• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MURHAAYAInfračervená fotografie
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    GHOSTSTALKER: taky se mi docela libi, jeste tam mam nejakej material z prehrady a od Jablonexu, tak zkusim neco vybrat jeste
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Jo, to je dobry pano :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    no jo no jo :)
    tak tady mas neco trochu jinyho, jabloneckou prehradu :)

    je to klikaci :)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Dyt ja nerikam, ze se mi nelibi, libi se mi obe, protoze jsou prakticky stejne :-D
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    GHOSTSTALKER: me se libi obe a dalsi jeste zpracovavam
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Neni, ale je to prakticky jedna a ta sama fotka :) Resp. kdybych to fotil, urcite bych to vyfotil vickrat, urcite siroce a vysoce, ale ve finale bych vybraů jen jednu :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    GHOSTSTALKER: no sou to dva zabery no, ten samej barak, jednou na sirku a jednou na vysku... neni zapotrebi to rezat
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MURHAAYA: mne to teda prijde jako jedna fotka, akorat jinak riznuta :-D
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    takze zatim prvni dve z jablonce (jeste zjistim nazev te vily, v soucasnosti je to materska skolka)


    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    FRACTAL: moc pekny, zvlast ta hvezdarna... to se mi hodne libi a navic VELMI ocenuji vlastni tvorbu :)

    ja sem si tedka privezl neco ke stovce fotek z jablonce, takze vecer mozna neco nahodim
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    MURHAAYA: Tak z tech IR fotek z Petrina jsou pouzitelny tak mozna dve - na zacatek celkem dobry - dik za uvod do problematiky :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    když by to někoho zajímalo tak nastavení vyvážení bíle co používám pro IR fotky
    teplota : 2600 - 2800
    odstín : -78
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    MURHAAYA: No asi to nebudu lamat pres koleno a zaparkuju v podzemnich garazich. :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    no s tim ovivanim moc nevim:)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    MURHAAYA: Asi se osmelim a dorazim sockou - ale budete me pak muset ovivat a utesovat - asi budu minimalne pul hodiny po prijezdu plakat :))))
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    infra workshop PLATÍ, udelalo se nadherne


    FRACTAL: nejak se doprav nebo mi do posty napis o mobil at se muzes pridat pozdeji
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Trochu mi dela problem ta tramvaj, pac MHD alias mastnou tyc odmitam :)))
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tak infra workshop stanovi predbezne na utery 9.zari. sraz v 15:00 na stanici tramvaje ujezd (u petrin,a stavi tam 23 tusim). pripadne kdyz by nekdo nestihal a chtel se pridat pozdeji, at mi pisne do posty dam mu cislo na sebe.

    jinak sledujte nyx, pokud by bylo ten den zatazeno nebo prselo, tak to rusim (a napisu to sem, pripadne smsknu tomu, kdo si rekne) protoze v takovym pocasi s neupravenym fotakem pro infra toho moc nevyfotite (zvlast lidi s novejsimi DSLR)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    FRACTAL: at je vetsi sance ze najdes neco na cem nebude hotspot. je to dost loterie :) hlavne pokud ma ten objektiv ostrici stupnici a manualni ostreni tak je to velke plus, protoze pokud to nema svetelnost aspon 2.8 tak skrz hledacek nevidis vubec nic. s tou 2.8 za silnyho slunce neco malo videt je a s tou 1.4 to celkem i jde zaostrit (coz se stejne musi preostrit). jinak EVF fotaky vidi vic v pohode
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam