• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    OLA44
    OLA44 --- ---
    V mastery tree je jedno do ceho narvu bod? To mi da jen vizual karty? Muzu si vybrat jednu z peti barev...nebo to ma vliv na neco jineho i?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ASYD: Do piči, zabanovali Ionu... To je v prdeli.
    ASYD
    ASYD --- ---
    July 8, 2019 Banned and Restricted Announcement | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/.../archive/news/july-8-2019-banned-and-restricted-announcement-2019-07-08
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    V0IT: no hlavne top8 pet urzu a top4 ctyri urzove ..
    ASYD
    ASYD --- ---
    enjoy
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    WIRUSS:
    ASYD:
    tak jsem nakonec koupil dva balíky, Challenger Deck 2019 - Deadly Discovery a Challenger Deck 2019 - Lightning Aggro
    V0IT
    V0IT --- ---
    V0IT: kdyby náhodou někdo hledal důvod proč banovat Urzu

    DRUI
    DRUI --- ---
    Here are the MTG Arena updated codes for Core Set 2020 | Dot Esports
    https://dotesports.com/mtg/news/mtg-arena-updated-codes-for-core-set-2020
    V0IT
    V0IT --- ---
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Lol ta posledni veta :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    asi se nas to netyka, ale #bettersafethansorry



    MATHES
    MATHES --- ---
    dualy jsem skoro necraftil, ale poctive je svacil v draftech:))
    AFRI
    AFRI --- ---
    WRATA: taky trpím hlavně na rare. Mythicy jsou často věci kterých člověk nehraje celej playset, zatímco rare wc strašně vysávají dualy
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WRATA: Afaik to nejsou wc ale pevne dany mythic karty, kdyz najedes na ico, tak ji uvidis
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Tak me se jeste nestalo ze byl nemel na redeem mythicu do toho co jsem zrovna potreboval. Limited hraju tak z 40% a na rare trpim porad. Ted s rotaci to budu mit snazsi protoze od GRN mam vsechny edice na cca 80% komplet
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: huh? ja mam teda problem prave akorat s mythicama, vetsinou hraju dost draftu a sealed decku, abych si postupne posvacil spoustu veci
    WRATA
    WRATA --- ---
    WRATA: Tak v cajku, funguje to tak ze quest dostanes 800 i vickrat denne, coz je celkem cajk.

    Ad mastery pass. Kdyby tam misto mythic waild karet byly rare tak nevaham ani vterinu protze to je nejvtsi pain vzdycky
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: ty rewardy se vyplaci i zpetne, takze proste pred koncim sezony uvidim, jestli se mi to vyplati (a jestli nevypalim gemy na draftech. kupovat kvuli tomu urcite novy nebudu)
    MATHES
    MATHES --- ---

    Koupili jste / koupite mastery pass?

    30 hlasy od 30 respondentů

      MATHES
      MATHES --- ---
      PSYCHO: vcera jsem to otestoval - neni tam zadnej tvrdej limit na expy. ale muzes ziskat pouze denne 200 exp + questy + rewrady pripadny
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam