• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    JEENA
    JEENA --- ---
    ASYD: Naprosto skvělá karta!


    WENOUSH: MATHES: WRATA: Je to asi bend, ale nějak mi přijde ok, možná to je trochu tim, že bílá je underdog a má toho docela málo :D . Krom toho, když o tom přemejšim dál, tak to na mě dělá trochu dojem takový celní kontroly "ukaž co máš, aha, tohle bude dražší".
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENOUSH: mne by to vic sedelo jako BW
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    WRATA: to byla přesně moje reakce :D


    JEENA: tohle se mi mechanicky moc líbí, ale přijde mi to trochu color-bend, víc by mi to sedlo jako Azorius (hand spying + taxes), ale chápu, že to se jim do strixhaven nehodí
    JEENA
    JEENA --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    ACHERON: Skoda ze je to sorcery...
    ASYD
    ASYD --- ---
    ACHERON: ta nici enchak
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    nejsem si jisty kde tam je ta bila ale ok :) https://mythicspoiler.com/stx/cards/ripapart.html
    ASYD
    ASYD --- ---
    historic brawl se jak hraje? mimo eventy teda
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    STRANGERD: Já si myslím, že hraní 8 hráčů každého s každým má nevýhodu v tom, že za stavu 0-3 nebo 0-4 už bude mít takový hráč nízkou motivaci odehrát zbývající zápasy, což znamená zdržování a kontumace (a co je nejhorší, zklamání soupeře, který bude mít sice kontumační win, ale nezahraje si). Takhle nevalný výsledek po třech čtyřech kolech může dost často znamenat, že to není o smůle, ale žes to prostě nadraftoval nevalně. I z tohoto důvodů je lepší odehrát tři kola Bo3 a pak nadraftovat znovu.

    Ale dokážu si představit, že by si po čtyřech jednotýdenních draftech ti nejlepší čtyři dali se svými nejlepšími decky Bo3 semifinále a finále.
    FORACE
    FORACE --- ---
    sem pro historic brawl :D
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    BURKHAR: asi by bylo idealni to udelat jako ligu, tj. v nejakejch intervalech (rekneme mesic, pokud by nas bylo do osmi) odehrat kazdej s kazdym Bo3 a na konci 2 hraci s nejvic bodu finale? eventualne by se dalo i dat treba 50 zapisny, at ma prvni na par gemu... kdo by mel zajem o takovejhle format, tak mi dejte plus:)
    ASYD
    ASYD --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATEEJ: + BURKHAR
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    A pokud někdo teda zorganizujete ten draft, zájem též mám.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    STRANGERD: Za historic brawl hlasuju všema deseti!
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WRATA: Tebe zatím neuvádím, protože jsi uvedl specificky XLN/RIX, který v této soutěži považuji za velmi málo pravděpodobný z důvodu collection.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Ok, začíná to vypadat zajímavě, pokud dobře počítám, máme 6/8...

    MATEEJ
    ASYD
    STRANGERD
    HARDY
    AFRI
    LUCINKA

    Info pro další potenciální zájemce: [ MATEEJ @ MAGIC THE GATHERING : Cascade is new, Cascade is fixed? ]

    nyxborn-invitational-teaser
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    SKUNK23: nemusis mit vsechny, staci C a U a nevim jak ty, ale pro ty mam wild cards tolik, ze je to jedno; k tomu prumerne za draft natocis tri R a tri R wildcards mi prijdou snesitelnej poplatek za tu srandu...
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    Myslel jsem si ze bych se take zucastnil, nez jsem se docetl k zastoupeni vsech karet aspon z jedne edice, to sem nemel nikdy v papiru natoz v Arene. Skoda no :/
    HARDY
    HARDY --- ---
    Já bych chtěl reagovat čistě pro reakci, aby se i méně zkušení hráči - jako jsem já - nebáli reagovat pro zájem :-)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: A já zase neodmítám žádnou radu. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam