• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    HEERO
    HEERO --- ---
    Tvůrci Magic: The Gathering uznali chybu. Nevídaným způsobem mění pravidla | GAMES.CZ
    https://games.tiscali.cz/...magic-the-gathering-uznali-chybu-nevidanym-zpusobem-meni-pravidla-490712
    YETTY
    YETTY --- ---
    AFRI: Aby nepřišli další :)
    AFRI
    AFRI --- ---
    FORACE: az odejde Teferi do vole prdele tak se taky zlobit nebudu :)
    FORACE
    FORACE --- ---
    yorion bude stale dost slusnej, aspon ze uz nemuze blinknout fires a nastolit loop s teferakem a lukkou :D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Ja bych to uplne nezatracoval, ta mana se musi platit jako sorcery, coz je pro aggra problem, protoze musi skipnout kolo.
    RUI
    RUI --- ---
    MATHES: Řešení, které zvolili, text na kartě popírá. Říká se v něm totiž "If this card is your chosen companion, you may cast it once from outside the game" a tahle situace podle nového pravidla nikdy nenastane. Úprava počáteční hand size by text na kartě nepopírala. Každopádně dobré řešení neexistuje, celá tahle mechanika i snaha ji napravit je prostě epic fail.
    MATHES
    MATHES --- ---
    RUI: "tohle reseni je spatny, protoze popira text na karte. tohle jiny reseni, ktery popira text na karte by bylo daleko lepsi" :))
    ASYD
    ASYD --- ---
    RUI: *pocatecni* hand size
    RUI
    RUI --- ---
    ACHERON: Taky to nedokážu pochopit, a stejně tak mi hlava nebere tuhle nápravu. Tohle řešení je hrozně neintuivní, přímo popírá text na kartě a pro novější hráče je to fakt matoucí (člověk třeba pochopí základní principy stacku a aktivovaných abilit a bum, tady máte něco, co se tak tváří, ale chová se jinak). Úprava hand size v případě, že má člověk companiona (první fix, co každého napadne), by byla daleko elegantnější.
    SHPEK
    SHPEK --- ---
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    tak a ted mi vysvetlete jak je mozny ze companion prošli pres playtesting. jako argument ze se nedají predpovedet vsechny kombinace mozny je imho dost mimo protoze i docela loser jako ja (a developing team a playtesteri jspu dost chodící gathereri) tam docela rychle vidi uplny posráni celý hry. ty errata tech rules jsou uz jen tresnicka na dortu, uz jsem zvedavej jakej z toho mark sepise feedback...
    HEERO
    HEERO --- ---
    Tak paráda no, alespoň ze sem si to s tim deckem uzil jednu sezonu :D předpokládám, ze dostanu alespoň rare tokeny zpět....

    Takže vse se vrací do starých koleji... Mono blue, mono red, mono white, rakdos nebo jund cat a winota (ktera by mohla fungovat i bez agenta) a vrátí se nam azorius control, temur adventure, temur reclamation a všechny deckys urem :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: tabletop + mtgo dneska. arena 4. s downtimem
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATEEJ: Az za tri dny.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    By mě zajímalo, jestli ten companion rules update aplikují do MTGA hned nebo až 4. 6. Zrovna mám nadraftovanej Gyruda deck a moc se mi nelíbí, že by mi ho lidi vytahovali z ruky Memory Leakem.

    Tak jako tak, ten postih mi přijde docela výraznej, všichni companions buď o tři many dražší, nebo je sesíláš dvě kola... To mi přijde trochu jako overkill, ale uvidíme.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MATHES: já bych ho na limited sideboardoval hned... hrál jsem zatím 1x Sealed a 1x draft, obě vyhrál jeden a ten samej člověk co pokaždý deck postavil na companionu, nutno říct, že pokaždé použil jiného.

    Ale jasně do normálního decku moc není... sotva do nějakých jednokarťáků...
    MATHES
    MATHES --- ---
    hergot nemaz to furt po sobe, pak jsem tu za kokota co si povida sam se sebou:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    KUTAS: ano, ukazalo se, ze zacinat s 8mi kartama v ruce je pomerne znacna vyhoda:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam