• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    OLA44: ne :)
    OLA44
    OLA44 --- ---
    MATHES: nějaký link na takový deck by se nenašel ?
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    XAKROO: Já control poměrně běžně hraju, takže i proti němu hraju rád, krom případů, kdy narazím na někoho, kdo ten kontrol hrát neumí, to je pak utrpení...

    A teď v tom Rakdos decků se hraje i discard, takže to bys mě asi něměl moc rád :D Ale hraju ho tam spíš méně (v zásadě jen Kroxa a Rankle), a mám to víc creature oriented...
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    MATHES:
    ano ale na standardu se takových moc neprohání.
    MATHES
    MATHES --- ---
    XAKROO: nejhorsi je land destrukce s discardem.
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    WENOUSH:
    měl jsem variantu adventure decku s ruin crabem a Merfolk Secretkeeper a s Lucky Clover to fungovalo pěkně.
    Podařilo se mi několikrát odemlít soupeře, i když ten deck na mill vlastně nebyl dělanej :D

    Nejvíc nudný balíky proti kterým hraju mi přijdou control a discard.
    MATHES
    MATHES --- ---
    HARDY: vec za 6 many, sorcery speed, co nedela nic, kdyz prijde do hry. neprekvapive se to nehralo vubec.
    HARDY
    HARDY --- ---
    WENOUSH: já měl se surveil dimirem, kde jsem hrál Thief of sanity, skoro 100% proti millu. Běžně se stávalo, že soupeř dával concede s míň kartama v knihovně než jsem měl já :-D
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    MATEEJ: jo, to je hezkej deck, Ooza je super graveyard hate...navíc jeden z mála decků, kde Heartless act nefunguje tak dobře


    HARDY: já mám pro mill jako wincon dlouhodobě v mtg slabost, ale je pravda, že na standardu nic moc nedělá a je to takový nenápaditý...je taky pravda, že momentálně zkouším Rakdos midrange a proti tomu si mill moc neškrtne
    HARDY
    HARDY --- ---
    WENOUSH: strašně mě sere mono blue mill (a vlastně i starší izzet verze): oponent v podstatě nemusí reagovat na to co děláš, paralelně si vykládáte karty a pak jeden druhýmu oznámí vítězství... v principu mě millovací mechanika baví, ale měli by jít zakomponovat nějak interaktivněji, jako je třeba Szadek (i když já nevim, jak a jak moc se hrál v tý době), ne že napíšeš na kartu "target player mill X", když děláš běžný činnosti typu vykládání landů nebo lízání karet.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Já sem hodně spokojenej s monoG stompy, zejména proti rogues je to super, se Serpentama, Scavenging Ooze a já hraju i Wildwood Preservery.
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Taky se máte nějaké decky, které vám přijdou strašně nudné (myslím coby protihráči)?

    Na jaře mě k uzoufání nudil cycling a teď tu štafetu přebrali rogues, na který jsem byl zpočátku zvědavej, ale z toho decku se vyklubala bleděmodrá nuda (alespoň pro mě)...nebaví mě proti tomu hrát, nebaví mě to pozorovat...nebaví mě je porážet a ani jim nepřeju, když mi dají čočku.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    WIRUSS: mill tam mam, roguny uz zminoval MATHES ;)
    ASYD
    ASYD --- ---
    ja jedu orzhov auras a simic kicker a oboji je dobre
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Mě docela funguje Grixis s Kroxou a 4x Mazemind Tome, jediná bolístka je manabase, snad příjdou chybějící triomky...
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    ještě Gruul adventures má potenciál
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    _DOMINIK_: rozhodně bych přidal i Rogues a Control-Mill
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: minimalne monoG a rakdos jsou snadny adepti na tier 1. stejne tak nejaky variace na control - za me primarne UB, doom foretold, mill. a odchod omnatha by mel otevrit dvere i aggrum - W, GW based countery, cleave varianty... za me ted muze byt standard fajn. clover me osobne urcite chybet nebude, ten deck vypadal porad stejne a hral taky skoro kazdou hru jak pres kopirak
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    XAKROO: Tak taky jem ten Omnath deck chtěl začít stavět, když mi padnul jeden z boostru, ale jsem rád, že ho vyhodili. Nicméně Adventure deck jsem měl dlouho a tím Lucky Cloverem si to u mě posrali teda. Grrrr!
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: a uz vidime:)
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    super před 4 dnama jsem dostavil adventure deck a rozestavěl omnatha. ouje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam