• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMATSUPravoslaví, ορθόδοξη Εκκλησία
    Vše o pravoslaví, o schizmatu mezi východní a západní církví - důvody, rozdíly, podobnosti mezi nimi.



    "Existuje jedna věc, která je mnohem důležitější než všechny možné knihy a myšlenky, totiž nalézt pravoslavného starce, před nímž můžete položit všechny své myšlenky, od něhož můžete slyšet ne váš vlastní názor, nýbrž soud svatých Otců."

    Ivan Kirijevský
    rozbalit záhlaví
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    GUYVER: Mezičlánky myslíš co? Předpokládám že církev...?
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    CHOMI: Existuje spousta křesťanů, co se tváří kdoví jak zbožně a tohle jim chybí. Což je důvod, proč jsem vyloučil ze svého vztahu s Bohem zbytečné mezičlánky.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    CHOMI: Kdyby tam tehdy byly nějaké názory, byl bys nedotknutelný.
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    ECLECTICA: Mimochodem tehdy jsi krásně prokázala pravdivost bonmotu, že v pekle je víc vegetariánů než kanibalů. Ano, teď už chápu proč :-)
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    GUYVER: Tak aspoň někdo.
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    ECLECTICA: Zavírání huby lidem s jinými názory všemi dostupnými prostředky.
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    \hej není tohle už spíše do arény? tohle už vypadá jako scéna ze špatného filmu :D
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    CHOMI: Tohle považuju za hodně silný argument: [ GUYVER @ Pravoslaví, ορθόδοξη Εκκλησία ]
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    HAROLD: Jak pravil veliký JUDr PhDr Mgr et Mgr Henryk Lahola:

    Náboženští fundamentalisti všech vírovyznání, spojte se!

    GUYVER
    GUYVER --- ---
    CHOMI: Výtaz "vygumovaný fanatik" by měl v tomto klubu být vyslovován výhradně tehdy, jestliže ten, kdo ho použije, má poblíže připraveného lakatoše za účelem odstranění břevna z oka.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    CHOMI: a stále netuším, co na tom, co proti tobě psal Harold, bylo náckovského. Není možné, že si pleteš pojmy?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    CHOMI: myslíš v té diskusi, co je zaměřena proti nacionalismu?
    A myslíš tu druhou diskusi, kde jsem poukázala na to, že pokud je člověk křesťan a tudíž nevěří v nějaké kršňácké bůžky, není logické, aby se bál jídla zasvěcěného těnto bůžkům, protože dle něj jakožto křes´tana vůbec neexistují?
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Ale vtipný je, že to bylo ve fóru o katolickém konzervatismu. Jsem rád, že to Chomi mimoděk nazval pravými slovy. :D
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Zajímavá je ta záměna "choval se jako kokot" s "měl jiné názory". Názory jsem tam tehdy moc nepozoroval...
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    a navíc je Eclectica z Femen a ruských pussy riot, co na ukrajině na protest proti pravoslavným podřízla řeckokatolickej kříž....



    lidi, neblbněte pls.
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    ECLECTICA: Fórum o krajní pravici v ČR. Abych ti osvěžil paměť, tehdy jsi ty a někteří další Haroldovi tleskali, když mi napřed sprostě nadával a pak mě dal RO jenom proto, že jsem si dovolil mít jiné názory než on.
    Mimochodem ve vegetariánském fóru ses také projevila jako vygumovaná fanatička - takže u tebe zřejmě setrvalý stav mysli.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    CHOMI: ale prosím tebe, a kde?
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    GUYVER: To nemůžu říci, zatím jsem jich od tebe moc neslyšel.
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    ECLECTICA: Jenom jsi mu k nim tleskala.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    Místo dlouhých bezobsažných řečí bych raději postoval tenhle obrázek:



    Kdo rozumí, pochopí.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam