• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    DRUI
    DRUI --- ---
    _DOMINIK_: tydenni revard mi zatim neutekl ani jednou. Zapnu si to 1-2x do tydne kdyz mi usne dite a parim v kuse u nejakyho serialu. Proste si delaji svoje socialni experimenty, ale ja si chci rozhodnout kdy a jak dlouho budu hrat, nechci to mit takhle diktovany. Kazdy den to nezapnu a jediny k cemu to povede je, ze me ztrati jako hrace, protoze na tohle se muzu vykaslat. Asi tak...
    DRUI
    DRUI --- ---
    _DOMINIK_: daily cap 1000xp = 1 level
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: ted mi staci hrat jednou za 3 dny, abych o nic neprisel.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    DRUI: no jo, ale lidem jako ty stejne value propada uz ted, a na tom se tim novym systemem moc nezmeni, ne? kazdy tyden ti propadnou 4 daily questy a daily rewardy. a pak musis v ty svy jedny seanci za tyden zvladnout ugrindit 15 winu, abys ty 3 boostery ziskal. coz mi prijde relativne nesnadny
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: pokud si koupis season pass, tak aby ses dostal na level 100, za predpokladu, ze sezona trva 100 dni, musis kazdy den vyhrat 3 hry a nesmi ti propadnout zadnej quest.

    to se mi proste nelibi, protoze proste platis za rewardy, kvuli kterym MUSIS hrat kazdy den.

    pokud by ten daily cap byl treba 2,5k (nebo spis treba 5k) expu denne, tak si myslim, ze uz bych s tim problem nemel.
    DRUI
    DRUI --- ---
    _DOMINIK_: krom lidi jako ja, co se k tomu dostanou jednou do tydne... :(
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: ty boostery dostavas do levelu 72. je to tam napsany - A free track with booster rewards at every two levels up to level 72

    pred tim jsi dostal 3 boostery za tyden, ted dostanes 3 boostery za 6 dni, pokud si najdes cas na 3 winy kazdy den. a pokud nebudes hrat denne a budes plnit jen daily questy (500/750g), tak dostanes za 7 dni 7*800=5600 EXP, coz temer jsou ty 3 boostery (treti boostery je za 6000 EXP), co jsi dostaval za tyden dodnes.

    za me je to vyhodnejsi prakticky pro kazdeho
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: ICARUS: tahle pasaz se mi hodne nelibi, jestli ji chapu spravne.

    Earning Experience and rewards

    Each level is exactly 1000xp each, which means to reach level 10 you need 10.000xp and reaching level 50 requires 50.000xp. Completing daily quests no matter if it is a 500 or 750 gold quest gives you 800xp, you get 100xp for your first daily win and 50xp for your second and third, which amounts to 1000xp every day.


    Takze jinymi slovy - za den muzes ziskat max 1000 expu. 1 level je 1000 expu. mam pocit, ze flexibilita jde naopak brutalne dolu.

    100 levelu znamena minimalne 100 dni a to je vic nez 3 mesice, takze jestli to bude presne 100 dni a chces reward za lvl 100, tak musis proste kazdej den odehrat ty 3 vyhry a nesmis si nechat propadnout quest.

    Navic jsme spocitali, ze predchozi reward byl stejnej za 3 mesice, tady je to za 100 dni, coz je vic nez tyden navic a tim padem uz takhle by default je to ve free rewardech o 3 boostery min.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Me ten mastery pass prijde celkem v pohode. Za sezonu muzes zdarma ziskat 36boo, coz v soucasnym modelu odpovida 12 tydnum hrani. A 3 mesice je tak nejak doba mezi jednotlivymi sadami, ne? Tohle ma navic tu vyhodu, ze ty boo muzes nahrat flexibilneji, protoze nemas ten tvrdy limit 3boo za tyden.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: proc ti to prijde tak spatny? ja to vnimam jen jako predelanej system daily/weekly rewardu, kterej aktualne i vypada, ze by z nej hrac mel vydojit vic produktu, nez tomu bylo doted. ten mastery pass kupovat nemusis, nicmene rychlym odhadem mi prijde, ze hraci, ktery se snazi plnit daily questy (treba me), se stejne vyplati...
    MATHES
    MATHES --- ---
    RUI: historic si myslim, ze bude jeste chvili mimo arenu tak trochu irrelevantni / newbie format.

    _DOMINIK_: to je hnus fialovej...
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    RUI: Na Modernu je spousta drahejch karet, takže obrovskej reprint potencial a peníze pro Wizardy. Od toho určitě jen tak neutečou.
    RUI
    RUI --- ---
    Docela mi vrtá hlavou, co WotC plánujou dělat s modernem. Až se na Aréně objeví ten nový eternal formát (historic), určitě v něm bude i Pro Tour a překlopí ho i do papíru. Pro tři constructed formáty podle mě není při šesti Pro Tourech ročně prostor, a modern mi z nich vychází jako ten, co musí z kola ven (docela paradox, když právě vydali Modern Horizons).
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    k tomu chystanemu MTGA mastery systemu:

    MTG Arena Mastery System Guide
    https://aetherhub.com/Article/MTG-Arena-Mastery-System-Guide
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: na pets seru, ale season pass je fucking bold
    ASYD
    ASYD --- ---
    pets...to sou fakt curaci

    MTG Arena | Developer Update: M20, Mastery System & Discussing Rotation
    http://www.youtube.com/watch?v=EOo52kO649k
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Hele, jak vám jede Arena? Mně ty servery přijdou strašně pomalý.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: z ucek treba jeste Kiora a Saheeli - ale je tam spoustu Rare walkeru, kolem kterych by se dalo stavet

    https://gatherer.wizards.com/...anced&type=+[%22Planeswalker%22]&set=+[%22War%20of%20the%20Spark%22]
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Jo to jo, ale treba kteryho z tech uckovych mimo narset/ashioka by sis dal jako generala? ;)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: moment v brawlu muze bejt general i pw, ne? tech vyslo docela hodne zas:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: huh good point
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Podle me je to pozustatek z braawlu. Museli resit zedom bude rotovat a s tim hodne playable generalu
    MATHES
    MATHES --- ---
    Je mozny, ze je cely M20 tak "commander heavy" protoze chteji do Areny pridat commander?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam