• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRAdolf Hitler
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    CLAVEN: Máš staré informace. Od té doby jsem už dávno svlékl hadí kůži, navlékl sako a buřinku a jsem ohromně solidní pán. Pa.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALISTAIR: mimochodem, podle debaty co teď vedu s virem kenym (a zatím to má skoro hlavu i patu), to celé patrně vzniklo díky nedostatečnému zažehnávání že Hilter byl špatný, válka je špatná + nedostatek slov jako možná, třeba, v některých případech a jistě jsou i výjimka a tak.

    rituální zažehnávání je prostě nutné.

    OD: VIR_KENNY --- --- 22:54:26 12.3.2008 --- 05:25 :: pošta
    omlouvam se, ale opravdu nesnasim relativisty, je to totiz neco co je naprosto destruktivni pro soucasnou diskuzi a moznost konecne rozumne se srovnat s minulosti i evropskou tradici. Pristupy v Alistairove auditku byly na takove urovni, ze si jinou reakci ani nezaslouzili.

    e naprosto normalni si plest valku jako katalizator technologickyho vyvoje a na tehle filosofiii stavet stat. Relativizovat Hitlera na beznyho diktatora (tim prave nebyl, o tom byla prave ta "esotericka" treti rise) je taky v poradku. A kdyz nam to nekdo vycte - prece jsme to tam nikde takhle nenapsali, jen nahodou jsme toto rozvedli v klubu co se jmenuje Hitler, zeee a vyresime to banem.
    Hlavne je dulezity si opakovat - mam pragmatickej pohled na dejiny - to pak clovek nemusi resit ony "souvislosti", o kterych jsi tam neco placla.

    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ALISTAIR: Ale kde. Na provokovanie si tu predsa ty, väčšina ľudí už na teba ani nereaguje a ja tiež nemám potrebu púšťať sa do nejakých debát... takže pa a maj sa.
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Možná přijde i Adolf.
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    GOBERS: Obávám se, že v tomto případě je to tak jisté, jako že voda teče z kopce. Ale samozřejmě vždycky jsem ochoten uvěřit, že přijde zázrak.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ALISTAIR: Ale tak nepredjimejme. Presumpce neviny, ne? :-)
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    PATEJL_CZ: Netřeba se omlouvat, článek byl k věci. Moje kritika byla lehce provokační, spíš výzva k zamyšlení než že bych chtěl článek rovnou odvrhnout.
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    CLAVEN: Á, tys tu chyběl. Budeš chvíli provokovat a pak dostaneš ban, jo? Na to už jsi ale ostatně už asi zvyklý...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    TOFFA: Áno.
    WITTGENSTEIN: Áno.
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    ZAMOTEK: No právěže nevím Co! Spíš tak osahávám potenciál těhle rozkošně barbarských zvolání.
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    WITTGENSTEIN: Zase špatně. "Všechno je relativní" je absolutistické dogma se kterým se nemůžu ztotožnit.
    TOFFA
    TOFFA --- ---
    WITTGENSTEIN: :))tak jest
    TOFFA
    TOFFA --- ---
    ALISTAIR: Jo....myslim, ze si regulerni blazen....)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    OLYFKA: Tupé jako... tupý konec té sekery.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    ZAMOTEK: Ale ne, jen provokuje jako obvykle. Místo aby napsal "chásko líná, přečtěte si Kershawa/Bullocka/Shirera", založí úplně zbytečné auditko, kde nás opět bude přesvědčovat, že všechno je vlastně relativní. Kéž by si v ušetřeném čase raději přečetl Letters to Freya od Moltkeho.
    ZAMOTEK
    ZAMOTEK --- ---
    ALISTAIR: čas slouhů ale jednoho dne skončí... jen počkejte!! a pak znovu zaplanou pohanské plameny a ...!

    a co? Zajímavý,že svůj postoj dáváš najevo až tď,zato zcela bez příkras ;)
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    ALISTAIR: Za nízkou úroveň článku se omlouvám. Vkládal jsem jej kvůli obsažené informaci.
    OLYFKA
    OLYFKA --- ---
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    PATEJL_CZ: Fakt hroznej článek. Každé druhé slovo je buďto megalomanie nebo gigantomanie, v každé šesté větě je potřeba do toho zamíchat zmínku o koncentračních táborech a to celé vyslovovat s výrazným opovržením, aby náhodou jsem nezačal být nevhodný nebo podezřelý...

    čas slouhů ale jednoho dne skončí... jen počkejte!! a pak znovu zaplanou pohanské plameny a ...!
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    PATEJL_CZ: Hm...kdyby se sooustředil jenom na tohle, byla by z něj v budoucnu taková obdoba Karla IV. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam