• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WIRUSS:
    STRANGERD:
    Tohle tu už bylo a v limited to bylo dost meh, i když se to týkalo mythiců. Bohužel to ty karty nedělá ani nějak extra hratelnější pro constructed, takže já jsem jednoznačně pro (podobně jako se mi líbí ward místo hexproof).
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    WIRUSS: jj, ward je proste jen neznicitelnost, ale to ze je schopna zregenerovat temer z niceho to proste neni
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    GANDHI: taky jsem si říkal, asi to chtěli vyřešit tím Ward 10, ale to mi přijde málo, chtěl bych něco jako byli bohové na WoS tedy dát je někam k vrchu knihovny, úplně nejlepší po smrti třeba 2-3 kola odfázovat a pak vrátit...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    GANDHI: neboi nejakou jakoze "dormant" mechaniku, kdy by se po par kolech po smrti vracel do hry... tohle je takovy meh pro tak legendarni monstrum
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    akorat teda tarrasce mohli dat regeneraci:p
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ACHERON: Ano... https://forgottenrealms.fandom.com/wiki/Xanathar Celkově u Beholderů jde o to, že každé "oko" obsahuje jiné kouzlo což i tohoto docela sedí...
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    WIRUSS: ten Xanathar je neco real z DaD?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    WIRUSS: az mi ukapla slza - to je beholder z Waterdeepu a hlavni badguy z Eye of Beholder:)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: Sakra vidíš, já jsem sem nepostnul i jeho normální vzhled, je to asi největší manlanda :-)

    DRUI
    DRUI --- ---
    MATHES:
    If you control two or more other lands, “Hall of the Storm Giant” enters the battlefield tapped.
    T: Add U.
    5U: Until end of turn, “Hall of the Storm Giant” becomes a 7/7 blue Giant creature with ward 3. It’s still a land.

    Adventures in the Forgotten Realms Visual Spoiler - MtG Spoiler
    http://www.magicspoiler.com/mtg-set/adventures-in-the-forgotten-realms/
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: ten modrej land vime co dela?
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ASYD: Tohle mi přijde docela dost dobrý...

    Jinak máme tu fajn Beholdera (bál jsem se, že z něj bude blbá 3/3), ne úplně úžasné vtělění války, jako Dinosaura, fajn land a hnusné alternativní obrázky...




    ASYD
    ASYD --- ---
    hate
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Podstatně víc tricky je otázka, proč Mystic Subdual ruší mutační efekt a ability potvory on top, a moje asi nejoblíbenější mutační záhada, proč při mutaci na cíl s +1/+1 counterama výsledný stack v některých případech odmítá převzít staty těla, které je on top, a v některých s tím nemá problém. (Vím, proč to tak je, ale je to tak high level pravidlárna, že ji má asi málokterý hráč opravdu osvojenou.)
    WRATA
    WRATA --- ---
    ROBIN_SNNS: Jak pise Necro_Butcher. Mutate je trigger
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    ROBIN_SNNS: tak utočit a blokovat to asi furt nemůže a to abilita která se spustím mutatem neni acitivated, ale triggerd imho..
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Malý dotaz - proč bound in gold nefunguje proti mutate? Dle popisu karty by mělo...
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    WENOUSH: No nevím, mě obálka PPZ 1.5 přišla docela ošklivá i tak. První opravdu hezký cover art měly až PPE a PPE Svět.
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    (Jinak jsem pochopitelně toho názoru, že je to hnusný jak prdel.)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Já si myslim, že je to dost o tom, že v USA bylo DnD mnohem masovější záležitostí a tady se dotklo jen určitého výseku geekovské subkultury. Kdyby na tom byl přebal prvního dračáku, tak by to mezi námi rezonovalo trochu jinak ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam