• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMAGUEpoweryoga
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    ahojte z duvodu prestehovani se z prahy do brna ;D se vas chci zeptat, zdali byste mi mohli doporučit, kam chodit na pilates - jakože kvalitní lektoři, kteří se věnují aji indvidy a popř. opravují cviky... .)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    SHI: jasne, ze je. ja prave chtela zkusit poweryogu poprve a porovnat to tim s pilates a ted vim, ze ta pilates trenerka mi nevyhovuje, takze je to u me jasna volba:)

    oni tam maji cardio cviceni, taebo, spinning, chitoning, lift it, cardio cviceni atd. takze na vyber je:)
    SHI
    SHI --- ---
    TETA_JELENA: hm, ale ve world class toho je na vyber hodne ne?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    SHI: no, nicmene jsem dneska byla poprve na pilates po 2 letech, kdy nas cvicila luxusni lektorka a tahle mi taky vubec nevyhovuje. cvici i cviceni port de bras, ktery me v jejim podani taky nenadchlo.
    takze jsem se rozhodla kombinovat moje posilovaci cviceni s 1x tydne poweryougou a na pilates kaslu.
    SHI
    SHI --- ---
    TETA_JELENA: to mam podobne, proto jsem zacla mimo kurzu chodit i na jine hodiny.... ten chlapek z kurzu je nemoznej.
    SIAN: do Energy Studia, tedy do obou (P1aP2).
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    SHI: ja sem smutna. prvni hodina byla luxusni, bolestiva, vynikajici, ale byl to zastup. originalni cvicitelka je super, ale nic me neboli a ta prvni hodina byla proste lepsi. tak sem z toho smutna.
    SHI
    SHI --- ---
    A už mi to ani nepřijde tak nezvladatelné, takže mě to baví čím dál víc.
    Jsem zvědavá, jestli mi to vydrží až do příštího roku :))
    SHI
    SHI --- ---
    Tak... chodim 2x tydne a musim rict ze uz se mi zacina formovat postava!
    Hurá! ;)
    SHI
    SHI --- ---
    TETA_JELENA: áhaa)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    SHI: pracuju na chodove a mam zaplaceny world class. hned napoprve nas cvicil zaskok - cizinka. vyhovovalo mi, ze takhle po ranu sme tam byly jen 3 a venovala se mi. jinak to cvici nejaka Misa, kolegyne si ji pochvaluji. cvici tady i port de bras, na kterym sem byla dneska.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    _MAKI_: no jsem zvedava, jestli to tak bude zpocatku pokazdy:)
    SHI
    SHI --- ---
    TETA_JELENA: a kdes byla?
    SHI
    SHI --- ---
    _MAKI_: dobrá :)
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    TETA_JELENA: kolegyne se mnou zacala cvicit pred pul rokem. predtim nic nedelala nikdy (klasickej zevl) a je fakt, že v práci nemohla zvednout ani hrnek s kafem:) naříkala mi tu dva dny.
    nejlepší lék je svaly znovu okysličit (pokud si dobře pamatuju z biologie na střední) , tzn. jít zase cvičit:))
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    _MAKI_: ja nevim, tohle se mi jeste nestalo. vetsinou me bolivaji jen svaly, ktery znam, ale tentokrat me boli uplne vsechno. myslela jsem, ze to rozcvicim po jednom dni dalsim strecingem, ale asi si to moje telo musi odpocinout:)
    nicmene jsem nadsena a konecne vidim, jak se na me ta prace u pocitace za tech X let zapsala. urcite budu pokracovat a snad mi zmizi bolesti zad.
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    SHI: chapu:) zkus v utery od 19 Kristofovou. je taková trošku přísnější na první dojem, ale je fakt dobrá.)
    SHI
    SHI --- ---
    _MAKI_: ja nemam moc na vyber, protoze pracuju do sesti...
    a jsem celkem zacatecnik,takze bilkova je na me tak akorat.)
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    bych řekla jako po jakémkoli jiném sportu - třetí den po cvičení nejvíc. zas tak hrozny to není.)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    jak dlouho me bude po prvni hodine power yougy bolet cely telo?:-D
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    aha, mě právě přijde Bílková taková nijaká ... ale každýmu vyhovuje něco nového:)) Ale uvidíš sama, zkus určitě i jiný lekce. myslím, že je tam dost lepších cvičitelů. Na fugnerově doporučuju Nikoličovou. Ta je prostě výborná ... technika, vedení lekce všechno (potom ještě Krištofová a Nováková). Středa odpoledne je šílená, tak se nedá hnout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam