• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    netusim ale taky by me to zajimalo
    WRATA
    WRATA --- ---
    Rec je Gaea's Will?
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Taky jsem si hodil do předobjednávky pop 2 od zajímavých karet a tyhle po 4, ale to je hlavně pro ten začátek, abych to mohl hrát. Ale myslím, si, že díky fetchkám atd. se to bude prodávat a tak za 1/2 až 3/4 budou na nejnižší ceně, ale i když je to sada print on demand, tak ceny porostou, stačí se podívat na FoN což je jen rare sady co jde koupit a za kolik je.

    Celkově jde hlavně o to, zda chceš po hrát rovnou balíky s těmi kartami...
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ACHERON: real cenu ti nikdo nepoví, ale: modern legal, je to skvělej unconditional removal

    Na druhou stranu, MH2 je stejne "print on demand" sada jako první, a poptávka bude obrovská, jak kvůli obsahu, tak kvůli rozvolňování, takže tim bude zaplavenej trh a klidně to může za měsíc dva stát 20,-

    Takže nevím :)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    Dotaz: jaka je real cena za ten jednomanovej Suspend? na CR 100 mi pripadne ok vzhledem k tomu ze to je full counter za 1 U
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    YFKA: Poslední řada vůbec nic, i tak díky moc.
    DRUI
    DRUI --- ---
    YFKA: ok, druha rada jedna funkcni ikoria. Dejte si nekdo posledni
    YETTY
    YETTY --- ---
    YFKA: Projel jsem 1. radu a vse failure. Nekdo dalsi muze pokracovat :))
    YFKA
    YFKA --- ---
    při úklidu jsem našel pár kódů do arény, ale netuším, jestli ještě fungujou

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ACHERON: no jakože ten totem znemožňuje aktivovat ability -> dáš ho těm nejhorším, aby nemohli udělat moc velký průser
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    YETTY: unika mi vtip flavoru, nekdo to chytl?
    YETTY
    YETTY --- ---
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    ahoj, hraje se v nekde v Praze multiplayer EDH? Náhodou jsem narazil na docela pěkný edh yt channel a celkem me nalákalo vrátit k mtg.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    YETTY: nikdy jsem moc nechapal co je na fy kartě nakresleny až teď koukam, že ten ženský anděl ma místo hlavy obří zářící pansky přirození... tak jsem z toho jelen ještě víc..
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: netusim, ale obecne si myslim, ze ruseni bytosti je lepsi na limited a nebytosti na constucted.

    pridani pw k bytostem se toho o tolik moc nemeni navic memory lapse je jen tempo.

    jasne memory lapse v prvnim kole na hieracha neni spatna, ale je to tak supr, ze by sis kvuli tomu chtel dat mulligan do 5 karet?

    priznam se, ze nevim jestli jo, nebo ne. klonim se spis k ne, ale jistej si nejsem.
    YETTY
    YETTY --- ---
    Má oblíbená EDH potvora :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: Hele nebyl jsi podobně rezervovaný u Force of Negation? ;-)
    JEENA
    JEENA --- ---
    :)

    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: odpoved na jinou otazku nez se ptam:)

    kdyby to bylo na jakejkoliv spell, tak skacu na hypetrain a souhlasim, ze je to supr, ale jsou decky, ktery tech bytosti fakt jako moc nehrajou a tohle bude za 2UU 3/3 flash flying coz jako je cool, ale nic dramatickyho
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Proti fieldu kde je counterspell? 4 v mainu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam