• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMATSUPravoslaví, ορθόδοξη Εκκλησία
    Vše o pravoslaví, o schizmatu mezi východní a západní církví - důvody, rozdíly, podobnosti mezi nimi.



    "Existuje jedna věc, která je mnohem důležitější než všechny možné knihy a myšlenky, totiž nalézt pravoslavného starce, před nímž můžete položit všechny své myšlenky, od něhož můžete slyšet ne váš vlastní názor, nýbrž soud svatých Otců."

    Ivan Kirijevský
    rozbalit záhlaví
    MITCHCONNOR
    MITCHCONNOR --- ---
    HAROLD: pane vymrdanec, z vás taky dostat nějákej názor :-)
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    To byly časy, když si moh člověk tahat pindíka, aby na sebe strhl pozornost...

    Oh, wait...
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Taky vzpomínáte na školku...?
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    MITCHCONNOR: Bravo! Přídavek, přídavek!
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Clash of the Titans...
    MITCHCONNOR
    MITCHCONNOR --- ---
    CHOMI: Hlavně ta diskuze s tebou o tom nemá cenu, ty seš rusofil, máte tam svý papaláše a hlavně dělaj zákony proti gayum, bejt tady protektorát tak už máš 4 svatováclavský orlice, s takovouhle svoločí se nemá cenu bavit (ostatně jako s jakymkoliv křesťanem, ste všichni sjetý vlastní vírou)...
    Ale u nás už pomalu končíte, pár kašparů co se nuděj a hledaj esoterickej zážitek a to je všechno, za chvíli to stejně ty a tobě podobný vzdáte a vodtáhnete do ruska, kam patříte :-)
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    epy epy
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    MITCHCONNOR:Já ne, to ty.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    MITCHCONNOR
    MITCHCONNOR --- ---
    CHOMI: už seš docela dost trapnej.
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    MITCHCONNOR: Ohoho, pozor na nekorektní výrazivo, za to by tě v USA nepochválili!
    MITCHCONNOR
    MITCHCONNOR --- ---
    CHOMI: prosimtě netahej do toho komunisty, vy černoprdelníci jste těma komunistama naprosto posedlý!
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    MITCHCONNOR: Jo ták, ty nejsi schopen rozlišovat mezi Rusem a komunistou! Co špatného nám udělali Rusové před tím, než je samotné zotročili komunisti (kteří většinou sami Rusové nebyli)?
    MITCHCONNOR
    MITCHCONNOR --- ---
    CHOMI: Objektivně, po náhledu do dějin naší republiky ano, klidně se spojenými státy na věčné časy a nikdy jinak...


    CHOMI:
    ARMADILLO:
    pánové chápu že jako věřící s tím máte problém, ale je rozdíl mezi "chci" a "byl bych ochoten podstoupit za vědomí"...

    pánové pánové :-)))

    btw.: ARMADILLO, ty znáš mojí velikost? My jsme spolu něco měli?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    MITCHCONNOR: Na nyxu jsem asi deset let,ale originalnejsi prani jsem jeste necetl. Mozna mas zkreslenou predstavu o velikostech,kdyz mas pocit,ze by na to potrebovali celou vladu. Zkus si pro zacatek koupit lupu a pak sem pis :)
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    THE_SON_OF_MAN: Souhlasím - leze jim do zadku a ještě chce od nich přeměřovat...:o)
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    MITCHCONNOR: Ach tak! Se Spojenými státy na věčné časy a nikdy jinak! Čekal jsem něco objektivnějšího, ale budiž.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    To je jak řikával Jaroslav Seifert: Lepší Francouz, který bleje, než Rus, který tančí. :D
    MITCHCONNOR
    MITCHCONNOR --- ---
    CHOMI: upřímě řečeno, s vědomím americké armády za zadkem, vlastně jediné protiváhy všem možným bolševikům, semifašounům a teokratům, nechám jejich vládu at mi klidně každý ráno změří penis...
    radši milion američanů než jeden rusák.
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    MITCHCONNOR: Hm, a jak jen tak pro zajímavost hodnotíš USA?
    MITCHCONNOR
    MITCHCONNOR --- ---
    CHOMI: ty jsi mě nepochopil, ať si jde ten rusofilní kolaborant pěkně ke svejm teokratickejm bolševickejm kamarádům...

    svý ke svym.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam