• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    VINC
    VINC --- ---
    SORBAK: No myslím landy, dej tuhle nebo tuhle barvu, ale většinou přicházejí do hry taplé...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ono se to stava i s dvojbarevnyma landama, jen meme casto
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    VINC: Stává se mi to i mimo Arenu :) Nejsem si úplně jist tvou poznámkou, ale bez "dvoubarevných landů" hrát cokoli jiného, než monocolor, samozřejmě nelze.
    VINC
    VINC --- ---
    Stává se vám v areně, že vám blbě chodí mana? Většinou prohraju, že přijde blbá kombinace, nebo chodí jen jedna barva atd. Nevim jestli to je záměr abych používal dvojbarevné landy :)
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    kdyz mas pres 80 zivotu a 31/31 potvoru a souper jenom 4 zivoty a najednou zjistis ze z ty jeho 5/5 stalo za 2 kola 60x 5/5 a ty si prohral :D ... (asi to tu nikoho nedojme ale nemam v okoli nikoho kdo by to docenil)


    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    JULIAN: tohohle psa uz jsme tu myslim ubili k smrti :) je to horsi pro lidi, co hraji min jak jednou za 3 dny (pak tech packu zadarmo dostanes typicky min nez pred tim)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ASYD: proc k horsimu? packy zadarmo dostavas porad
    ASYD
    ASYD --- ---
    WIRUSS: ja teda referoval na ten XP/mastery system obecne... vicemene k tomu co se tady nedavno resilo

    za me zmena k horsimu
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ASYD: Hele za mě ok, jen víc podobných věcí na "nic", kdy se ti trochu změní vizuál (karta bude stále poznatelná jen, dle obrázku (který defaultně vidíš)) za nějaké achivementy typu zaútoč 5000 červenými potvorami, dej 10k dmg, zcouteruj X kouzel. Tohle by bylo dlouhodobé a člověk by viděl postup...
    ASYD
    ASYD --- ---
    jinak zatim mi ta zmena prijde jako solidni shit
    ASYD
    ASYD --- ---
    OLA44: imo uplne na konci (outermost node) dostanes ty legendarni trojbarevne potvory
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    OLA44: rvat body muzes jen vedle uz odemcenych karet.
    OLA44
    OLA44 --- ---
    V mastery tree je jedno do ceho narvu bod? To mi da jen vizual karty? Muzu si vybrat jednu z peti barev...nebo to ma vliv na neco jineho i?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ASYD: Do piči, zabanovali Ionu... To je v prdeli.
    ASYD
    ASYD --- ---
    July 8, 2019 Banned and Restricted Announcement | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/.../archive/news/july-8-2019-banned-and-restricted-announcement-2019-07-08
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    V0IT: no hlavne top8 pet urzu a top4 ctyri urzove ..
    ASYD
    ASYD --- ---
    enjoy
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    WIRUSS:
    ASYD:
    tak jsem nakonec koupil dva balíky, Challenger Deck 2019 - Deadly Discovery a Challenger Deck 2019 - Lightning Aggro
    V0IT
    V0IT --- ---
    V0IT: kdyby náhodou někdo hledal důvod proč banovat Urzu

    DRUI
    DRUI --- ---
    Here are the MTG Arena updated codes for Core Set 2020 | Dot Esports
    https://dotesports.com/mtg/news/mtg-arena-updated-codes-for-core-set-2020
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam