• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    Vysoká Škola Obchodní
    rozbalit záhlaví
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    LEANKA: UJAK je prej ještě horší

    CHRISTY: no jasný, chtěj ždímat další prachy, co jinýho...


    PALMEXMAN: Nemyslím, že vyhozen, spíš se na to pár lidí vysralo samo.... ty by ses nechal vyhodit odněkud, kde jsi předtím vyplázl třeba sedmdesát???? Ale mně se to stát, tak bych jim tam udělala takový čóro, že by muselo slavný vedení spát při rozsvícený lampičce.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    LEANKA: to sem si rikal taky, ze rok preziju, ale je to fakt des
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    letos končim vopš a když to tady tak čtu tak přemýšlim, jestli nejít jinam na ten rok.. je to fakt takovej děs? ze všech stran slyšim na všo jen samý negativa, ale zas si řikam, že rok přežiju..nevíte někdo jak to jde na ujaku?
    CHRISTY
    CHRISTY --- ---
    hm...tak to u nás neexistuje...
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    MERTLAS: hele a někdo to neřeší vůbec a můžeš jít třeba osmkrát
    CHRISTY
    CHRISTY --- ---
    do půlky druháku to bylo úplně v pohodě...teď jsem ve třeťáku a je to děs...za ty prachy takovýhle chování...nevídaný....jinak když něuděláš zkoušku na po potřetí, tak jdeš na komisionální zkoušku za 5kilo
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    hele dotaz... co kdyz clovek neudela zkousku\zapocet ani na potreti? :P
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    JELLY: hm, tam jsou fakt lidi z jinýho světa, to jsem si už taky všimla :-D jestli to náhodou nebudou roboti :-D
    JELLY
    JELLY --- ---
    nejhorsi je ta hyca v knihovne, kouka na me vzdycky jak na ufo,..
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    hmm.. tady nezbývá, než tam jít a neodejít dokud to tam nenaklikaj. když nebudou chtít, nebo ti říkat že nemůžou, jdi výš - za Nesetem. on a jeho sekretářka mají mít taky vstup do systému, můžou to udělat oni
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    AYPERI: no nic neprovedly, ale nikdy nesplnily o co jsem je žádala, žádný termíny, co podávaly, nedodržely. Díky jim mám v sisu nesmysly, z toho, na co opravdu chodím, mi půlka chybí, z toho, co vůbec nemám, mám naopak pěkně všechno :-D Přestože v indexu mám všechno z loňska poctivě, v sisu polovinu, přesto, že jsem je prosila, aby mi to tam dopsaly. A že teďka čekám už 14 dní na rozvrh na LS, abych si to mohla naplánovat v práci - obden mi říkají, že zejtra. Ať mi nikdo netvrdí, že tam mají tolik práce, že nezvládnou pár blbejch kliků. Vždyť je to práce pro cvičenou opici!
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    jjo, je to takovej floutek :)
    na studijním se teď alespoň mají snahu bavit, mně teda zatím vždycky pomohly. dřív se s tebou ty babky ani nebavily, rovnou ti daly najevo že jsi otravující sliz a abys vypadla co nejdřív :) co ti provedly?
    já jsem už takový vytuhlý optimista, neb jsem v posledním ročníku a vím že předtím to bylo horší :)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    AYPERI: Mno jestli tohle je "OK", tak to snad ani nechci vědět, co za bezvládí tam bylo předtím. Nicméně přijde mi, že Neset je tady spíš taková oslizlá figurka - neviděla jsem ho vyvíjet jinou činnost, než pokuřovat před barákem nebo pít kafe se slečnama ze studijního. Tu náročnost asi zapomněl na VŠE :-D
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    před nesetem byl hodně velkej bordel na studijnim, pak jsme psali petice, a nakonec všechny ty babky vyházely. teď je to se studijním ok.
    s nesetem se po domluvě rozloučili na vše, pro nadměrné nároky na studenty :) tak je u nás..
    a co se týče minulých let, třeba já jsem měla minulý rok na dálkovém skvělé termíny na zkoušky, všechno o víkendech, tenhle semestr je to hrůza. hodně ale záleží na domluvě s profesory. hodně tu funguje co si nevyřveš, nemáš :)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    No já zase slyšela, že bez něj tam byl ještě větší bordel, tak to těžko říct.... mám takovou chuť to celý "reklamovat" :-D Mohlo by to jít, tím že platím, zakupuju produkt, a nejsem s ním spokojená.... se schválně podívám, jestli se tam dá nějak odstoupit od smlouvy a vrátit prachy, když jsem nespokojená....
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    to muzeme nasledovne... ale co sem slysel tak tahle skola de dohaje spolu s nesetem :P ze prej driv to bejvalo dobry... ale nevim.. mam to jen z doslechu...
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    MERTLAS: hm, já bych spíš zašla na studijní vymlátit z nich zpátky mých sto tisíc, protože tohle jsem si za takový prachy nepředstavovala...
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: hehe, tak jo a zboříme to tam:D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    zajdem v letnim (teda esi se tam dohrabem) do pausy ne? takovej mininyx meeting nasranych studentu :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    VAMPIREGIRL: vítej v klubu;)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    No já začínám bejt ze slavný VŠO dost nasraná už.... jednak bordel jak prase, druhak oni si myslej, kdovíjak dálkaře nevytrhnou termínem typu "v úterý v 17:00" nebo "v sobotu v 10:00" - to je sice od nich milý, ale když makám na krátkej-dlouhej, tak je mi to úplně šumák a zatím jsem se skoro na žádný ty jejich super termíny nedostala. Fakt jsem rozčílená...
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PALMEXMAN: ;))) kor u chlapa, že;) na ten mark jsem zvědavá, bude to sranda no:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam