• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    V0IT
    V0IT --- ---
    MATHES: Thrasios určitě. Ale jestli i Tymna, tak můžou rovnou banovat i Ludevica. Uričitě je slabší než Tymna, ale díky banu očekávám přemnožení Izzet partneru a následně banem jednoho z nich. Na druhou stranu by mohli zrevidovat třeba Rofellose a Olora, ti už by na dnešním fieldu myslím neobstáli
    ASYD
    ASYD --- ---
    PLOMBDENTIST: kamos ma na sobe nemalou cursu

    vzdy kdyz si postavi nakej DC deck tak do mesice to ma banan...lidi z nasi grupy uz radsi predem zjistujou co bude stavet aby nespadli do stejne pasti
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    V0IT: říkám si, jak je dobře, že nehraju DC, aby se člověk bál postavit tier1 deck
    MATHES
    MATHES --- ---
    V0IT: Thrasios a Tymna si to myslim zaslouzi
    YETTY
    YETTY --- ---
    WRATA: Díky.
    YETTY
    YETTY --- ---
    V0IT: Odkaz?
    ASYD
    ASYD --- ---
    ad partneri: pozde ale prece, za me dobry

    snad jen ten Akiri mi prijde trochu moc
    V0IT
    V0IT --- ---
    co říkáte na bany DC?

    Akiri, Line-Slinger is now banned as a commander.
    Omnath, Locus of Creation is now banned as a commander.
    Thrasios, Triton Hero is now banned as a commander.
    Tymna, the Weaver is now banned as a commander.
    Jeweled Lotus is now banned.
    Uro, Titan of Nature's Wrath is now banned.

    Nechápu proč Akiri, Uro stačil jako generál. Ale hlavně proč banovat starý partnery až teďka?
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    Tady důvod pro okamžitý chlubing. Artisan Hystoric Clerics 24 win 2 loose:
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    Mám další věc. Pozitivní reakce na první deck a také dobití mythic ranku s touto bestií měl být motor pro sdílení (pochlubení se), ale motorem nakonec bude příspěvek hned nad tímto vzhledem k aktuálnosti. Nicméně zde můj Phyrexian Fight Club (Hystoric):
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    WIRUSS: Nezaplati, to je proste produkt urceny na draft, ktery budou prodavat tak dlouho, dokud to lidi budou na draft kupovat. Pokud nekdo chce value a loterii, od toho jsou collector boosters. Pokud nechci draftovat, tak ja osobne zastavam nazor: buy singles! :-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    Jak jsem tu nedavno hazel colorless historic deck, tak tady je lepsi varianta

    Colorless Ramp Combo - Historic MTG | Martin Juza - ChannelFireball - Magic: The Gathering Strategy, Singles, Cards, Decks
    https://strategy.channelfireball.com/...lmagic-videos/colorless-ramp-combo-historic-mtg-martin-juza/
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    TOTALLYDIZZIED: Tak zrovna u totoho produktu mi fakt nepřijde, že se ti někdy může box zaplatit, možná časem...
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    BLACKDRAGON: Tak sem se schovaly všechny ty drahý karty z toho našeho!
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    pull z jedneho displaya CL

    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ASYD: V Utery si jdu vyzvednout dva boxy RL, tak uz se tesim :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ZURG: Za token se vyplatí jít do premier nebo traditional draftu, protože tam jsou lepší rewards. Ale zároveň se asi nevyplatí jít do Premier nebo Traditional, aniž bys měl o draftu dotyčného setu páru, to je lepší dát aspoň pár quick draftů za goldy a pak jít za token do Premier nebo Traditional.
    ASYD
    ASYD --- ---
    Commander legends draft je velka pecka
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZURG: ocekavej Tier 1 decky:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam