• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELISSANezkrotná hříva aneb taky máte na hlavě něco, co si žije vlastním životem a odmítá poslouchat? :)
    MAOREN
    MAOREN --- ---
    VENDETA: to mozna za chvili ty dready budes mit a ani to nebudes muset specialne delat ;)
    hm, smim-li se ptat, co je to za praci, ze tam odmitaji dready? (mam jich ted par /46/ na hlave, tak jen ze zajmu ;))
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    já teda moc bujnou hřívu nemám - ale vlasů mám celkem dost, ale totál si dělaj co chtěj. sou takový polovlnitý, všude lítaj (kámoška ze střední mi říkala štětkomop ;))no prostě nejhorší co může bejt. hlavně z toho nejde udělat žádnej účes, protože prostě samy o sobě nedrží tvar, a v mejch silách prostě neni se každej den tužit, gelovat apod a navíc mam na to levý ruce, i kdyby ta síla a snaha byla;) jediný řešení vidim v dreadech nebo rasta, ale kvůli práci bohužel;(
    navíc když se obarvim, tak mi vlasy začnou enormně padat - to a samý i s fenovánim. to je votřeš - vyfenovat si vlasy, tak za 1. je mam jak "vatu", za 2.značný úbytek
    taky sem na vyzkoušela všechno možný i nemožný - jak masky tak pilule - a nic. furt stejný. taxem se na to prostě vysrala, přestala se česat - páč to kolikrát stejně ani nejde - a mam relativní klid. i když serou mě furt - VOHOLIT!
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    ZANKAZU: Zkusím se poptat mojí spolužačky, ta má tak bujnou a kudrnatou hřívu, že musela vyzkoušet hodně věcí na to, aby to aspoň trochu drželo tvar :)
    SIKY
    SIKY --- ---
    ZANKAZU: tak tuhle masku neznam, ale z takovych tech obycejnesich specialne na kudrnaty vlasdy moc nadsena nejsem, protoze bud mam vlasy pak jemny a rozlitany a kudrny tvar moc nedrzi, nebo se naopak slepi a vlasy mam spis priplacnuty a narovnany... nejlepsi je proste pro mne trocha gelu na mokro nebo penovy tuzidlo. Jo a jeste pouzivam takovy neco od Glisskur, na regeneraci.. a to taky ujde, ale neni to specialne na kudrnaty vlasy
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    MELISSA: ano to jsem vlastne vubec nenapsala. je to profesionalni maska na kudrnaty vlasy, tera ma vytvorit ony ,,zdravím zařící elastické vlny...'' jeste jsem zadnou masku vytvorenou specialne pro kudrnaty vlasy nepouzivala, tak me zajimaji reference..
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    ZANKAZU: Tak bych řekla, že je asi nikdo nemá.. Na co to vůbec je? (Teda kromě toho že na vlasy :) )
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    nemate nekdo osobni zkusenost s tímto??:
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    A aby se to tu zase trochu rozhýbalo podělte se taky se svými zkušenostmi se stříháním a jaký účes si myslíte že je pro ten a ten typ vlasů vhodný?
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    ALAYNA: Účes? :)

    To mi připomíná, že já se asi pokusím se vými vlasy něco podniknout. Měla jsem dilema : nakrátko X nechat to dlouhé. Obojí mělo velice silné argumenty na svoji obhajobu. Nakonec jsem se rozhodla pro takový kompromis, který může dopadnout buďto dobře a nebo špatně, možnost mezi není :) Ve předu si to setříhám na krátko a zbytek nechám dlouhý. Dám vědět, jak to nakonec dopadne XD
    ALAYNA
    ALAYNA --- ---
    účes
    MAOREN
    MAOREN --- ---
    MELISSA: jestli to rozpletu ;). ja porad doufam, ze ano, ale nevim nevim...
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    MAOREN: Třeba to rozpleteš a zjistíš, že máš vlasy po kolena, nebo že je vláčíš po zemi :)
    MAOREN
    MAOREN --- ---
    Taak to ja mam zase blond dready :).... Roste to jak chce a roste to rychle... Mam pocit, ze uz je mam delsi nez byly me vlasy, ze kterych jsem si to na konci srpna nechala udelat.
    CHICHI
    CHICHI --- ---
    taky zdravim,ja klasicky afro vlasac...priznavam zas nejak moc to neresim..proste vlasy se kroutej a delaj si co chtej
    SIKY
    SIKY --- ---
    ANICKA: namokro tuzidlo nebo gel a pak uz necesat a nechat volne uschnout nebo opatrne vysusit fenem, aby se to moc nerozfoukalo...
    FREYA
    FREYA --- ---
    ANICKA: me staci tuzidlo na vlnity vlasy, nebo objem a vyfoukat...jinak pomaha neco s keratinem treba od gliss kur
    ANICKA
    ANICKA --- ---
    mam asi stejny vlasy jako giraffka, akorat ted je mam dost dlouhy(takze i tezky) a kdyz uz se mi na ty hlave uroji neco jako hezky vlny tak to moc dlouho nevydrzi....nejakej tip na pripravek aby to vydrzelo?jinak jsem si zacala vlasy zehlit,abych mela aspon nejakej 'uces' a ne jenom sem tam vlna,obcas kudrlina a tak.)
    FREYA
    FREYA --- ---
    dobre rano vsem kudrnatym preju:)))
    jj culiky jsou univerzalni pomoc, ja teda nejcasteji nosim celenky
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    já mám cca půlku vlasů vlnitejch a půlku rovnejch-ne uplně,žádný hřebíky,ale v culíku učesaný rovný, po umytí před česánim způlky vlnitý...
    LAUFR_NICE
    LAUFR_NICE --- ---
    SIKY: no joo! rozpust si to .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam