• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    MATHES: Sorry, this post has been removed by the moderators of r/MagicArena.
    Moderators remove posts from feeds for a variety of reasons, including keeping communities safe, civil, and true to their purpose.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Uz jsem to nevydrzel a sel si pobrecet na reddit:D

    Alchemy is killing arena... : MagicArena
    https://www.reddit.com/r/MagicArena/comments/rieqb8/alchemy_is_killing_arena/
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    BURKHAR: Musíš to reportovat, link je na nástěnce. Je otázka, jestli to za to stojí, protože to entry je malé, a taky je otázka, jestli ti vrátěj entry do více stejných eventů hraných hned po sobě.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATEEJ: To funguje samo, nebo to musíš reportovat?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Připomínám, že za tyhle bugy vracejí entry do eventu (a nemusíte kvůli tomu prohrát hru, stačí, když se ten bug projeví), takže Alchemy a Standard eventy teď můžou hodit nějaký ten profit navíc.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HEERO: ROBIN_SNNS je žena, tak příště použij femininum. ;)
    HEERO
    HEERO --- ---
    ROBIN_SNNS: no ale původně jsi psal, ze ti nepomohl ani doomskar, tedy měl jsem pocit, ze chceš exilovat creatury, co maji flashback, pokud chceš exilovat hrob, tak máš zase spoustu jiných možností
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    BURKHAR: Rozbity, ano. No aspon me to donutilo je vyhazet a zkusit alternativu bez nich.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ANCHATON: Jako že je to ve hře rozbitý? Já včera zaznamenal glitch, že Relic Robberem vyvolaný Goblin artefakt na soupeřově upkeepu neubral život, aniž by tu abilitu nějak counteroval. MtGA je prostě rozbitý s každym updatem, už jsem si zvykl.
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    tak skvele..po updatu prestal fungovat Jadar a jeho vyvolavani zombie
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HEERO: zrovna grixis epiphany je právě o schopnosti Lier dát flashback každému kouzlu
    HEERO
    HEERO --- ---
    ROBIN_SNNS: nemůžeš mít balík proti všemu, holt kolikrát potkáš balík založený na flashback abilitě....
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HONCKA: Dobrý tip, ale omezený. Nefunguje proti enchantům a PW.
    ASYD: Pěkná vymazávačka, ale Ixalan Binding bylo za stejnou cenu lepší v tom, že zabránilo i hraní zbývajících kopií. Navíc už jsou bohužel obě mimo standard
    HEERO: S exilovacími enchanty je ten problém, že jsou dočasné a dají se odstranit. To je třeba problém portable hole nebo minimus containtment. Ať hledám jak hledám, tak univerzální exil, který se zahraje a nezůstane na ploše prostě nenacházím. Jediné co vidím, je tak možná Divine Gambit, ale to mi přijde jako příliš velké riziko.
    V0IT
    V0IT --- ---
    HEERO
    HEERO --- ---
    Tak on myslel asi STD formát
    ASYD
    ASYD --- ---
    settle the wreckage
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ROBIN_SNNS: Co swords to plowshares?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ROBIN_SNNS: Jak píše HEERO, všechny Pacifismy a další otravný hnusy, pak je tam co si dává ty time countery, takže exiluje na 3 kola atp. Možností je mnoho.
    HEERO
    HEERO --- ---
    ROBIN_SNNS: tak bílá ma exilovací enchanty
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HEERO: To mi připomíná můj včerejší problém s lifegain GW hordou, kdy jsem zuřivě bojovala proti balíku založeném na flashback abilitě. Ani dvounásobný doomskar mi nepomohl. Chybí mi nějaký dobrý a levný exile... Kde je path to exile, když ho člověk potřebuje? Měl by někdo tip?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam