• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    HARDY: rozdilnej "power level" hracu resi afaik jediny prave ELO. Neznam jinej system, ktery by tohle umel zohlednit.

    V nasi barovy "lize", kde "power level" je hodne jinde (od lidi co krom prevka nikdy nebyli na zadnym turnaji po Ksandu co objizdel jeste ne tak davno pro toury) a nijak zvlast nam to nevadi. Hromadne ho trashtalkujem a to nam staci:D
    HARDY
    HARDY --- ---
    Praktická otázka: chceme si udělat home ligu v draftu (cca 6-8 lidí, každý týden 1x draft, každý s každým X týdnů, kde X je počet hráčů), ale řešíme problém, že power level hráčů není úplně vyrovnaný, a tak chceme nějakým způsobem motivovat hráče, kterým se tolik nedaří a naopak handicapovat leadery. Nemáte nějakej už osvědčený systém nebo tip, jak na to? Klasickej ELO systém mi na tenhle formát nepřijde úplně vhodný.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    JEENA: moc hezký
    JEENA
    JEENA --- ---
    a ještě tohle

    JEENA
    JEENA --- ---
    bum



    Pokud neznáte, je to Mana Drain
    JEENA
    JEENA --- ---


    Redditový commenty už se plní fajn synergiema, jako třeba s Garym :)
    V0IT
    V0IT --- ---
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Co se muselo dít aby se tohle narodilo....
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PLOMBDENTIST: Uff. :)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    mana burn's back bitches:)

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    RASTASHAMAN: tak ono to platí vlastně na tyhle všechny...

    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    Colorless podle me neni color, takze zaplatis 0 zivotu (?)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Jak to třeba funguje s Karn, silver golem?
    JEENA
    JEENA --- ---
    tohle je pěkný

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    BLACKDRAGON: jasny no, dark ritual, vubec to lidi nehrajou, aha, az na to ze je to osma nejhranejsi cerna karta. https://edhrec.com/top/b
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATEEJ: do 95% asi ne, ale někde nad 85% bych to viděl...

    jinak fajn želvička...

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Jako neznalec EDH se zeptám takhle - je ta karta auto include do 95 % ELD decků? Pokud ano, tak je to buď špatnej game design, nebo (a to asi spíš) přehnaně nenažraná marketingová vypočítavost.

    Je to podobný jako s Once Upon a Time. Asi nemělo smysl jenom kvůli téhle kartě hrát zelenou namísto ostatních barev, zas až tak silná ta karta nebyla. Ale pokud jsi hrál jakoukoli kombinace se zelenou, tak to bylo 4 off auto include. A to zasviní herní prostředí už jenom tím, že tu kartu člověk vidí furt.
    JEENA
    JEENA --- ---
    Zatim spíš souhlasim s BLACKDRAGON, na duel je to přehnaný, ale v tom multiplayeru mi to nepřijde tak insane. Furt je to dobrý, ale přijde mi, že black lotus je nejsilnější v 60 card formátech, kde může fuelovat comba, ale tady to jednak omezuje to, že ten formát je singleton a zároveň tu manu můžeš cpát jenom do commandéra. Pořád je to hodně silný, na cEDH s tim možná něco vymyslej, ale těch možností je výrazně míň, než s OG lotusem.

    V takovim tom causual EDH co hraju já mi to něpřijde tak moc problematický. Asi budou scénáře, kdy s tim lidi utečou se hrou, ten zmiňovanej Augustin je cancer, Zur třeba může bejt taky dobrej, ale zase je to trošku kompenzovaný tim, že pozdějc je to střední draw a když se moc brzy moc rozjíždíš, tak si maluješ terč na hlavu.

    Takže můj dosavadní dojem je takovej, že je to silný, ale ne rozbitý, nepovažoval bych to ani za autoinclude. Nicméně o tý kartě vim asi cca hoďku, takže si k tomu ještě projedu nějaký diskuze a uvidim :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam