• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    Vysoká Škola Obchodní
    rozbalit záhlaví
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    AYPERI: klasika!! hrozbý kokoti!!ale tak Neset občas funguje...
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    PALMEXMAN: ale, Horáková. Strategický marketing. blbý je, že ji máme i u státnic. njn, hlavně už to nějak doklepat a pryč.
    pro zájemce: problém je, že zde nejsou stanovena žádná pravidla zkušebního řádu, ani ve smlouvě, o tom na kolik termínů má student nárok, za jakou cenu, kdy (v případě KS jsou pracovní hodiny skutečně úsměvné), apod.
    jediné co je:
    "Termíny zkoušek s možností výběru stanoví vedoucí katedry.
    Stanovený termín je pro studenty i pro zkoušejícího závazný.
    Student, který svou neúčast na dohodnutém termínu neomluví
    nejpozději do 5 dnů po jeho uplynutí, je hodnocen známkou
    „nevyhověl“.
    ... a dále: "Zkoušku lze opakovat dvakrát. Pokud student neuspnl ani ve druhém opravném termínu, může požádat rektora o další termín, jinak je jeho studium ukončeno."

    z formulace v realitě smluvně vyplývá: nemáte oficiálně nárok na nic, co vedoucí katedry nestanoví, popřípadě prorektor/rektor nedoporučí.
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    LOSER_:
    moje řeč. kdybych neměla před státnicema, tak odtud prchám. těch 5 se ztratí. třeba nám teď profa nechce vypsat termíny, takže za nový pokus (a to ve zkouškovém) 2000,-
    _JP_
    _JP_ --- ---
    moje řeč :)
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    Co to je 5k v tý celkový sumě, navíc ty nervy za to nestojej...
    _JP_
    _JP_ --- ---
    hmmm:) je to teda o 5k dražší, ale taky se mi to víc líbí
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    _JP_: kamarádka tam je a prej ti to daj úplně za hovno na Ámosovi... takže je to asi lepší cesta...
    _JP_
    _JP_ --- ---
    LEANKA: já bych tu taky asi nikoho nehledal:)
    no mám tam kámošky a ty tam na to nadávaj hrozně, byl jsem na UJAKU na DOD a celkem fajn, jen oproti Spálený hrozně debilní spojení pro mě ...
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    _JP_: ha.. :) netušila sem ,že tu někdo z našeho ročníku je..
    já zkusim tu Spálenou, je to jen rok..
    _JP_
    _JP_ --- ---
    LEANKA: čus Lenko, dobrá náhoda :)
    hele já na Spálenou taky slyšim furt jen samý negativa, tak pujdu asi na UJAK
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    nelez tam, fakt tam nelez, já jsem vyhodila sto litrů na hovno
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    to je to tam tak strašný? já tam chci jít z Masný..
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    MERTLAS: jako já nemůžu najít tu smlouvu, ale až ji najdu, tak ji předložím nějakýmu právníkovi, jestli je možný to vlastně nějak reklamovat, protože já jsem když se to tak vezme koupila službu, se kterou nejsem spokojená. A pořád se rozmýšlím, jestli nevyřvat někde do médií, co to je za ústav.
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    MYS_USATA: tak si ho udělej někde na státní, tohleto je naprosto neuvěřitelná sračka tahle instituce. Naprosto lituju těch peněz.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jj :) ten je jedinej... a informatika byla este v klidu... :D ale to je alles pratele... ostatni je pekne na piiiiiiip. me uz to taky sere... ani nemam chut dopsat bakuli... :(
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: jediný co uzna je zemák, 1.asi je baví zkoušet 500 lidí, proč ne:))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    navic rikali, ze uznaj totozny zkousky co sme meli na vosce a houbec... :-\ o bakalarkach nemluve... prej ze jenom doplnime tu z vosky... to je horsi nez psat novou... uf
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MYS_USATA: tak já očekávala za ty nemalý peníze krapet jinej přístup celýho vedení, a ejhle, nevyšlo to. chovaj se jak koko*ti a nikdo nic neví, nepoví a každej den je všechno jinak!!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    PALMEXMAN: potom nechápu, asi to tam taky vedou, jak se zrovna zlíbí, pokaždé říkali něco jiného, a na 3 roky teda prachy nemám, popravdě i na ty tři semestry skoro ne
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    PALMEXMAN: tam už jsem se ptala, uznávají jen Jahodovku a pár dalších škol, s mojí nemají smlouvu - původně říkali, že jo, pak ale ženská na studijní obrátila s tím, že mi jen uznají všechny totožné zkoušky, ale musím normálně projít 3 roky
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    EPSONKA:
    VAMPIREGIRL: fakt? nic moc neočekávám, jen mi přišlo škoda si za 3 semestry po vošce nedodělat bakaláře
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam