• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WRATA
    WRATA --- ---
    _DOMINIK_: A kdyz souper nezahraje nic? To cely zfizluje ne?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    PSYCHO: jakože řecká tragedie kdy cely plan slavi vítězství zatimco Bolas pomalu harvestuje jednoho PW po druhem? Jsem zvedav cp bude dal, zbyva jeste cca 50 karet!
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Spark Harvest B

    Sorcery (C)
    As an additional cost to cast this spell, sacrifice a creature or planeswalker or pay 3B.
    Destroy target creature or planeswalker.

    With the harvest of Domri's spark, the Elderspell began to fuel Bolas's ascension to godhood.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    no, dle myho nemaji t3/4 killy na standardu co delat. me znervoznuje uz to ral + expansion combo:

    t1 treba opt, nebo klidne taply dual
    t2 growth spiral nebo ten novy hexproof elf (nebo trapny non-hexproof elf)
    t3 ral, storm conduit -> +2 (hledate expansion)
    t4 ral -2 a predate prioritu. souper na konci kola zahraje treba chemister's insight, nebo kyho certa ;) vy na to expansion cilici insight. ral na stack strci druhou expansion kopii. ta zacili prvni expansion a tim zahaji infinite kolecko, do ktereho ral prubezne triggeruje -> GG

    nebo pokud mate na ruce rovnou 2x expansion a treba opt, ani nemusite spolihat na soupere

    kazdopadne t4 (t5 bez zelene a rampy) win z 2-3 karet, plus je to v RU(G), tudiz levny proliz na hledani kombo piecu a levny removal na preziti, nez se to sesklada...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Na druhou stranu to je na standardu problem vsech T3/4 killu. Kdyby ne, tak by to byl hodne smutnej pribeh.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WHITEANGEL: Nerikam nic... Tech veci jak to posrat je hromada, hlavne je pruser ze u ascendancy musis cekat na dalsi kolo...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JULIAN: ha, a tady jsem zase prosim zapomnel na to, ze to muzu pouzit i na ascendanci :D Sorry, pondeli, nefunguje mi mozek :D
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Smolne kazdej deck ti to kombo vysere hned v prvnim kole az ti podstreli toho Elfa :D
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    PSYCHO: no na tech 20 se dostanes imho ale taky. Proliferate na elfa, dve oozy a samotnou ascendancy je 4*4 + 2 z prvniho kola + 2 na konci kola coz je akorat
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Neoform mu da counter
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: jeste jsem si ted vsimnul, ze ve 2. kole sice vytahnes incubation druida, ale nikde tam neni prostor ho zvetsit, aby ti v tom 3. kole uz generoval manu se kterou pocitas:)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JULIAN: Ha, jsem blbec, nevim proc jsem si myslel, ze to dela tokeny 2 :D Takze vsechno spatne, back to the drawing board. Kazdopadne porad si myslim, ze je to hratelna karta :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    PSYCHO: asi jsem po ranu trochu retardovanej, ale jak je matematika za tema counterama? ve tretim kole mas 3 contery z ceho? Ooze + token + ??
    WRATA
    WRATA --- ---
    ACHERON: To bude all star hlavne v reklamaci
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Jo, ja nerikam, ze to je dobry, ale myslim si, ze se kolem toho da stavet. Je to dalsi option jak s tou Ascendancy pracovat a myslim si, ze zrovna v GU to ma slusnej potencial. Nehlede na to, ze v tomhle setupu ani tu ascendancy nepotrebujes, protoze ho stejne prejedes. Je to ideal draw, ale jak rikam, da se s tim pracovat a zrovna v tyhle sade je 4x proliferate celkem mocna zbran.

    SQUOP: Dekuju ti nacelniku, ze si se mne zastal! :D
    SQUOP
    SQUOP --- ---
    MATHES: kdybys znal Psycha tak víš že on si to lízne :-D
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: potrebujes na to fakt hodne karet - ve 3. kole potrebujes 9 karet s tim, ze mas celkove k dispozici 10 (11 on draw)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: No, vychazej z toho, ze tam tech karet co pracujou s counterama budes mit randal, a myslim si, ze pri dobrym decku tu ascendanci procnes ve 4 tym kole.
    Namatkou:
    T1 - Forest, Elf
    T2 - island, Growth Spiral, Island, Neoform into Incubation druid
    T3 - Land, Ascendancy, Biogenic Ooze (Ascendancy 3 countery)
    T4 - Planar Celebration (Ascendancy na konci kola 22 counteru)
    T5 - Upkeep win

    Je to hrozne fragile, ale jde to.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: no nevim - 4 proliferate kdyz potrebujes 20 counteru nezni tak sexy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam