• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    (myslim ty novy boostery)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: to je taky dobre ujetej BS
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATEEJ: ze tys cetl o tom novem typy boosteru co vydaj k pristi sade?
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: pochybuju, ze se kvuli eternal formatum vyplati kupovat displaye. ty kusovky mi zni jako daleko lepsi napad:)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Hele jaký je vlastně dneska postup hráčů, hrajících primárně Modern nebo starší formáty, když vyjde nová edice? Čekají na kusovky, nebo kupují display? Protože tady zaznělo, že když je u těch boosterů špatný poměr mezi cenou boosteru a potenciálních rares, tak že obchody nemají motivaci je otvírat, což teoreticky snižuje dostupnost zajímavých rare a mythic rare kusovek.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Ted nefunguje ani jeden
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    WIRUSS: vzal jsem druhý od konce, díky
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    WIRUSS: dik za posledni
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WIRUSS: Dík za první dva.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Jinak měl bych nějaké kódy z boo Ikorie, na Arenu, dal jsem je i na Discord, tak možná některé jsou fuč, tak případně zkoušejte, kdo dřív přijde...

    ofb-Mhak-2Qd
    RGe-vWgW-os8
    VLR-9k7q-G7B
    hwt-tEWF-ksS
    HTD-nQwL-6Zx
    p5m-xb6B-z2g
    LYA-1VcA-QmQ
    aBt-SHBv-k9H
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    CHOBOT: Vidíš to mi nedošlo, nějak jsem to nekontroloval, vlastně mě to nenapadlo kontrolovat ;-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHOBOT: tak, jenom opravim, ze to byl commander 2016
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    WIRUSS: je to reprint, ohniva diskuze probehla uz davno, kdyz ho printli, myslim ze v horizons?

    cely double masters jsou jen reprint sada, zadna nova karta v tom neni.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Trochu jsem myslel, že se tu rozjede diskuze nad Yawgmoth's Will na nožičkách, co myslíte skončí to, jako Therapista?

    ASYD
    ASYD --- ---
    wow. konecne neco zajimaciho

    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Tak sady co ted vychazeji jsou v 18-24 mesicu stary
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WIRUSS: “We haven’t commissioned new art from Terese Nielsen in quite a while,” said Doug Beyer, Principal Game Designer on the Worldbuilding team for Magic: the Gathering. “The last product that will have any reprint art from her is this Fall with Zendikar Rising.”

    Wizards Ends Their Relationship with Terese Nielsen : Hipsters of the Coast
    https://www.hipstersofthecoast.com/2020/06/wizards-ends-their-relationship-with-terese-nielsen/
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JEENA: Docela se divím, že Wizardi opět uvedli kartu s obrázkém o té "zlé" Terese Nielsen. Jinak ten alternativní se mi zatím moc nelíbí, budu ho muset vidět naživo, ale samotný art bez cropu mi přijde pěknej...

    JEENA
    JEENA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam