• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: me to taky nijak nezvedalo ze zidle, nez jsem si precetl ten PR bullshit z kteryho jsem dosel k tomuhle zaveru, kterej uz me nasral docela dost.

    Zvlast v kontextu toho, kdy se legislativa po celym svete pomalu rozkoukava a zacina to resit (viz problemy Overwatche, CS:GO a podobnych her, kde se objevuji "loot boxy"). Je to beh na dlouhou trat, ale uz to neni posvatna krava na kterou si nikdo nenecha sahnout, ale naopak novy hry uz tenhle smer pomalu opousti, protoze proste nechteji resit legislativu gamblingu.

    WOTC oproti tomu vydava cim dal tim vic gambling produktu a maskuje se tim, ze se jich sekundarni trh netyka, coz si myslim, ze je jen otazka casu, kdy to nekdo zacne resit, ze takhle to uplne nefunguje a ze pres dilci rozdily to funguje v podstate stejne jako loot boxy (imho jeden z duvodu proc je arena od zacatku postavena jako CCG a ne jako TCG)
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES: tak to je obecny rant na WOTC/Hasbro bysnys model a s tim jsem za

    ale tenhle Set Booster me nijak extra neurazi
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: ano prave, tyhle boostery jsou jen glorifikovanej gambling pro decka, nic jinyho.

    zasadne nesouhlasim a nelibi.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ASYD: Normalne bys je picknul a hral s nima, stejne jako kdyzs na draftu rozbalil Expedition/Masterpiece/Invocation. Asi by to teda muselo byt vzacnejsi nez jednou v 4 boosterech. Ale spis ze me asi ted mluvi vztek exkluzivniho draftera co prichazi o EV :D
    ASYD
    ASYD --- ---
    ICARUS: co by tam ale delaly? kdyz to neni limited legal tak na co by tam byly?
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES: nic to nenhrazuje a je to jen o 1USD drazsi... cili pro zajemce co nejedou limited proc ne, at si uzijou dalsi zpusob gambleni
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: me teda nejvic nasralo ze karty z "The Listu" nebudou v draft boosterech.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Celej ten clanek je kopa bullshitu, ktera na me pusobi, ze do marketingu nabrali nejaky mktg psychology, ktery zjistili, ze decka budou tenhle novej trash kupovat vic, protoze otevirani jim bude sypat vic dopaminu.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Set Boosters | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/en/articles/archive/making-magic/set-boosters-2020-07-25

    jestli to nekoho minulo
    MATHES
    MATHES --- ---
    (myslim ty novy boostery)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: to je taky dobre ujetej BS
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATEEJ: ze tys cetl o tom novem typy boosteru co vydaj k pristi sade?
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: pochybuju, ze se kvuli eternal formatum vyplati kupovat displaye. ty kusovky mi zni jako daleko lepsi napad:)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Hele jaký je vlastně dneska postup hráčů, hrajících primárně Modern nebo starší formáty, když vyjde nová edice? Čekají na kusovky, nebo kupují display? Protože tady zaznělo, že když je u těch boosterů špatný poměr mezi cenou boosteru a potenciálních rares, tak že obchody nemají motivaci je otvírat, což teoreticky snižuje dostupnost zajímavých rare a mythic rare kusovek.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Ted nefunguje ani jeden
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    WIRUSS: vzal jsem druhý od konce, díky
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    WIRUSS: dik za posledni
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WIRUSS: Dík za první dva.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Jinak měl bych nějaké kódy z boo Ikorie, na Arenu, dal jsem je i na Discord, tak možná některé jsou fuč, tak případně zkoušejte, kdo dřív přijde...

    ofb-Mhak-2Qd
    RGe-vWgW-os8
    VLR-9k7q-G7B
    hwt-tEWF-ksS
    HTD-nQwL-6Zx
    p5m-xb6B-z2g
    LYA-1VcA-QmQ
    aBt-SHBv-k9H
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam