• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    ZMEKCOVAC: ale neni to one-card-combo, pokud se nemylim. na modernu uz nekolik two-card win comb je, ale one-card??. to mi prijde dost rozdil (recruiter ti to najde cely)
    ZMEKCOVAC
    ZMEKCOVAC --- ---
    _DOMINIK_: recruiter není potřeba. s boggart harbinger máš t3 kill i na modernu.
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    Napíšu wotc mail, že se identifikuji jako černej gay goblin, treba zakážou i tohle.

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    DEMENCE: To byl imho ústupek (který pravděpodobně předcházel nežádoucí reakci) naopak konzervativním křesťanským proudům, protože naprosto debilní hon na satanismus v D&D v té době měli všichni v herní branži ještě v dobré paměti.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WOLFBANE: a ja se jim nedivim. taky bych se v tomhle soucasnym stavu bal, ze me jinak SJW zacnou okamzite lyncovat, ze prodavam rasisticky veci...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    XPABLITO: No, on tady z hlediska boardu Harsbra problém je. V současnosti v USA nejde o to, jestli nějakej tvůj produkt sklidí na internetu kritiku u SJW, ale o to, jaká je šance, že tvoje headquarters schytaj pár molotovů. Tímhle se tu šanci snažej snížit. Přehnaně, neobratně a jak píše CHOBOT, zvolili principiálně špatnej způsob řešení.
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    je sranda, ze nektery shopy uz ty karty stahli z nabidky
    MATHES
    MATHES --- ---
    DEMENCE: a i to bylo uplne ujety:D
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    XPABLITO: hele to uz se rikalo v 95tym kdyz z Unholy Strentgh umazali pentagram....
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: V případě Cleanse je zřejmě problém v tom, že karta s názvem Čistka zničí všechny černé, takže to může působit dojmem, že ji designoval nějakej Grand Dragon KKK. (Podobný výklad by se dal teoreticky aplikovat i na Virtue's Ruin, jakože klansmeni si myslí, že zničení všech bílých znamená pro svět Zkázu ctnosti, ale to už je trochu přes ruku.)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    XPABLITO: O to ani tolik nejde, je to klasický vymezování se vůči vlastní (ať už takový či onaký) historii cenzurou, což je snad to nejhorší, co se dá udělat.

    Je to banda korporátních diletantů, nic jinýho.
    HEERO
    HEERO --- ---
    Spal moje kartičky
    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    Wtf, mě to přijde jako krok úplně mimo a snaha najít řešení neexistujícího problému. To už nemá moc daleko do pálení knih...
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATEEJ: Tak zorvna profesor jim za tohle na TW leze do prdele, jak... Nejvíc mě dostává, jak se řeší, že nebyl žádný černý malíř MTG (nevím nedohledával jsem), co by mě ale více zajímalo kolik černých malířů se pokusilo pracovat pro Wizardy...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Vlastně bych se nedivil, kdyby to vyvolalo takovej backslash ze strany inceloidních nerdů, že jim to korporátně vypočítavé gesto spíš uškodí.
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    On Magic’s Impure History – Eternal Central
    https://www.eternalcentral.com/on-magics-impure-history/
    ASYD
    ASYD --- ---
    naprosto neskutecna traparna
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ja bych sel este dal, ban DD elves vs goblins, komplet exodus set, dark, vsechno s phyrexii, vsechno na co sahnul urza, zakazat bilou a cernou. :D a od ted pro jistotu vsechny humany tisknout jako LGBT cernochy.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    ICARUS: proč nezakázali Perish?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam