• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    NYRLEM:

    Deck
    3 Yorvo, Lord of Garenbrig (ELD) 185
    21 Forest (ELD) 266
    4 Questing Beast (ELD) 171
    2 Garruk's Harbinger (M21) 185
    3 Ram Through (IKO) 170
    3 Castle Garenbrig (ELD) 240
    1 Gemrazer (IKO) 155
    3 Wildborn Preserver (ELD) 182
    2 Primal Might (M21) 197
    2 Elder Gargaroth (M21) 179
    4 Lovestruck Beast (ELD) 165
    3 Scavenging Ooze (M21) 204
    4 Stonecoil Serpent (ELD) 235
    2 Nessian Hornbeetle (THB) 182
    3 Wildwood Tracker (ELD) 183

    Typičtější a silnější varianta by asi měla mít míň Preserverů a víc jiných 2-drop potvor a Gemrazerů. A taky nějaký ten Great Henge. Jediný dvě zelený potvory z Kaldheimu, co stojej za zmínku, jsou Battle Mammoth a Old-Growth Troll, ale podle mě jsou horší než Gargaroth a Yorvo, ale jestli je máš a Gargarotha s Yorvem ne, tak jsou asi celkem obstojná náhrada.
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    doporucite mi nekdo mono green aggro pro arenu bo1 s updatem o kaldheim karty?
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    WIRUSS: Tak to já to mám radši delší a s předehrou, ale sry za OT
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    IJACZEK: Dobrej nápad, nahodil jsem si to na pár lidí z MTG, jen jsem to trochu zkrátil



    MATHES
    MATHES --- ---
    V0IT: XPABLITO: pridano na nastenku
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Ja si hlavne nemyslim ze Ugin je dobra volba protoze jde celkem snadno zabit. Takova Kiora Bests the Sea God je imho lepsi protoze 8/8 hexproof se hur zbavuje a navic na tretim ukradne souper permanent coz muze byt zeme a timho jeste vic zpomalit. Bohuzel na STD aktualne neni zadne pouzitelne indestructible prase
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WRATA: Ono jde o to, že to nic jiného nedělá no, to se mě více zamlouvalo co udělal Aids...

    Jinak Remy má novou písničku ;-) - https://www.youtube.com/watch?v=JhFmdcbd1_A&ab_channel=MTGRemy
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATEEJ: Covece nejsem si jist ale je to klidne mozne
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WRATA: Chápu to správně, že pokud by dřív než Ugina hitnul další Trickery, tak to první je furt na stacku, takže, to druhé Trickery může seslat na něj? Z toho videa to tak vypadalo.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    WRATA: Opravdu silně pochybuju, že ve wotc vubec něco playtestujou...
    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    Jinak jako každou sadu je tu kód na tři boo do areny: PlayKaldheim
    WRATA
    WRATA --- ---
    Ja fakt nechapu jak to mohlo projit playtestem...

    TURN 2 UGIN | Kaldheim Standard Deck Guide [MTG Magic Arena]
    https://www.youtube.com/watch?v=xWzgGSaj-CM&ab_channel=Merchant
    THE1JUDGE
    THE1JUDGE --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: Tyvoe, ani jsem to nedorek a uz to hazis na nyx :))
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Dnes vychazi Mtg Arena early access pro Android, zatim jsem nenasel download link, snad se casem objevi na google play. Kdyz nekdo najdete, tak to sem prosim hodne, diky.
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    Magic: The Gathering Signed, Graded Black Lotus Breaks Record
    https://bleedingcool.com/games/magic-the-gathering-signed-graded-black-lotus-breaks-record/
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    Jak jsem tu minule psal o historic brawlu, tak kdyz skoncil, zacal jsem se standardnim a taky je to solidni zabava, skoda, ze nema ladder, to fakt doufam, ze casem zavedou, protoze zatim mam winrate skoro 70% a to by se lezlo:) Kdybyste nekdo chtel zahrat, napiste.

    WIRUSS: jasne, ale "manova narocnost" je funkci jednak mana symbolu na karte a jednak kvality manabase danyho formatu, muj historic esper kontrol nema problem bezne hrat t3 narset t4 kaya's wrath, takze Doomskar se mi tam nejspis nevejde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam