• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Ted nefunguje ani jeden
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    WIRUSS: vzal jsem druhý od konce, díky
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    WIRUSS: dik za posledni
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WIRUSS: Dík za první dva.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Jinak měl bych nějaké kódy z boo Ikorie, na Arenu, dal jsem je i na Discord, tak možná některé jsou fuč, tak případně zkoušejte, kdo dřív přijde...

    ofb-Mhak-2Qd
    RGe-vWgW-os8
    VLR-9k7q-G7B
    hwt-tEWF-ksS
    HTD-nQwL-6Zx
    p5m-xb6B-z2g
    LYA-1VcA-QmQ
    aBt-SHBv-k9H
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    CHOBOT: Vidíš to mi nedošlo, nějak jsem to nekontroloval, vlastně mě to nenapadlo kontrolovat ;-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHOBOT: tak, jenom opravim, ze to byl commander 2016
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    WIRUSS: je to reprint, ohniva diskuze probehla uz davno, kdyz ho printli, myslim ze v horizons?

    cely double masters jsou jen reprint sada, zadna nova karta v tom neni.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Trochu jsem myslel, že se tu rozjede diskuze nad Yawgmoth's Will na nožičkách, co myslíte skončí to, jako Therapista?

    ASYD
    ASYD --- ---
    wow. konecne neco zajimaciho

    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Tak sady co ted vychazeji jsou v 18-24 mesicu stary
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WIRUSS: “We haven’t commissioned new art from Terese Nielsen in quite a while,” said Doug Beyer, Principal Game Designer on the Worldbuilding team for Magic: the Gathering. “The last product that will have any reprint art from her is this Fall with Zendikar Rising.”

    Wizards Ends Their Relationship with Terese Nielsen : Hipsters of the Coast
    https://www.hipstersofthecoast.com/2020/06/wizards-ends-their-relationship-with-terese-nielsen/
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JEENA: Docela se divím, že Wizardi opět uvedli kartu s obrázkém o té "zlé" Terese Nielsen. Jinak ten alternativní se mi zatím moc nelíbí, budu ho muset vidět naživo, ale samotný art bez cropu mi přijde pěknej...

    JEENA
    JEENA --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    Martina Pilcerova jede bomby:D


    YETTY
    YETTY --- ---
    ICARUS: Jasný, dík.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    YETTY: Masters edice neni jen Modern Masters, ale treba taky Eternal Masters (legacka) a dalsi.
    YETTY
    YETTY --- ---
    Koukám, že Double Masters necílí pouze do modern bloku. Měl jsem za to, že v Masters edicích vychází karty, které jsou pro tento formát...
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    No nevím ohledně ceny se min zatím splnilo, že vydají další filtrovačky a Chord, plus třeba Judgment či Academy Ruinst tedy stále narůstá počet Rare, které ti sami zaplatí boo + máš šanci na další rare a foil, chce to, aby vydali ještě pár karet z toho seznamu co jsem psal a lidi to budou docela otevírat, jelikož Mka jsou pěkný vlastně nejhorší je zatím Coila a Vengevine což jde... (no uvidíme, jak se vytasí s 0,5$ M ;-) )
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    WRATA: Jasně, to o čem ty mluvíš je ta "nabídka". Ta je cenou boosteru dost zásadně ovlivněná. Uro stojí tolik, protože je velká poptávka a generovat tu nabídku něco stojí. V případě Therosu je expected value z otevírání těch boosteru tak špatná, že se to nevyplatí otevírát, ikdyž Uro stojí takovej kotel. Kdyby teď někdo začal prodávat boostery Therosu za $0.5, tak je situace rázem jiná a všichni začnou ty boostery otevírát a cena Ura (a ostatních karet z edice) půjde dolů.
    FORACE
    FORACE --- ---
    To klesne na mesic dva, a pak to bude podobny jako ted, pokud ty dalsi spoilovany karty nebudou fakt bomby. Co treba zpusobilo pokles cen byl mystery booster. Taky jeho cena za mesic stoupla o 1000. Ja koupil za 2300 hned pri releasu, a otevrel karty pres 5000. Ok mel sem tam cryptu, ale i bez ni sem dal vetsinu do vykupu a ten box si zaplatil. A kryptu stale mam.

    Navic to co pise safran muze byt ted pravda, protoze v americe diky covidu je stale dost shopu zavrenejch a nektery karty tam sou za vic jak 2x nez v evrope.
    WRATA
    WRATA --- ---
    RORSCHACH: Jedina vec ktera ma vliv na cenu karet je poptavka/nabidka. To je proste zakon trhu.

    Uro stoji na ulici 1300 a je z boosteru za 79,- vs karty z UMA ktery sem vypisoval niz.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    WRATA: Cena boosteru ovlivňuje cenu karet dost zásadně. To snad ani nemůžeš myslet vážně, tohle rozporovat. Každá edice má nějakou cenu boosteru a nějakej očekávanej "zisk/ztratu" z otevření toho boosteru. Dokud je ten "zisk" dostatečně velkej, tak to všichni otevírají jak protrhnutý a ty karty prodávaj, než nastane nějaká rovnováha, kdy už se to nevyplatí.

    Obchody nebudou masově otevírat boostery, u kterých je "expected value" $4, když ten booster stojí v nákupu třeba na $7. Pokud to ale bude naopak, tak to budou otevírat dokuď cena karet neklesne nebo naopak nestoupne cena těch boosteru na trhu. Stačí se podívat jak dopadly fetchky v Khanech. Toho se otevřelo tolik, že na to padla tak polovina deštných pralesů na Zemi. Proč? Protože cena boosterů byla nízka, cena fetchek vysoká a k dispozici byl neomezenej počet boosterů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam