• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    AFRI: Já si vlastně nejsem úplně jistej, jestli byla skutečně x kol odfázovaná, nebo jestli to byl jen lingerující grafický efekt, který zmátl i soupeře/controllera. Protože útočit s tou potvorou určitě měl, ale neútočil.

    On ten phasing zlobí obecně, před 10 dny jsem v combatu odfázoval flipnutýho vlkodlaka s Unnatural Growth na stole a ten chudák při každé další fázi, kouzlu nebo triggeru dostal dalších 6, 12 nebo i 18 k power/toughness. Ale byl to jen vizuální bug, po přifázování byl normální.

    vow-262-dreamroot-cascade
    AFRI
    AFRI --- ---
    MATEEJ: To jsem asi videl taky, ale u me tam jenom lingeroval ten grafickej efekt, jinak ta potvora normalne fungovala.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATEEJ: Já se těšil na shocklandy, když už je ta Pejří svatba.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Plus dual landy, stejně povedený jako v MID.

    vow-261-deathcap-gladevow-262-dreamroot-cascadevow-264-shattered-sanctumvow-265-stormcarved-coastvow-266-sundown-pass
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Ze všech těch popkulturních výpůjček, které se objevily v posledních setech nebo Secret Lairs, mají tyhle nejlepší arty a i ten borderless treatment jim hodně svědčí.

    FCz-Jye-UXs-AADC5f
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATEEJ: Jo a ještě cleave. Není to špatný, ale ani exciting, takový nijaký.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Kvak.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Cítím ve vzduchu krev! :)

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Btw teď jsem soupeřovi odfázoval potvoru a už mu do konce hry (asi tři kola) nepřifázovala.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RUNYAR: Uváděli to čtyři atraktivní lidé (což bylo docela in the mood, protože v artu VOW akcentují nadlidskou krásu a charismu upírů), hezky to odsejpalo, blood tokeny zajímavý (přijde mi slabší než clue/food/treasure, ale asi nebude, protože v posledních setech mají mechaniky pro limited dobře odladěný), exploit a training dobrý, opakování disturb a daybound mě nepřekvapilo, ale nejsem z něj moc nadšenej.

    Zajímavé jsou ty double feature boostery, které vyjdou v lednu a budou obsahovat draftovatelný mix karet z MID a VOW. Ale je otázka, jestli to pro limited přinese tolik nového, aby to člověku nějak výrazně protáhlo zájem o tyhle dva sety.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    :-) jsem zvědav co se bude dít a hrát.... co říkáte na představení?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Gay marriage pro vaše commander stoly

    bt7amzo5v7w71
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    mid-99-eaten-alive
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tohle bude krásný pár, mám je oba tuze rád.

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Before previews for Innistrad: Crimson Vow officially begin, I thought it would be fun to do another of my Duelist-style teasers where I give tiny hints of things to come. Note that I’m only giving you partial information.

    First up, here are some things you can expect:

    • The following counter types: bloodline, croak, invitation, judgment, omen, slime, and suspect

    • A new mechanic that removes something never removed before

    • A popular and powerful creature card from an Innistrad set gets reprinted

    • A new artifact token, along the lines of Clue, Food and Treasure

    • A card that makes red Dragon Illusion creature tokens with flying and haste

    • A mechanic that first appeared as a faction mechanic returns

    • A new legendary creature card that combines two characters that previously each had their own legendary creature card

    • A new card that lets you cast certain cards off the top of your library

    • A new mechanic which is a mirror of an already existing mechanic

    • A legendary character returns, but now as a Vampire

    Next, here are some rules text that will be showing up on cards:

    • “Choose a number between 0 and 13.”

    • “with mana value less than or equal to the number of Vampires you control”

    • “If it’s red, you may cast it this turn.”

    • “Zombies you control have flying.”

    • “At the beginning of your upkeep, any opponent may sacrifice a creature.”

    • “Kraken, Leviathan, Octopus, or Serpent”

    • “twice that many of those tokens are created instead.”

    • “Whenever a Human you control dies,”

    • “equal to the number of permanents you control that are Spirits and/or enchantments.”

    • “Then if you control exactly thirteen permanents,”

    Finally, here are some creature type lines in the set:

    • Creature – Human Ranger Werewolf

    • Creature – Angel Soldier

    • Creature – Zombie Scorpion

    • Creature – Serpent Egg

    • Creature – Eye Horror

    • Legendary Creature – Human Peasant

    • Legendary Creature – Spirit Warlock

    • Legendary Creature – Slug Horror

    • Legendary Creature – Kraken Horror

    • Legendary Creature – Vampire Noble (two new ones)
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: máš pravdu, nějak jsem minul změnu kolem kaladeshe

    nicméně cílit můžeš vždy
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    MATHES: destroy efekt by se měl správně znegovat tím "indestructible". Kdybych na něj sázel mínus countery, tak je to jiná:
    704.5f If a creature has toughness 0 or less, it's put into its owner's graveyard. Regeneration can't replace this event.
    For this reason, infect, wither, and -X/-X effects can kill indestructible creatures.
    To, že nešel zpět do command zóny, je taky divný, ale tam by se to dalo vysvětlit tím, že oonent omylem klikl na decline.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: cílit ho můžeš vzdycky, ta druhá část je divná:) pokud není ve hře něco co zakazuje regeneraci
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KVIIIK: Nám se nedávno v Historic Brawlu stalo, že moje -5/-5 se neaplikovalo správně. Maj to rozjebaný fest a nic s tím nenaděláš, dokud místo dementů nenajmou nějaké kompetentní programátory.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Teď se mi stal "super bug" v aréně. Kartou "destroy target creature" jsem mohl oponentovi zacílit Helioda (který je indestructible). Heliod umřel a místo do command zóny šel rovnou do hrobu. Dost divný... Stát se to mně, tak se budu vztekat, že oponent cheatuje (i když tvrdím, že to nejde), ale takhle to bylo jenom... prostě divný.
    MATHES
    MATHES --- ---
    RUNYAR: pokud vylozene nevis, co chces, nebo ti chybi, tak setri:)

    az se zas objevi nejakej totalne broken AF deck, tak se za to daj "craftit karty zdarma" - vycraftis broken deck, dostane banhammer, dostanes zpet wildcards a zustanou ti karty na ostatni formaty, kde to banned bejt nemusi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam