• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMAGUEpoweryoga
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    SMAGUE: Chápu, tak to možná děláš ale dlouho, já třeba cvičím py půl roku a i když už ty pozice znám, občas mi prostě někde něco uletí. Navíc člověk s cvičitelem má šanci pořád precizovat a vylepšovat úplně jinak, než když si improvizuje doma sám
    SMAGUE
    SMAGUE --- ---
    ARGANNAH: no ja si kontroluju vsecko postupne, vychazim z postaveni stredu, tedy predevsim panve....dobry jsou zrcadla, aspon obcas...vedle toho, kdyz se clovek dostane do spravne provedeny pozice, je to jako kdyz zapadne dilek do mozaiky...je to citit...nejsem zadnej panbuh, ale svoji energii proste vnimam
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    SMAGUE: Fakt, jo? Tobě se nikdy nestalo, že ti při rotacích například v bojovníkovi I přijde cvičitelka posunout kyčle na střed, protože se soustředíš na správnou rotaci a tenhle detail ti uletí, protože tělo si automaticky začne ulevovat?

    (Asi nestalo, jinak bys mi tohle nepsal. ;))
    SMAGUE
    SMAGUE --- ---
    ARGANNAH: souhlasim s dvd, nesouhlasim s prvni casti prispevku, normalni clovek primerene inteligentni s primerenym vnimanim sama sebe by mel bejt normalne schopnej ohlidat svou posturalni situaci bez problemu
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    SMAGUE: Kravina. Když je někdo nezkušený, ani si neuvědomí, že třeba při rotacích vytočí kyčel nebo předsouvá jednu nohu nebo si zapomněl nohu ve výponu, když má být celou plochou na zemi. Na to je potřeba cvičitel, aby špatnou pozici opravil, a když není k dispozici, buď je ta ásána nanic, nebo si můžeš dokonce ublížit.

    SPUNT: Jestli už chceš mermomocí cvičit doma, což imho není u začátečníka úplně dobrý nápad, kup si aspoň DVDčko s hodinou py, ať to necvičíš jen tak úplně z hlavy.
    SMAGUE
    SMAGUE --- ---
    SPUNT: zkus to a uvidis...zalezi na tom, jak jsi schopna vnimat svoje telo...a to se naucis jen, kdyz budes cvicit sama
    SPUNT
    SPUNT --- ---
    Ahoj, mam dotaz na zkušenější cvicence:) Začala jsem s py teprve nedávno, ale jsem z vesnice, kde se cvičí jen jednou týdně...což mi přijde málo, hrozně moc mě to baví. Našla jsem na netu nějaká videa kompletních hodin a zkoušela jsem cvicit podle toho. Mě to přišlo super, ale samozřejmě chápu, že bez kontroly nějaké asany nemusely být úplně dobře.
    Takže ten dotaz: je lepší cvicit něco i když ne na 100% nebo si tím spíš uskodim???
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    SHI: hehe, u Krejčíka. zeptat se samo můžu. jen jsem myslela, jestli někdo tady nema radu. ))
    SHI
    SHI --- ---
    _MAKI_: taxe zeptej tam kdes je koupila ;)
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    SHI: u nas myslis v energy studiu? to vim, chodim tam, ale tyhle jako novy klouzou. koupilo si je nas vic a vsichni mi to potvrdili. proste se musi "ojet" a pak klouzat nebudou, ale potrebovala bych ten proces urychlit, pac me to takhle neba.))
    SHI
    SHI --- ---
    _MAKI_: hm, to je divny, pac u nas jsou jako erarni vybaveni telocvicny a zas tak moc neklouzou (moje Nike klouze vic)
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    pro všechny příznivce power jogy: pokud jste z Prahy 4 a nebaví vás přecpaný tělocvičny přijďte si zacvičit do KC12 http://www.kc12.cz/ JORDANA JOVKOVA 3427/20, P4, Modřany
    cvičí se ve středu 9-10
    a čtvrtek 19 30-20 30
    cena:70,-
    chodím tam od září a jsem spokojená :) a tělocvična nikdy nebyla narvaná
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    prosím o radu. koupila jsem si podložku na jogu, takovou tu klasickou bodhi. neuvěřitelně mi ale klouže, pod ruce se dá dát ručník, ale ona klouže i pod nohama. Nějaké rady, jak to trochu zmírnit. Slyšela jsem, že po omytí jarem to je lepší, ale nějak to nefunguje.díky
    SHI
    SHI --- ---
    Tip na vikend
    Špindlerův Mlýn - Krkonoše - Česká rep. - Katalog zájezdů - Cestovní kancelář CAPRO - aktivní dovolená (aerobic, poweryoga, body and mind)
    http://www.capro.cz/katalog/zajezd/3156.html
    SHI
    SHI --- ---
    TURMAWEN:
    Vyzkoušejte lekce powerjógy ZDARMA

    * Čtvrtek 25.3.2010 od 15:30 hodin lekce powerjógy zdarma v ES Praha 2
    * Čtvrtek 25.3.2010 od 17:30 hodin lekce powerjógy zdarma v ES HOME Praha 1
    FITH
    FITH --- ---
    TURMAWEN: http://www.studioyopi.cz/ sama jsem zkusila a moc se mi to líbilo...
    SMAGUE
    SMAGUE --- ---
    pratele, nemate nekdo DVD pilates s RENATou SABONGUI...nemuzu ho doma nikde najit, potrebuju se na neco podivat...diky
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    TURMAWEN: taky energy studio, nebo www.yogajoga.cz
    SHI
    SHI --- ---
    TURMAWEN: No ja urcite Energy Studio...
    http://www.energystudio.cz/
    TURMAWEN
    TURMAWEN --- ---
    Kam by jste mi doporučili chodit v praze? Popřípadě není někde PJ v okolí Braníku..?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam