• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ASYD:

    ArtClub – Prismari Sleeve
    DebateDuelists – Silverquill Sleeve
    MathWhizzes – Quandrix Sleeve
    RockJocks – Lorehold Sleeve
    SwampPunks – Witherbloom Sleeve
    ASYD
    ASYD --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ASYD: Shit, to je jenom U?!
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    Ja jsem docela prekvapenej ze je to bila a ne modra karta. Preci jen PVDDR je primarne modrej hrac nicmene jsem rad ze to nema flash. A sem teda zvedavej jestli se to chytne v humanech na modernu
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    ASYD: dal bych normalni historic co se jede na ranked ..
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENOUSH: mne by to vic sedelo jako BW
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    WRATA: to byla přesně moje reakce :D


    JEENA: tohle se mi mechanicky moc líbí, ale přijde mi to trochu color-bend, víc by mi to sedlo jako Azorius (hand spying + taxes), ale chápu, že to se jim do strixhaven nehodí
    JEENA
    JEENA --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    ACHERON: Skoda ze je to sorcery...
    ASYD
    ASYD --- ---
    ACHERON: ta nici enchak
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    nejsem si jisty kde tam je ta bila ale ok :) https://mythicspoiler.com/stx/cards/ripapart.html
    ASYD
    ASYD --- ---
    historic brawl se jak hraje? mimo eventy teda
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    STRANGERD: Já si myslím, že hraní 8 hráčů každého s každým má nevýhodu v tom, že za stavu 0-3 nebo 0-4 už bude mít takový hráč nízkou motivaci odehrát zbývající zápasy, což znamená zdržování a kontumace (a co je nejhorší, zklamání soupeře, který bude mít sice kontumační win, ale nezahraje si). Takhle nevalný výsledek po třech čtyřech kolech může dost často znamenat, že to není o smůle, ale žes to prostě nadraftoval nevalně. I z tohoto důvodů je lepší odehrát tři kola Bo3 a pak nadraftovat znovu.

    Ale dokážu si představit, že by si po čtyřech jednotýdenních draftech ti nejlepší čtyři dali se svými nejlepšími decky Bo3 semifinále a finále.
    FORACE
    FORACE --- ---
    sem pro historic brawl :D
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    BURKHAR: asi by bylo idealni to udelat jako ligu, tj. v nejakejch intervalech (rekneme mesic, pokud by nas bylo do osmi) odehrat kazdej s kazdym Bo3 a na konci 2 hraci s nejvic bodu finale? eventualne by se dalo i dat treba 50 zapisny, at ma prvni na par gemu... kdo by mel zajem o takovejhle format, tak mi dejte plus:)
    ASYD
    ASYD --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATEEJ: + BURKHAR
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam