• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    AFRI
    AFRI --- ---
    Ja jsem teda zpet u MtG chvili, ale tahle vlastnost MtG "komunity" zostra picovat uplne na cokoliv co WotC udelaji me neprestava fascinovat.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Taky nikdo na fnm nekontroluje, ejstli náhodou nemáš nějakou kopii karty v decku 5x, žejo
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    RUI: no, tak třeba když opp zahraje kartu, která zjevně do omezení companiona nespadá, tak zavoláš judge a máš win?
    Companion může být jen jeden, vidíš ho před hrou, takže přečteš a asi si všimneš, když opp zahraje něco s cmc >3, nebo jednu kartu podruhé, atd.
    RUI
    RUI --- ---
    Díval jsem se na ty mechaniky Ikorie a přestože obecně nemám nic proti inovacím, tyhle se mi nezdají. V minulosti se mechaniky založené na skládání karet podle mě moc nepovedly, a jinak se mi nelíbí tahat commander mechaniky do jiných formátů (předpokládám, že se tak nepřímo snaží nalákat hráče commanderu ke standardu a pioneeru...?).

    Nemá někdo tušení, jak bude companion fungovat na papírových turnajích v constructed formátech? Pokud tomu rozumím správně, podmínkou pro použití téhle mechaniky je splnění nějakého deckbuilding omezení. Jak se to bude prokazovat? Pro kompetitivnější REL je decklist, ale co nějaké ty menší FNM a tak?
    ASYD
    ASYD --- ---
    _DOMINIK_: ja vim, to bylo jen me zbozne prani
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    ASYD: zkrachovat? ted zrovna jsem videl nejaky vyjadreni Hasbra, ze MtG jede, a do tohohle roku je v planu zdvojnasobit revenue (a ze zatim je slusne nakroceno). tak nezapomente kupovat vsechny jejich nadstavbovy money-print produkty. idealne pokud v nich bude random foil, ty jsou za osobne osobne nejvyzivnejsi :P
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ASYD: Koukam ze vedle naprosto gigantickeho kultu osobnosti MaRo a jeho nebetycneho ega nam tu roste dalsi adept na budouci svatoreceni.
    ASYD
    ASYD --- ---
    jop. este bych prihodil gavina verheyho v komandr sade


    uz by wizardi mohli klidne i zkrachovat, hloubs uz asi klesnout nejde
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    MATHES: corona je pojem z teorie grafu i z astronomie. to sou curaci. a to nemluvim o tom ze jsem vzdycky doufal ze godzillu v mtg neuvidim. za tri roky prijde Pikachu
    ASYD
    ASYD --- ---
    ZURG: je to "godzilla edition" - ta sama potvora ze zakladni sady Ikorie akorat prejmenovana a preartovana na kaiju "predlohu" ... najdes nejspis jen v collector boosterech a imho budou straslive drahe
    ZURG
    ZURG --- ---
    Nejvic mi na tom vsem asi vadi ten divnej podnazev nebo text pod jmenem karty :-/ Co to je a kde se o tom doctu vic?
    WRATA
    WRATA --- ---
    Jako nektery ty kusy sou nemalej ulet...

    Snapdax, Apex of the Hunt | IKORIA: LAIR OF BEHEMOTHS Visual Spoiler
    http://mythicspoiler.com/iko/cards/snapdaxapexofthehunt.html

    Idaro the Wandering Monster | IKORIA: LAIR OF BEHEMOTHS Visual Spoiler
    http://mythicspoiler.com/iko/cards/idarothewanderingmonster.html
    MATHES
    MATHES --- ---
    JEENA
    JEENA --- ---
    MATHES: Thanks, I hate it, mutate se mi moc nelíbí, přijde mi to moc jako un-mechanika, uvidíme co bude dál.


    MATHES: Ten Lukka má dost potenciál
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: souhlasim, nicmene ja dost inklinuju k UBx control variacim a tam je jitta dost vlazna:)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Ja do toho moc nevidim ale jitta na P3 vzdyt to je P1, ne? :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    spoiler season begins NOW

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam