• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    KUTAS: My v nasi partičce hrajeme jenom jednokartaky. Obcas dame seal deck nebo draft s nejakou novou edici nebo starsima co se spolu daj hrat. Ale prim hrajou jednokartaky :-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    KUTAS: nuceni? jakoze ten daily quest?

    ja jsem zjistil, ze me to taky nebavi tak, abych to grindil kazdej den (narozdil od papiru, kterej bych kazdej den asi zvladnul, kdybych nebyl linej social anxiety autista) a proto ho proste jen kazdej den nehraju, ale kdyz mam chut si zahrat, tak uz jdu rovnou do areny (pokud teda nejede zrovna vintage cube na mtgo, kde jsem schopnej utratit az prekvapivy mnozstvi penez za snahu nadraftit dokonale precizni lsv-like storm*)

    na druhou stranu od vydani areny si obcas arenu pustim treba jen na par her, protoze mam chut si zahrat - nejcasteji, kdyz se objevi nejakej zajimavej novej deck na standard




    *ne, jeste se to nestalo, ale uz jsem parkrat byl fakt blizko
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    CHOBOT: Tyo mam to uplne stejne, tak uz jen obcas davam limited v hospode just4fun + si ze ziskanych karet obohacuju jednokartaky, ktery ale realne nehraju (spis neni moc cas a nekdo vylozene pobliz kdo by mastil).

    Do Areny jsem napustil i nejakou tu tisicovku, abych zjistil, ze to nuceni hrat me proste prudi.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATHES: tim je myšleno, že to nebylo prvoplánový "kliknu ano a pak všem napíšu, jakej jsem frajer, že nemam rád arénu" :))
    Když už jsem psal opravnej post, tak ze mě to kopnutí vylítlo nějak tak spontánně.
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHOBOT: promin, zmatlo me to ostentativni kopani

    "nechtěl jsem nějak nutně vyjádřit svůj odpor k aréně" je v kontextu toho predchoziho postu opravdu usmevne
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATHES: výborný odhad amatérského online věštce.
    Bohužel tě zklamu, na jolandu nemáš. Hrál jsem od bety a dal jsem tomu pěkných pár měsíců grindění, než jsem si uvědomil, že se do toho jen nutim a že mě to neba. Digi verze mtg obecně moc nejsou pro mě, nevimproč.
    Ale když už nějaký, tak spíš preferuju ty zadarmo a ty, kde si zahraju všechny formáty.
    A kde nemusim grindit a/nebo platit, papír mi stačí.

    A nechtěl jsem nějak nutně vyjádřit svůj odpor k aréně, fakt jsem klikl dřív, než sem si pořádně přečetl nadpis ankety. A na nyxu nejde hlasování vracet.
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHOBOT: ty budes taky jeden z tech, co to hatujou a nikdy si to ani nenainstaloval, vid?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATHES: jo počkat, arena. Tak to nic.
    Já jedině xmage a asi vzhledem k situaci zkusim cock. Jestli někdy budu dostatečně zoufalej na arenu si nemyslim.
    ASYD
    ASYD --- ---
    ja se este nedosmal
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    MATHES: :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    CYBORCA: wrightum se taky posmivali!!!
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    MATHES: No vidis, vy jste se mi skoro smali a pritom jsem vizionarka. :))
    MATHES
    MATHES --- ---
    CYBORCA: tak nejsi jedina, kdo tohle resi:))

    How Magic: The Gathering Players Are Playing During Quarnatine With Paper Magic
    http://epicstream.com/...-Magic?fbclid=IwAR2DryDUtabr9bdoxYMXeEiRhKTxskf84fv7d_Q9tGAwS_zmELGv6sXd-Pg
    MATHES
    MATHES --- ---

    NYX MTG arena turnaj by me

    25 hlasy od 25 respondentů

      WHITEANGEL
      WHITEANGEL --- ---
      SOPTIK: Nebo známky že :D
      SOPTIK
      SOPTIK --- ---
      DAWRON: To stejne plati i o penezich :-) Jen s tim rozdilem, ze s penezma si nezahrajes ...
      ASYD
      ASYD --- ---
      The Half Orc Report: Wizards "Reprints" Fetchlands - Only On Tuesdays
      https://onlyontuesdays27.com/2020/03/15/the-half-orc-report-wizards-reprints-fetchlands/
      CYBORCA
      CYBORCA --- ---
      NYRLEM: Ja si na ty karty rada sahnu a taky se snazim udrzovat nejakou socialni interakci. :) Uz mam protihrace, takze to nejdriv zkusime takhle a pak eventualne pristoupim k dalsim moznostem, kazdopadne diky za tip. :)
      RORSCHACH
      RORSCHACH --- ---
      DAWRON: Tak hrát cokoliv můžeš i teď, Vintage nebo Legacy pod DCI stejně nemá žádnou přidanou hodnotu. Evidetně ale lidí tohle sbírání a měnění hodnotných papírku baví, hodně z nich víc než to samotný hraní. Jsem si prakticky jistej, že jenom díky tomu ta hra existuje. Jednak to pro spoustu lidí přidává novou úroveň zábavy (něco jako sbírání věcí v RPG) a druhak to financuje všechno okolo týhle hry (turnaje, místa kde se dá hrát, obchody). Kdyby MTG používalo nějakou jinou formu distribuce karet, tak už podle mě dávno neexistuje.
      NYRLEM
      NYRLEM --- ---
      CYBORCA: na xmage je solidni zakladna ceskych hracu plus je to zadarmo - win win oproti skype
      DAWRON
      DAWRON --- ---
      RORSCHACH: Tak to zkusím ještě úplně polopaticky: Od samého začátku to není nic jiného, než barevně potištěné kousky papíru, se kterými se hraje určitá hra. Ta má mnoho variant, včetně těch neoficiálních ("homemade" chcete-li). Všechno ostatní kolem je jen marketing, lidská blbost a byznys. Kdyby se už dávno někomu podařilo zhotovit dokonalé kopie, bylo by vymalováno a všichni bychom si konečně mohli hrát to, co skutečně chceme - Vintage (i všechny ostatní formáty) bez omezení kdo co má a nemá. A klidně o ante či turnaje iron man. :-D Prostě nekonečná zábava bez fašismu primárního i sekundárního trhu. Za směšné označuji právě to lpění na statu quo a povyšování barevně potištěných kusů krapet kvalitnější čtvrtky na něco mimořádně cenného. Od začátku je přeci zjevné, že je to bublina, která jednou musí splasknout.
      CYBORCA
      CYBORCA --- ---
      ASYD: Zoufala doba si vyzaduje zoufale ciny. :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam