• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: uhm... jsem zmaten, uz vyprsel zas odkaz, nebo?
    ASYD
    ASYD --- ---
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: Vypadá to moc hezky.
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    MATHES: Nelíbí. Proti nádherným obrázkům zemí to působí imho tak nějak lacině.

    btw. v areně teď všichni hrají jund sacrifice, docela se mi osvědčilo přimíchat do UW controlu 3x Karn, Great Creator a do sideboardu 2x Sorcerers Spyglass, 2x Glass Casket a 1x Graffdiggers Cage. Sice to zabírá místo v SB, ale zdá se, že to funguje, ani nevadí Trail of Crumbs, protože nemají moc jak sacovat food tokeny.

    Karnovi jsem udělal místo tím, že jsem vyházel Mass Manipulation a Agent of Treachery, zabíjím buď Borrowerama, nebo artefaktama přes Karna a mám tam v záloze jedno Finale of Glory. 0.0
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    MATHES: Zase další set zemí, kterejch budu potřebovat 50 pro draftování :(
    PSYCHO: Jo může, stejně jako všichni bohové z Therosu. Ale tenhle už commander být nemůže...

    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: ano, stejne jako stary bozi
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Ted me napada, muze tohle byt commander?
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: tohle je btw buy a box promo (nedaj si pokoj a nedaj a nedaj)
    MATHES
    MATHES --- ---
    Co rikate tem novejm "pokemon energy" zemim? Prestoze si uvedomuju, ze jsem tak trochu uchyl a budu asi v mensine... mne se libi

    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---


    (ta uz tu byla, ale tentokrat "normalni" art + potvrzeni, ze to neni duel deck elspeth)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Stan se zamestnancem WotC a muzes ;)

    A tenhle kus je mega prestrel teda
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WRATA: Přesně tohoto klidně více, stejně to není nikde legál, což je trochu škoda, ale tohle bych chtěl někdy vytáhnout v hospodě ;-)

    WRATA
    WRATA --- ---
    SKUNK23: K tomu se stejne hraci nedostanou
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    A jedeme dál...
    Heroes of the Realm spoiler





    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    LUKEH: Třeba jim ani tak nešlo o ten poker, ale o to dostat ty lidi do kasína. Znám lidi, co jsou schopný jít na turnaj za pár stovek/tisíc a mezitím nechat 20k na ruletě :)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    PSYCHO: Judge proma, ten soví tuleň je novej znak pro judge karty (ten se mi moc nelíbí). Jedna z mála forem prom/reprintů který si myslim že jsou ok...
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    zajimaci, diky za info
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    CHOBOT: a pozor, ne bude, ale už je klasifikováný jako hazardní hra. Od 1.1.2017.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam