• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    BURKHAR: to je teda blábol jak má bejt :-D něco jako "aggro hrajou jenom dementi co to pořádně neuměj, je to otravná all in píčovina" IMHO IMHO
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    jakoze jednim removalem? to byla naka kulhava kavalkada :)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    PATRIKSIMA: Včera mi někdo zastavil monored kavalkádu pomocí 1W glass casket
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    BURKHAR: platí i na tebe?
    WRATA
    WRATA --- ---
    YETTY: Arena te to necha udelat kdyz zapnes full control protoze tohle trickovani proste nema jako primarni vec
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PATRIKSIMA: MtG please, osobní invektivy si řeš jinde, díky.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PATRIKSIMA: Já teda při sexu nesoupeřím, ale kooperuji. Your argument is absolutely invalid.

    P. S. Nauč se rodnou řeč, to je fakt hrozný, to "z".
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PATRIKSIMA: Já zas nemám rád otravný controly. Na živém hraní o to víc. IMHO to hrajou především frustráti. Gameplay tím strašně trpí a fakt nemám zájem čekat každé kolo 15 minut, než se soupeř vyblbne (aby pak stejně dostal ve čtvrtém kole KO). Aggro FTW!
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    PATRIKSIMA: bo3 is the place
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    PATRIKSIMA: Gruul haste aggro, i mono-black aggro maj proti tomu dobry match-upy. Zvlast gruul protoze proste hrajes hotovvy potvory s hastem a nejsi zavislej na zadnym enchantmentu a Chandre.
    A nebo hraj bo3 mono-red tam skoro nepotkas, bo1 je fakt aggro fest.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    YETTY: Je to zjednodušený, aby to víc odsejpalo. Situací, kdy chceš reagovat sám na sebe, je relativně málo, takže než aby všichni museli každou svou akci odklikávat, tak je to nastavené opačně. Já na to narazil prakticky jenom v Limited, třeba Daggercaster + Bladebrand nebo Audacious Thief + seslání instatního removalu, který ti Thief přilízne, ještě než soupeř stihne ohlásit blockery. Nebo když zapomenu udělat něco, co jsem chtěl udělat před útokem. :-)
    YETTY
    YETTY --- ---
    MATEEJ: Díky moc...

    Vim o tom, ale nějak jsem tomu asi příliš nevěnoval pozornost a měl za to, že pokud mohu něco zahrát, hra se zastaví.
    Příště budu dávat bacha...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    YETTY: Musíš stisknutím Ctrl před útokem převzít kompletní kontrolu. Ta ti umožní reagovat na tvoje vlastní akce. Stejně jako když chceš něco udělat před útokem, třeba neblokovatelného útočníka, a zapomeneš na to - stačí stisknout Ctrl a hra ti dá příležitost dělat instantní efekty ještě před ohlášením blockerů, jinak si to hra zjednoduší a má zato, že takové efekty hrát nechceš a hned po potvrzení útočníků a zahájení útoku předá prioritu soupeřovi.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    me to teda nechava udelat uplne normalne
    typicky vlk a food token

    vzdycku muzes zmacnknout ctrl, vpravo dole uvidis ze jsem prepnutej do "full control" a muzes se na stacku vyblbnout dle libosti
    YETTY
    YETTY --- ---
    _DOMINIK_:
    WRATA: Díky, já si to myslel.

    A nevíte proč mě to aréna nenechá udělat? Přijde potvora, vyberu fight, ale pak ihned předá prioritu a pokud hráč nic nezahraje stack se vyhodnotí...
    WRATA
    WRATA --- ---
    YETTY: Ano, jen musis nahlasit ze si ponechavas prioritu potom co vyberes fight a a target
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    YETTY: ano
    YETTY
    YETTY --- ---
    Dotaz:
    Mám na stole 7 man, v ruce Voracious Hydra a Giant Growth
    Opponent má creature 7/7
    Můžu zatapovat 6 man, zahrát Hydru, vybrat fight a na stack za zbylou manu hodit Giant Growth aby Hydra potvoru zabila a mě přežila?
    OLA44
    OLA44 --- ---
    Ha, uz je to up
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam