karta existuje jen ve foilu.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    CHOBOT: Nebo se dala koupit jako kusovka. Už jí teda nemaj.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATHES: chybí mi tam varianta: srát na nexus, protože distribuční model týhle jedný karty je naprostá debilita (tedy karta není v boo, ale dala se získat "jen" jako promo k boo boxu)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    to je ale roztomila diskuze, btw ke slozitosti/narocnosti decku meli dobrej podcast nedavno v ProPoints, PVDDR o tom pak i napsal par clanku na channelfireball; co se banu tyce, kdyz je ve formatu napr. duress, drill bit, spell pierce, negate, mortify a brontodon, tak brecet ze me kosi deck co je zavislej na tom mit ve hre enchantment a navrch resolvnout kouzlo za 7 many vyzaduje hodne intenzivni pristup ve stylu "skrz tuhle zed se promlatim hlavou, i kdyz jsem hned vedle dveri":))
    MATHES
    MATHES --- ---
    (uz opravdu posledni verze ankety:D)
    MATHES
    MATHES --- ---

    Banovat Nexus?

    24 hlasy od 24 respondentů

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam