• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMATSUPravoslaví, ορθόδοξη Εκκλησία
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Zajímavá je ta záměna "choval se jako kokot" s "měl jiné názory". Názory jsem tam tehdy moc nepozoroval...
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    a navíc je Eclectica z Femen a ruských pussy riot, co na ukrajině na protest proti pravoslavným podřízla řeckokatolickej kříž....



    lidi, neblbněte pls.
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    ECLECTICA: Fórum o krajní pravici v ČR. Abych ti osvěžil paměť, tehdy jsi ty a někteří další Haroldovi tleskali, když mi napřed sprostě nadával a pak mě dal RO jenom proto, že jsem si dovolil mít jiné názory než on.
    Mimochodem ve vegetariánském fóru ses také projevila jako vygumovaná fanatička - takže u tebe zřejmě setrvalý stav mysli.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    CHOMI: ale prosím tebe, a kde?
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    GUYVER: To nemůžu říci, zatím jsem jich od tebe moc neslyšel.
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    ECLECTICA: Jenom jsi mu k nim tleskala.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    Místo dlouhých bezobsažných řečí bych raději postoval tenhle obrázek:



    Kdo rozumí, pochopí.

    GUYVER
    GUYVER --- ---
    ECLECTICA: Manifest DOST je nádherný příklad manipulace:
    "Uznáváš, že při dešti padá voda shora dolů? Ano? Pak jsi náš člověk!"
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ECLECTICA: pardon, Harolda, samozřejmě.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    CHOMI: u Haralda jsem si žádných projevů áckovství nevšimla (ale přiznávám, moc jsem to tu nečetla), zato DOST má národovectví přímo v programu.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    SAMUELARACHNID: Člověčenko si říká "Syn Člověka", protože on a Ježíš mají vždycky pravdu.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    CHOMI: Kdyby se DOST řídil svým vlastním manifestem, musel by se už dávno dobrovolně rozpustit:



    Uznávám hodnotu autentického náboženství a odmítám jeho řízené odstraňování z veřejného života, ale také jeho zneužívání pro nenáboženské cíle.

    Viz černoprdelnická lobby kolem Klause, dokud tento ještě prezidentoval.

    GUYVER
    GUYVER --- ---
    CHOMI: Takže už druhý, co tady neunese tíhu argumentu?
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    THE_SON_OF_MAN: Vyjímečného darebáka už více ušpinit nelze.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    CHOMI: To není názor, to je konstatování. A pokud jsi nepochopil, v těch posledních příspěvcích si, spolu s Haroldem, utahujem z Člověčenka. Jemuž pojmy "Bůh" a "Putin" začínají jaksi splývat.
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    Hej tohle asi nemá smysl, jen jsem rád, že jsem potkal ve svých slabých chvilkách trochu jiný typ věřících.

    opravdu mne jenom mrzí, že až tam Ti hákoši nalezou tuplem, tak je možná čeká legitimizace jejich názorů. a ontologické podhoubí.
    Tohle ztady už fakt vypadá jako přípravka konzervativního, autenticky pravicového demagoga.


    To je to, na co jsme se ptal.
    Pak se nedivte, že vám tyhle modly příjdou ostatní rozbít kladivem.


    HAROLD
    HAROLD --- ---
    LOL!!!
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    SAMUELARACHNID: Ukaž co konkrétně je v programu DOST v rozporu s křesťanstvím.
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    no děkuju za odpověď co se stane hákošům když přijdou do pravoslavné církve.
    Tady kucí nenarazí na Vlka, co je pošle pryč :(
    slavjanofilské nacionální kruhy zaplesají.
    Von byl vlastně Franco dobrej křesťan, a je mnohem menší fuck být KGBák popř nácek, než si stěžovat u B-horodice.


    CHOMI: viz předchozí příspěvek.
    Franco , Putin, a Kiril jsou vlastně také dobří křesťané a určitě jsou menší svině než třeba Marx, že?
    Ta interpretace, která je v DOSTU umožňuje "majitelům pravdy" mlátit jiné svou pravdou po hlavě.
    Myslím si, že pokud se pastýř církve jako morální vzor paktuje s nágly, vytváří morální vzor.




    THE_SON_OF_MAN: Považuješ za urážku, že je někdo KGBák a koleboruje z dalším KGBákem? kdy ruka v ruku myje? Nebo to,m že si v rusku uzákonili, že tuhle spolupráci mít budou? Pro mne je to už skryté světské panování, a kdyby to udělal Mussolini tak by Tě asi nenasralo, ž mu někdo řekne zmrd.
    Chápu tvé konzervativní, z mého pohledu už klerofašistické názory. Nicméně pokud j Patriarcha učitzelem církve, tak jde hl. příkladem.

    A úplně osobně: Proč si říkáš Syn Člověka? Není to trošku výhradní titul? ( To neber jako invektivu, niccméně já si říkat Jan Předchůdce, tak bych si přišel minimálně krapet namyšlenej ;) ) ( tohle je můj pohled, nenárokuju si absolutní pravdu)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam