• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: uhm... jsem zmaten, uz vyprsel zas odkaz, nebo?
    ASYD
    ASYD --- ---
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: Vypadá to moc hezky.
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    MATHES: Nelíbí. Proti nádherným obrázkům zemí to působí imho tak nějak lacině.

    btw. v areně teď všichni hrají jund sacrifice, docela se mi osvědčilo přimíchat do UW controlu 3x Karn, Great Creator a do sideboardu 2x Sorcerers Spyglass, 2x Glass Casket a 1x Graffdiggers Cage. Sice to zabírá místo v SB, ale zdá se, že to funguje, ani nevadí Trail of Crumbs, protože nemají moc jak sacovat food tokeny.

    Karnovi jsem udělal místo tím, že jsem vyházel Mass Manipulation a Agent of Treachery, zabíjím buď Borrowerama, nebo artefaktama přes Karna a mám tam v záloze jedno Finale of Glory. 0.0
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    MATHES: Zase další set zemí, kterejch budu potřebovat 50 pro draftování :(
    PSYCHO: Jo může, stejně jako všichni bohové z Therosu. Ale tenhle už commander být nemůže...

    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: ano, stejne jako stary bozi
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Ted me napada, muze tohle byt commander?
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: tohle je btw buy a box promo (nedaj si pokoj a nedaj a nedaj)
    MATHES
    MATHES --- ---
    Co rikate tem novejm "pokemon energy" zemim? Prestoze si uvedomuju, ze jsem tak trochu uchyl a budu asi v mensine... mne se libi

    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---


    (ta uz tu byla, ale tentokrat "normalni" art + potvrzeni, ze to neni duel deck elspeth)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Stan se zamestnancem WotC a muzes ;)

    A tenhle kus je mega prestrel teda
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WRATA: Přesně tohoto klidně více, stejně to není nikde legál, což je trochu škoda, ale tohle bych chtěl někdy vytáhnout v hospodě ;-)

    WRATA
    WRATA --- ---
    SKUNK23: K tomu se stejne hraci nedostanou
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    A jedeme dál...
    Heroes of the Realm spoiler





    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    LUKEH: Třeba jim ani tak nešlo o ten poker, ale o to dostat ty lidi do kasína. Znám lidi, co jsou schopný jít na turnaj za pár stovek/tisíc a mezitím nechat 20k na ruletě :)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    PSYCHO: Judge proma, ten soví tuleň je novej znak pro judge karty (ten se mi moc nelíbí). Jedna z mála forem prom/reprintů který si myslim že jsou ok...
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    zajimaci, diky za info
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    CHOBOT: a pozor, ne bude, ale už je klasifikováný jako hazardní hra. Od 1.1.2017.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    CHOBOT: pokud pořádáš turnaj, ale neděláš to za účelem zisku, tzn na výhrách vyplatíš více nebo stejně jako vybereš na vstupném, tak se na tebe hazardní zákon nevztahuje. Takže to by zachránilo alespoň něco. Všechno kde by se pořadatel snažil o zisk bude velmi problémové, spíš nemožné uspořádat. A i tak je problém s lidma pod 18 let atd.

    Jestli myslíš clo na boostery, tak to se teď řeší v rámci té gaming skupiny. Booster je něco podobného jako lootbox. Platíš nějaké peníze a dostáváš něco co může mít vyšší nebo nižší hodnotu, náhodně. Jak naložit s podobnými věcmi je právě úkol té pracovní skupiny v EU/MF. Berou to jako jakýsi náběh k hazardu přes hry, navíc dostupný pro mladistvé. Ale to má hooooodně daleko k realizaci. Teď o tom nedávno byla konference v Praze. Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti se teď docela zaměřuje na online hry a vůbec závislosti související s používáním internetu.

    Hazardní zákon se bude novelizovat za cca 3-4 roky podle plánu MF. Pokud je někdo v MtG komunitě aktivni, tak je možné s MF debatovat a navrhovat jak by to mělo být. Ale chce to mít založenou nějakou asociaci s co nejvíce členy.
    My to už pár let děláme za poker a po cca 3 letech se nám podařilo dosáhnout nějaké změny k lepšímu. A jsme přizváni i k tvorbě té chystané novely.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam