• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ja arenu na mobilu zkousel, s tim novym interfacem (konkretne skip turn tam driv nebyl) je to celkem pouzitelne, jedine co mi chybelo tak ze jsem na vraceni rucniho tapovani musel davat Z pres virtualni klavesnici. A dragovani karet pri ruznejch mechanikach byl trochu opruz


    ASYD: a trample
    ASYD
    ASYD --- ---
    ale ustrihl kridla aspon
    V0IT
    V0IT --- ---
    soupeř mě dneska docela pobavil, nejenže mi Krasise nesebral, ale naopak ho ještě zvětšil

    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: ja si to predstavit dokazu... ale neni to vubec prijemny:D
    WRATA
    WRATA --- ---
    OLA44: Ja se dost obavam ze to bude dost problem pro lidi co vyuzivaji pravidla hry na maximum. Tohle preci jen neni HS a moc dobre si nedokazu predstavit hrat s full controlem na mobilu
    V0IT
    V0IT --- ---
    OLA44: jde to už teď. Sice ne přímo, je to pomocí vzdálený plochy
    Play Magic: The Gathering Arena on Almost Any Mobile Device!
    https://www.youtube.com/watch?v=fi3c2Cr6mdg
    MATHES
    MATHES --- ---
    OLA44: urcite jsou. nicmene si myslim, ze to bude jeste "chvili" trvat.
    OLA44
    OLA44 --- ---
    Nevite jestli jsou zverejnene nejake pripadne plany dostat Arenu na jine platformy nez PC? tablety, mobily apod..
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ROBIN_SNNS: Nehraju.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    PREVRACENY: Pokud hraješ s Unhinged tak jsou super doplněk.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATEEJ: Ne, nejsou do commandera super, ani když máš poníky.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    SKUNK23: Everypony knows, že to JE benefice, ne prej. A do commanderu jsou super, teda pokud máš doma nějaký poníky. :-)
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    SKUNK23: Aha tak prej to je na nějakou benefici pro děti v Seattle hospital.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    Tak vám nevim kam se ten MtG začíná ubírat...
    MtG – My Little Pony Crossover




    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BELIEVER: S London Mulliganem je to asi lehce zvýhodněné. Teď se pokouším postavit takovej mix kavalkády, tokenů a pejrů. Váhám mezi BR a Mardu.

    BTW, jak tu byl miniflame ohledně controlu, včera jsem měl asi nejdelší zápas v Aréně, hrál jsem řekněme Azorius proti UB controlu a vyhrál jsem s posledníma třema kartama v knihovně s odřenýma ušima.
    MATHES
    MATHES --- ---
    pojdme si tady na rovinu rict, ze by to asi chtelo

    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    ICARUS: Golos je problém no :) Zkoušel jsem proti němu postavit takový grixis destruction s větším množstvím destrukce zemí, ale nefugnovalo to.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    BELIEVER: No, už jsem to s ní dohrála na gold level, nevím jestli chci šplhat dál. Asi si zkusím postavit bluemill na novém standardu a uvidím jaké to bude.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    BELIEVER: Ja nevim, golls field ma 22%, uplne nevim, jestli ten reality check funguje :D
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    ROBIN_SNNS: Tak kavalkáda je podle mě hlavně takový reality-check, aby se nepřemnožily degendecky typu field of dead + agent a podobné. Slušně postavený midrange by jí měl porážet, pokud jí to vyloženě nepřijde stylem scorchspitter - cavalcade - spitfire - Torbran :)
    FORACE
    FORACE --- ---
    HOBORG: kdyby to byla 1/2 tak by to bylo o dost lepsi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam