• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JULIAN: Ha, jsem blbec, nevim proc jsem si myslel, ze to dela tokeny 2 :D Takze vsechno spatne, back to the drawing board. Kazdopadne porad si myslim, ze je to hratelna karta :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    PSYCHO: asi jsem po ranu trochu retardovanej, ale jak je matematika za tema counterama? ve tretim kole mas 3 contery z ceho? Ooze + token + ??
    WRATA
    WRATA --- ---
    ACHERON: To bude all star hlavne v reklamaci
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Jo, ja nerikam, ze to je dobry, ale myslim si, ze se kolem toho da stavet. Je to dalsi option jak s tou Ascendancy pracovat a myslim si, ze zrovna v GU to ma slusnej potencial. Nehlede na to, ze v tomhle setupu ani tu ascendancy nepotrebujes, protoze ho stejne prejedes. Je to ideal draw, ale jak rikam, da se s tim pracovat a zrovna v tyhle sade je 4x proliferate celkem mocna zbran.

    SQUOP: Dekuju ti nacelniku, ze si se mne zastal! :D
    SQUOP
    SQUOP --- ---
    MATHES: kdybys znal Psycha tak víš že on si to lízne :-D
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: potrebujes na to fakt hodne karet - ve 3. kole potrebujes 9 karet s tim, ze mas celkove k dispozici 10 (11 on draw)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: No, vychazej z toho, ze tam tech karet co pracujou s counterama budes mit randal, a myslim si, ze pri dobrym decku tu ascendanci procnes ve 4 tym kole.
    Namatkou:
    T1 - Forest, Elf
    T2 - island, Growth Spiral, Island, Neoform into Incubation druid
    T3 - Land, Ascendancy, Biogenic Ooze (Ascendancy 3 countery)
    T4 - Planar Celebration (Ascendancy na konci kola 22 counteru)
    T5 - Upkeep win

    Je to hrozne fragile, ale jde to.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: no nevim - 4 proliferate kdyz potrebujes 20 counteru nezni tak sexy.
    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    ACHERON: Já teda legacy ani vintage nehraju. Ale myslel sem to tak, že pokud je někde v těch formátech potřeba zahrát EE = 1 nebo umřeš, tak tohle poslouží úplně stejně ;) (nejde to taplý a má to default 1 counter).
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Spis do Tronu.
    FORACE
    FORACE --- ---
    mozna do amuletu ?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    PSYCHO: jej, ten counter jsem přehlídl, stejně jako že to je jen equal to mana cost, tak
    LUKEH: XPABLITO: jestli to není na tokeny a jde to taplý, plus za každý +1 counter se musí taky tapnout, tak je užitelnost mimo standard dost omezená...
    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    LUKEH, ACHERON: Spíš teda Engineered Explosives než wrata, při X = 1 to dokonce stojí i stejně many jako EE. Possible eternal payable?
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    ACHERON: wrata to úplně nejsou, protože to ničí jen s costem přesně stejným jako počet counterů, takže když má soupeř mrchy s costem 2,3,4,5 tak zabiješ jednu z nich. Ale různé kontroly, které chtějí hrát hodně landů to určitě využijou i tak.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ACHERON: Na to jsem koukal, kdyby to prislo bez counteru, tak je to jeste lepsi.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ACHERON: Land
    Blast zone enters the battlefield with a charge counter on it.
    T: Add ◊
    XX, T: Put X charge counters on Blast Zone.
    3, T, Sacrifice Blast Zone: Destroy all nonland permanents with converted mana cost equal to the number of charge counters on Blast Zone.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    PSYCHO: jasná kauzalita. Vyjde Ugin s -3 a následně je Planar Celebration. Jsem hodně zvědavej, jaká bude ta změna u PWs, a co bude dějově následovat na Ravnica :)

    jinak spoil ještě tohohle brutálu. Wrata na zemi!
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Ctu to spatne, nebo to seSimic Ascendancy rika “vyhrals”?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Planar Celebration 5GG
    Sorcery (Rare)

    Choose four. You may choose the same mode more than once.

    *Create a Citizen creature token 2/2 that's all colors.

    *Return a permanent card from your graveyard to your hand.

    *Proliferate.

    *Gain 4 life.

    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: ja si nejsem uplne jistej, ale mam pocit, ze tohle pravidlo vzniklo kvuli ruznejm vykukum, ktery se to snazili exploitovat. nerozumim co te na tom tak triggeruje:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam