• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Jo a do storu přihodily do třech bundlů rozdělený eurolands (který si nepořídím, protože jsem škrt, ale líběj se mi).
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ROBIN_SNNS: Kamarád to taky řeší (nebo něco velmi podobného - místo naběhnutí hry connection lost), zatím neúspěšně. Mé dvě amatérské (a možná na jiné chyby mířící) rady:

    Spoustě lidí (i mně) to házelo ten zdlouhavej assets error, při kterým startující se hra ty assety checkovala. Nevím, jestli je to ten tvůj problém ale jedno z možných řešení je:

    - najít ve složce MTGA složku Downloads
    - přejmenovat ji (ale jinak ji můžeš nechat, kde je)
    - spustit MTGA a nechat klient znova checkovat, respektive stahovat assety
    - shodit MTGA, smazat složku Downloads, kterou hra znova založila a začala do ní stahovat
    - přejmenovat tu starou složku zase na Downloads
    - spustit hru, která už by neměla checkovat assety

    Vyjma toho mě to zlobilo, když jsem asi před půl rokem po své čtvrtletní přestávce reinstalloval a poprvé spouštěl Arenu - přestože updaty se tvářily být stažené a nainstalované už přes to malé rozhraní, které se objevuje, když to spouštíš přes launcher a ne přes ikonu na ploše, tak při startu se podezřele dlouho nic nedělo, takže to vypadalo, že se hra sekla nebo že se nemůže připojit k serveru, takže jsem to různě shazoval, googlil a dumal nad tím. Ale podle všeho se stahovaly a installovaly ty updaty znova nebo co. Takže řešením bylo prostě to nechat proběhnout, což samozřejmě trvalo relativně dlouho, protože jde o pár giga souborů. Prostě jsem to nechal spuštěné přes noc. Ale nehlásilo to nic o connection lost, prostě hra jenom strašně dlouho nenabíhala. Ale možná jde o v jádru tu samou chybu, jen s jinými příznaky (ke změně příznaků mohlo dojít tím dnešním updatem, spoustě lidí to rozmrdalo klienta, ale ne takovým způsobem, jaký popisuješ).
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MTGA mi už druhý den háže "Error Updating Data: Please check your connection and try again". Zkusila jsem reinstall, zákazat proxy nastavení ve windows i instalaci skrze epic launcher. Nic z toho nezabralo. Poradíte, prosím?
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    XAKROO: Magic Mirror - bod, Nadir Kraken - bod, Ageless Insight bod, cycling engine - mínus sto bodů

    Název je přesnej :D
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Just for fun. Takhle dopadá výzva od kámoše, kdy máme poskládat za 5 minut netradiční balíček. :D
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    Zdravím kartičkáři. Do klubu jsem zaplul poněkud nešťastně, tak nahazuju něco pozitivního. Vlastní brew, kterej mi příjde neskutečně zábavnej a momentálně s ním bojuju na Diamond T3. Základ Bastion of Remembrance plus Scute Swarm. Prostě takovej funky OTK.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    HARDY: když tak dej vědět. když si to propojis s accountem, tak můžeš při založení draftu zaškrtnout, aby to při tvorbě boosterů bralo v ohled tvou colection.
    HARDY
    HARDY --- ---
    Právě jsem objevil možnost, že tato appka umožňuje draftovat pouze z karet, které vlastníte na aréně. Ještě jsme to nezkoušeli, ale mezi kamarády nemáme dost wild karet, abychom si mohli craftit jenom pro srandu, tak určitě vyzkoušíme.
    https://mtgadraft.herokuapp.com/
    Jestli je tady víc lidí, kteří se v rámci omezení nudí, tak můžeme zkusit založit session i tady.
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    desne me bavi tenhle deck, meli byste tip jak ho pripadne vylepsit pro historic?

    Deck
    4 Radha, Heart of Keld (M21) 224
    9 Forest (DAR) 266
    9 Mountain (DAR) 262
    4 Irencrag Pyromancer (ELD) 128
    3 Azusa, Lost but Seeking (M21) 173
    1 Vivien, Monsters' Advocate (IKO) 175
    3 Terror of the Peaks (M21) 164
    2 Kenrith's Transformation (ELD) 164
    4 Fire Prophecy (IKO) 116
    3 Thrill of Possibility (ELD) 146
    2 Phylath, World Sculptor (ZNR) 234
    3 Crash Through (M19) 133
    3 Ilysian Caryatid (ANB) 98
    4 Lotus Cobra (ZNR) 193
    4 Temple of Abandon (THB) 244
    2 Rugged Highlands (M21) 249
    MATHES
    MATHES --- ---
    OLA44: ne :)
    OLA44
    OLA44 --- ---
    MATHES: nějaký link na takový deck by se nenašel ?
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    XAKROO: Já control poměrně běžně hraju, takže i proti němu hraju rád, krom případů, kdy narazím na někoho, kdo ten kontrol hrát neumí, to je pak utrpení...

    A teď v tom Rakdos decků se hraje i discard, takže to bys mě asi něměl moc rád :D Ale hraju ho tam spíš méně (v zásadě jen Kroxa a Rankle), a mám to víc creature oriented...
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    MATHES:
    ano ale na standardu se takových moc neprohání.
    MATHES
    MATHES --- ---
    XAKROO: nejhorsi je land destrukce s discardem.
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    WENOUSH:
    měl jsem variantu adventure decku s ruin crabem a Merfolk Secretkeeper a s Lucky Clover to fungovalo pěkně.
    Podařilo se mi několikrát odemlít soupeře, i když ten deck na mill vlastně nebyl dělanej :D

    Nejvíc nudný balíky proti kterým hraju mi přijdou control a discard.
    MATHES
    MATHES --- ---
    HARDY: vec za 6 many, sorcery speed, co nedela nic, kdyz prijde do hry. neprekvapive se to nehralo vubec.
    HARDY
    HARDY --- ---
    WENOUSH: já měl se surveil dimirem, kde jsem hrál Thief of sanity, skoro 100% proti millu. Běžně se stávalo, že soupeř dával concede s míň kartama v knihovně než jsem měl já :-D
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    MATEEJ: jo, to je hezkej deck, Ooza je super graveyard hate...navíc jeden z mála decků, kde Heartless act nefunguje tak dobře


    HARDY: já mám pro mill jako wincon dlouhodobě v mtg slabost, ale je pravda, že na standardu nic moc nedělá a je to takový nenápaditý...je taky pravda, že momentálně zkouším Rakdos midrange a proti tomu si mill moc neškrtne
    HARDY
    HARDY --- ---
    WENOUSH: strašně mě sere mono blue mill (a vlastně i starší izzet verze): oponent v podstatě nemusí reagovat na to co děláš, paralelně si vykládáte karty a pak jeden druhýmu oznámí vítězství... v principu mě millovací mechanika baví, ale měli by jít zakomponovat nějak interaktivněji, jako je třeba Szadek (i když já nevim, jak a jak moc se hrál v tý době), ne že napíšeš na kartu "target player mill X", když děláš běžný činnosti typu vykládání landů nebo lízání karet.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Já sem hodně spokojenej s monoG stompy, zejména proti rogues je to super, se Serpentama, Scavenging Ooze a já hraju i Wildwood Preservery.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam