• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JULIAN: Ha, jsem blbec, nevim proc jsem si myslel, ze to dela tokeny 2 :D Takze vsechno spatne, back to the drawing board. Kazdopadne porad si myslim, ze je to hratelna karta :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    PSYCHO: asi jsem po ranu trochu retardovanej, ale jak je matematika za tema counterama? ve tretim kole mas 3 contery z ceho? Ooze + token + ??
    WRATA
    WRATA --- ---
    ACHERON: To bude all star hlavne v reklamaci
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Jo, ja nerikam, ze to je dobry, ale myslim si, ze se kolem toho da stavet. Je to dalsi option jak s tou Ascendancy pracovat a myslim si, ze zrovna v GU to ma slusnej potencial. Nehlede na to, ze v tomhle setupu ani tu ascendancy nepotrebujes, protoze ho stejne prejedes. Je to ideal draw, ale jak rikam, da se s tim pracovat a zrovna v tyhle sade je 4x proliferate celkem mocna zbran.

    SQUOP: Dekuju ti nacelniku, ze si se mne zastal! :D
    SQUOP
    SQUOP --- ---
    MATHES: kdybys znal Psycha tak víš že on si to lízne :-D
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: potrebujes na to fakt hodne karet - ve 3. kole potrebujes 9 karet s tim, ze mas celkove k dispozici 10 (11 on draw)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: No, vychazej z toho, ze tam tech karet co pracujou s counterama budes mit randal, a myslim si, ze pri dobrym decku tu ascendanci procnes ve 4 tym kole.
    Namatkou:
    T1 - Forest, Elf
    T2 - island, Growth Spiral, Island, Neoform into Incubation druid
    T3 - Land, Ascendancy, Biogenic Ooze (Ascendancy 3 countery)
    T4 - Planar Celebration (Ascendancy na konci kola 22 counteru)
    T5 - Upkeep win

    Je to hrozne fragile, ale jde to.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: no nevim - 4 proliferate kdyz potrebujes 20 counteru nezni tak sexy.
    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    ACHERON: Já teda legacy ani vintage nehraju. Ale myslel sem to tak, že pokud je někde v těch formátech potřeba zahrát EE = 1 nebo umřeš, tak tohle poslouží úplně stejně ;) (nejde to taplý a má to default 1 counter).
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Spis do Tronu.
    FORACE
    FORACE --- ---
    mozna do amuletu ?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    PSYCHO: jej, ten counter jsem přehlídl, stejně jako že to je jen equal to mana cost, tak
    LUKEH: XPABLITO: jestli to není na tokeny a jde to taplý, plus za každý +1 counter se musí taky tapnout, tak je užitelnost mimo standard dost omezená...
    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    LUKEH, ACHERON: Spíš teda Engineered Explosives než wrata, při X = 1 to dokonce stojí i stejně many jako EE. Possible eternal payable?
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    ACHERON: wrata to úplně nejsou, protože to ničí jen s costem přesně stejným jako počet counterů, takže když má soupeř mrchy s costem 2,3,4,5 tak zabiješ jednu z nich. Ale různé kontroly, které chtějí hrát hodně landů to určitě využijou i tak.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ACHERON: Na to jsem koukal, kdyby to prislo bez counteru, tak je to jeste lepsi.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ACHERON: Land
    Blast zone enters the battlefield with a charge counter on it.
    T: Add ◊
    XX, T: Put X charge counters on Blast Zone.
    3, T, Sacrifice Blast Zone: Destroy all nonland permanents with converted mana cost equal to the number of charge counters on Blast Zone.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    PSYCHO: jasná kauzalita. Vyjde Ugin s -3 a následně je Planar Celebration. Jsem hodně zvědavej, jaká bude ta změna u PWs, a co bude dějově následovat na Ravnica :)

    jinak spoil ještě tohohle brutálu. Wrata na zemi!
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Ctu to spatne, nebo to seSimic Ascendancy rika “vyhrals”?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Planar Celebration 5GG
    Sorcery (Rare)

    Choose four. You may choose the same mode more than once.

    *Create a Citizen creature token 2/2 that's all colors.

    *Return a permanent card from your graveyard to your hand.

    *Proliferate.

    *Gain 4 life.

    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: ja si nejsem uplne jistej, ale mam pocit, ze tohle pravidlo vzniklo kvuli ruznejm vykukum, ktery se to snazili exploitovat. nerozumim co te na tom tak triggeruje:)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ACHERON: No kdysi se to jmenovalo morph, jenze face down morphnuta karta je porad karta, takze se da treba flicknout. Jenze Ugin vyrabi tokeny, ktere se nesmi reprezentovat kartami.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam