• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Gay marriage pro vaše commander stoly

    bt7amzo5v7w71
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    mid-99-eaten-alive
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tohle bude krásný pár, mám je oba tuze rád.

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Before previews for Innistrad: Crimson Vow officially begin, I thought it would be fun to do another of my Duelist-style teasers where I give tiny hints of things to come. Note that I’m only giving you partial information.

    First up, here are some things you can expect:

    • The following counter types: bloodline, croak, invitation, judgment, omen, slime, and suspect

    • A new mechanic that removes something never removed before

    • A popular and powerful creature card from an Innistrad set gets reprinted

    • A new artifact token, along the lines of Clue, Food and Treasure

    • A card that makes red Dragon Illusion creature tokens with flying and haste

    • A mechanic that first appeared as a faction mechanic returns

    • A new legendary creature card that combines two characters that previously each had their own legendary creature card

    • A new card that lets you cast certain cards off the top of your library

    • A new mechanic which is a mirror of an already existing mechanic

    • A legendary character returns, but now as a Vampire

    Next, here are some rules text that will be showing up on cards:

    • “Choose a number between 0 and 13.”

    • “with mana value less than or equal to the number of Vampires you control”

    • “If it’s red, you may cast it this turn.”

    • “Zombies you control have flying.”

    • “At the beginning of your upkeep, any opponent may sacrifice a creature.”

    • “Kraken, Leviathan, Octopus, or Serpent”

    • “twice that many of those tokens are created instead.”

    • “Whenever a Human you control dies,”

    • “equal to the number of permanents you control that are Spirits and/or enchantments.”

    • “Then if you control exactly thirteen permanents,”

    Finally, here are some creature type lines in the set:

    • Creature – Human Ranger Werewolf

    • Creature – Angel Soldier

    • Creature – Zombie Scorpion

    • Creature – Serpent Egg

    • Creature – Eye Horror

    • Legendary Creature – Human Peasant

    • Legendary Creature – Spirit Warlock

    • Legendary Creature – Slug Horror

    • Legendary Creature – Kraken Horror

    • Legendary Creature – Vampire Noble (two new ones)
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: máš pravdu, nějak jsem minul změnu kolem kaladeshe

    nicméně cílit můžeš vždy
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    MATHES: destroy efekt by se měl správně znegovat tím "indestructible". Kdybych na něj sázel mínus countery, tak je to jiná:
    704.5f If a creature has toughness 0 or less, it's put into its owner's graveyard. Regeneration can't replace this event.
    For this reason, infect, wither, and -X/-X effects can kill indestructible creatures.
    To, že nešel zpět do command zóny, je taky divný, ale tam by se to dalo vysvětlit tím, že oonent omylem klikl na decline.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: cílit ho můžeš vzdycky, ta druhá část je divná:) pokud není ve hře něco co zakazuje regeneraci
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KVIIIK: Nám se nedávno v Historic Brawlu stalo, že moje -5/-5 se neaplikovalo správně. Maj to rozjebaný fest a nic s tím nenaděláš, dokud místo dementů nenajmou nějaké kompetentní programátory.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Teď se mi stal "super bug" v aréně. Kartou "destroy target creature" jsem mohl oponentovi zacílit Helioda (který je indestructible). Heliod umřel a místo do command zóny šel rovnou do hrobu. Dost divný... Stát se to mně, tak se budu vztekat, že oponent cheatuje (i když tvrdím, že to nejde), ale takhle to bylo jenom... prostě divný.
    MATHES
    MATHES --- ---
    RUNYAR: pokud vylozene nevis, co chces, nebo ti chybi, tak setri:)

    az se zas objevi nejakej totalne broken AF deck, tak se za to daj "craftit karty zdarma" - vycraftis broken deck, dostane banhammer, dostanes zpet wildcards a zustanou ti karty na ostatni formaty, kde to banned bejt nemusi :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    RUNYAR: Počkej s těmi WCs na VOW. Uvidíme, co noví Pejři a vůbec.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Jinak asi jste už zaregistrovali PlayVOW, ale ještě to není aktivní....
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    MATEEJ: jo díky, myslím že jsem narazil celkem na dva... Jednou jsem hrál něco černého při eventu a měl jsem mít lifelink a nepřipisovalo životy a pak ten podivný duel co jsem popsal...

    MATHES: kouknu
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    _DOMINIK_: No funguji jako kontraktor, nějaký čas dřu a pak mám docela dost volna takže občas ten čas mám. Nebo jako teď ležím nemocný.... Eventy jsou fajn, ale ještě na to nemám balíky. Něco jsem zkoušel, ale dostal jsem nakládačku :-) výhry 1-2. Chce to čas. Uvažoval jsem utratit wildcards, mám 5MR, 12R, 30U, 27C, ale stejně nemám představu za co zatím...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RUNYAR: Jojojo, funguje jim to skvěle... ale pro jistotu jsem na nástěnku přidal link, kde žádat o refund při bugu. Člověk nikdy neví (a ten link mají tak trochu schovanej).
    MATHES
    MATHES --- ---
    na nastence jsou kdyztak tipy & triky jak grindit arenu:)
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    RUNYAR: jestli mas cas na vic jak 15 (vy)her denne, tak ti bohuzel musim jen tise zavidet :)

    nicmene, hraj standard eventy. kdyz budes zvladat skore aspon 4-3, tak by vydelavat mely (osobne uz jsem je teda nejakou chvili nehral, kdyztak utfg), a muzes je hrat donekonecna
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    Tak sem porazil Juzáma.. :-D

    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Mě nikdy tyhle karetní online hry nepřišli náhodné. Nevěřím, že se jedná jenom o čistě náhodu. Taky potkávám docela pravidelně pár jmen, což mě docela překvapilo, ale co. Nevadí mě to, docela mě to baví. Zatím jsem nezaplatil, ale uvažuji nad pasem.

    Co je trošku škoda, že se free hraním dají získat aktuální karty, vůbec by neškodilo kdyby náhodné karty občas byli i jiné edice. Taky mě zaráží, že denně se vyplatí vyhrát akorát tak 15 her, pokud zrovna nejdu eventy na což se těžko vydělává. Uvítal bych nějakou odměnu nad 15 výher denně aspoň pár drobných, občas kartu, nebo nějaký diamant atd...

    Jinak si myslím, že se na to jak jsou MtG komplexní mechanikama tak tohle šlape dobře, ale ještě se mají kam posuvat
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: tak jestli to chces co nejrychleji, tak to F2P moc nejde - slovy klasika "it's a process". bojim se, ze je to by design, protoze pak ses vic motivovan sahnout do penezenky.

    nicmene jak rikam, nerozumim tomu, ze na jednu stranu rikas, ze T1 decky jsou vlastne nezabavny a "zaslouzi si byt nezabavny" (protoze je to pry udel kompetetive hrani, ktere neni mozne vybalancovat) a na druhou stranu se tvaris, ze bys ho vlastne taky chtel a stve te, ze to je drahy a casove narocny:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam