• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIC_HALVIDEO PORTÁLY - Vznik, vývoj a trendy portálů pro sdílení maloformátových video obsahů: Youtube, Google video, Metacafe,
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    Vzdyt je to reklama, placena :) Partnersky kanal nemusi byt nutne za penize, my ho mame naprosto zdarma...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    mhm takze za prachy.. no me slo spise o to technicky reseni, ale to asi nebudeme pitvat v tehle diskusi, ze.. dik.
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    TLOUDEV: koupíš si od youtube partnerský kanál a uděláš si do něj flash s funkčností jakou požaduješ
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    hi there. dost zajimava zalezitost: http://www.youtube.com/watch?v=4ba1BqJ4S2M&feature=player_embedded
    tusite nekdo jak neco podobneho realizovat?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    me spis sere ze ne uplne korektne funguje to automaticky prehravani..tu funkci jsem chtel uz dlouho, ted to tam je, par pisnicek z mejch favs mi to zahraje a pak to zblbne (vetsinou na vymazanym videu) a zacne to hrat related videa...a ne moje oblibeny

    mate s tim taky takovy zkusenosti?
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    YBUKO: jojo, na streamu.
    youtube má recognizery na videa a podle mě ukládá i vzorky videa/zvuku a porovnává. Například když jsem tam nahrál video s písničkou, tak během pěti minut na mě vyskočilo upozornění že obsah v tomto videu se shoduje s licencovaným obsahem třetích stran. Tak možné že i na základě toho poznali že máš duplicitní video. To, že jsi ho měl už smazané nemusí nic znamenat, data mají pravděpodobně uložena v slave databázích, které se synchronizují třeba jednou za hodinu, tak ty vzorky tam ještě byli i když video už ne (pouze moje domněnka).
    Každopádně na streamu jsme mnohem benevolentnější i když je to spíš zapříčiněno technickou nedokonalostí než politikou :)
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    YBUKO: vidis, to by se ti u nas nikdy nestalo ;)
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Zdravím,

    můžu jeden čistě technický dotaz? Kdyžtak to smažte.

    Jak si můžu pod jedním ID vytvořit více kanálu? Jeden by se věnoval třeba hudbě, druhý něčemu jinému. Ten, kdo by si můj kanál otevřel, by si mohl vybrat, který subkanál zvolí.

    Už jsem to viděl, ale bohužel nemůžu přijít na to, jak to udělat.

    Děkuji.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    LENDULIK: jsou na to ruzny nastroje, googli "download flash youtube" napr a nekery ty nastroje budou fungovat i na jiny weby...

    někdy to mají i jako jednoduchý SWF, najdeš ve zdrojáku stránky... případně ti vypadne do temporary internet files když to otevřeš v IE...
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    hele da se nejak stahnout flash video z webu, ktery neni sdileci? :-)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    YouTube - Kanál uživatele FiveYear
    http://www.youtube.com/fiveyear
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    YBUKO: jo ted jsem to taky hledal, je vlevo dole pod videem a je to tlačítko s nápisem vložit, který se ti pak rozbalí.

    Já spiš řešim jak dát hlavní obrázek videa něco jiného než to co mi robot nabízí. Nevíte někdo
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ten youtube me taaaak sere...porad se to seka i na 30mbitu nebo 100mbitu... proc tam neudelaji nakou delsi prodlevu pri natazeni stranky s videem, aby se neco stihlo nabufferovat, kdyz uz jim nestihaji servery?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    dotaz - mám v poslední době problém s YT - občas když koukám na video a chci si pusit jiný (nebo se jen vrátit na frontpage), hodí mi to tohle (při stahování se nic neděje - resp. ani se nestauje, když dám storno, stránka nenajede):
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    YouTube vysílá ve Full HD | ExtraHardware
    http://www.extrahardware.cz/youtube-vysila-ve-full-hd
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    lulz

    BRENDY
    BRENDY --- ---
    BRENDY: jinak používám klasiku explorer.
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    ROENICK: Uživatelsky známý postupy jsem vyzkoušel.. Doufal jsem, že někdo poradí nějakou fintu, o který běžný spotřebitel neví.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    cache jsi vymaznul?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    BRENDY: pro priste to pripis hned do toho postu :) "psalo mi to at zkusim A a B, oboje jsem vyzkousel"

    mas naky dalsi browsry? v jakym to vlastne zkousis?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam