• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    JJOXER: Ano. Muzes fightit tak dlouho dokud nezhebne, nebo neni s kym nebo uz dal nechces
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    ASYD: chapu to spravne tak, ze ETB udela fight, ten mu da damage k te y triggne dalsi fight?
    ASYD
    ASYD --- ---
    WRATA: Up to one
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Enrage se spustí, ale fightí UP TO ONE, tzn až jednu bytost. Takže i nula...
    WRATA
    WRATA --- ---
    ASYD: Tak ten porad musi pokud ma legalni cil
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    WRATA: Ten novej dino co fighti
    WRATA
    WRATA --- ---
    ASYD: Pokud vim tak jedina karta co ma may jsou ti 2/3 raptori co hledaji zemi. Zbytek rika ze musis
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ACHERON: Jo, jenze suspend byla mechanika s pomerne brutalnim casovanim - deje se to v upkeepu predtim nez si liznes kartu a pokud na to zapomenes, tak mas smulu. Adventure creatury naopak hrajes v main fazi, takze je to daleko pohodovejsi.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ASYD: Tak mas smolika
    ASYD
    ASYD --- ---
    T_RAVEN: Ne ale nektere z enrage abilit maji na sobe may... takze enrage probehne ale nemusis spustit dany efekt
    ASYD
    ASYD --- ---
    WRATA: Napriklad kdyz ti Polyraptor inf loop zpusobi game draw :-(
    WRATA
    WRATA --- ---
    T_RAVEN: Realne ne, je to trigger takze na nej muzes zapomenout ale moc si nedokazu predstavit situaci kdy bys chtel.
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    muzu si vybrat jestli se Enrage spusti?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    bych s tou adventure-exile debatou ještě rád připoměl, jak Rosewater psal, že Suspend byla chyba, protože to (zejména začínající) hráci často pletli a moc to nedávali. S touhle mechanikou se teda moc daleko nedostali :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    V0IT
    V0IT --- ---
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    heh, zajímavý jakou takový pomocný token dokáže vzbudit diskuzi..

    zrovna ten -on an adventure- token je pro mě něco, čemu řikám "herní swag".

    Já osobně mám u týhle hry má rád i ty vychytávečky kolem.. kostky, obaly, tokeny, případně i podložky, krabičky, bločky, tužky, atd, atp.. proč si tu hru nezpříjemnit a případně i zpřehlednit, že.. :-), za mě nice :-)
    ASYD
    ASYD --- ---
    LUKEH: ano. nemyslim si ze pro kazdy takovy pripad je nutno mit specialni zonu... to neni zrovna sikovne
    ICARUS: tohle mi prijde sikovne reseni pro mechaniku
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    PSYCHO: to jediné se právě změnilo. Removed form the game bylo tak jak píšeš, tzn ze hry, ale od doby co je exile se rozlišuje exil a outside of the game. Takže třeba můj oblíbený Cunning Wish ti už kartu z exilu nevytáhne (protože ta už není outside of the game), ale kartu ze sidu ano.

    ASYD: ale chtěl jsi v pravidlech oštřovat něco, co ošetřit nepotřebuje a co bys musel s každou novou sadou znovu a znovu "nějak šikovně ošetřovat".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam