• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    ASYD
    ASYD --- ---
    JOHNNYCAGE: ani jedno nic moc originalniho
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ASYD: Ravnica, Tarkir?
    ASYD
    ASYD --- ---
    mno a kdyz uz sme u toho...je vubec nektera case MTG originalni?

    asi Mirrodin/Phyrexie.... mozna Alara a Zendikar
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    reference na podobný věci jsou v MTG už od začátku, Frankenstein´s Monster anyone? :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    mno to by me zajimalo co originalniho si clovek muze ve fantasy predstavit
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ASYD: potom co ukázali že radeji nez vymyslet nové světy hodlají recyklovat vsechno co tu uz bylo (včetně pirates vs dinosaurs a řecké mytologie) mi uz nejaka Karkulka 2/1 s Wine counter a Protection against wolves nepripadne nijak moc bizar :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ICARUS: No nevím, pokud vezmu skoro vše kde se hraje, tak je to jako by jsi hrál úplně jiný deck pokud ho máš ve 2. na stole a pokud ne :-)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ASYD: Proc? Vzdyt to jsou docela proflakle postavy evropske mytologie.
    ASYD
    ASYD --- ---
    no jako mit gingerbreadman postavu anebo zlatovlasku v ne-Un sade mi prijde docela odvazne
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ASYD: co je na tom tak odvážnýho a zvláštního? to k sobě celkem sedí ne
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    MATHES: Poštovný sice taky platí, ale ty ceny jsou uplně jinde. Když si koupíš trochu dražší karty (třeba za 200€), tak rozdíl na poštovnym mezi lokálním trhem a jinou zemí v EU může být klidně 20-30€. Tohle dost omezuje masový skupování a spekulace, protože se při nákupi i při prodeji "vytratí" obrovský množství peněz v nákladech.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: ja si taky nemyslim, ze v tech budoucich faes se bude hrat bitterblossom main:)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: No nevim, faerie maji podle me spis koncepcni problem v tom, ze t2 bitterblossom na dnesnim modernu uz proste neni dobra play. A obecne reaktivni baliky jsou na tom dost spatne.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    PFAUST: zmenilo se toho dost, ale financne narocny je to porad :)
    zacal bych s tou Arenou
    MATHES
    MATHES --- ---
    PFAUST: stahni si MTG Arenu - na nastence najdes spoustu kodu na veci zdarma, ma to i tutorial hezkej, aby sis osvezil pravidla a pak uvidis, jestli by se ti chtelo do toho zase zacit sypat penize:))
    MATHES
    MATHES --- ---
    RORSCHACH: tohle je prinejmensim hodne diskutabilni vyrok. postovny se kupodivu plati i v americe a jednotnej trh dela absence cla, ne absence postovnyho :)
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    ahoj všem, hrál jsem MTG na základce, hned, jak to přišlo na trh. dost mě to chytlo. měl jsem pak takový rychlý a dost účinný spíše ofenzivní zeleno červený pakl s klíčovými rare (Fork, Howling Mine, Armageddon, Tropical Island, Birds of Paradise, Erhnam Djinn, Wheel of Fortune...), hráli jsme někdy i celé dny, včetně turnajů. pak mě to omrzelo a prodal jsem to všechno. co myslíte? jak by bylo obtížné a finančně náročné naskočit zpět na nějakou slušnou úroveň? hodně se toho změnilo, že bych třeba měl problém s pravidly?
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: mno ja si myslim, ze jestli vyjdou dve dobry levny fae, tak to muze uplne stacit:)
    ASYD
    ASYD --- ---
    JOHNNYCAGE: ehm...ne, ten fairytales vs camelot svet, neasi
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    CHOBOT: Tak z toho zase takovou radost nemám. EU trh s kartama je v zásadě mnohem horší. Ty obrovský výkyvy v cenách karet tu sice nemáme, ale to je hlavně proto, že je tu neskutečně drahý poštovný mezi zeměma a tak tu vlastně není jeden trh, ale spousta lokálních trhů. Radši se ani nebudu koukat, kolik € jsem už na MKM utratil za poštu.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Jeste stesti ze MaRo uz ohlasil ze tam tech fearies bude jen par ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam