• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MURHAAYAInfračervená fotografie
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    jinak supr, ze nekdo tady aktivne foti, ja tedka nemam kvuli skole moc casu :/
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HERO: tu tmave modrou dostanes pokud neni opar. Kdyz je opravdu uplne cista obloha.

    jinak na tom prvnim mas zase ten hotspot a uplne tam ztracis kresbu. zkus podexponovavat tak o 1EV cca.
    HERO
    HERO --- ---

    HERO
    HERO --- ---
    zas nejake prvotiny nejak neumim dostat tu tmave modrou barvu oblohy,prvni kde se to aspon trosku povedlo je ten strom u vody

    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HERO: Fuji FinePix S9600 :)
    HERO
    HERO --- ---
    co mas za fotak ze ti jde nastavit iso 80?
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HERO: pekny, a zvlast ocenuju vlastni tvorbu.

    to bile misto v prostred je hot spot, artefakt produkovany objektivem, vyzkousej jiny. jinak info o hotspotu viz nastenka.

    jinak ja fotim na f2.8 iso 80 a cas 1 - 2 sekundy (je to neupraveny fotak, tak jak je ho mozne koupit kdekoli).

    Jednak zkus zkratit cas odclonenim (ten hotspot by se mohl zlepsit trochu) a zkratis cas. jinak ja vsecky fotky podexponovavam od 1 a vic EV (o proti tomu, kdy mi mereni na cipu rika ze by byla spravne exponovana). to taky snizi viditelnost hotspotu.
    HERO
    HERO --- ---
    akurat me sere to svetle misto uprostred te fotky,
    chci se zeptat jaky nastavujete vetsinou cas,tady na tech fotkach byl cas 30s a f8,bylo to focene vcera takze relativne slunecno,inak WB sem nastavil na 2800k,
    nejlepsi asi bude fotit v co nejsilnejsim svetle
    HERO
    HERO --- ---
    caves taky skousim fotit ir,


    PAN_ILFORD
    PAN_ILFORD --- ---
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MIK_CZ: mrkni na paladix do bazaru, nedavno sem tam nasel hafo inzeratu na R72 filtry
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    paradni, si to IR snad taky poridim :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    GHOSTSTALKER: taky se mi docela libi, jeste tam mam nejakej material z prehrady a od Jablonexu, tak zkusim neco vybrat jeste
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Jo, to je dobry pano :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    no jo no jo :)
    tak tady mas neco trochu jinyho, jabloneckou prehradu :)

    je to klikaci :)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Dyt ja nerikam, ze se mi nelibi, libi se mi obe, protoze jsou prakticky stejne :-D
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    GHOSTSTALKER: me se libi obe a dalsi jeste zpracovavam
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Neni, ale je to prakticky jedna a ta sama fotka :) Resp. kdybych to fotil, urcite bych to vyfotil vickrat, urcite siroce a vysoce, ale ve finale bych vybraů jen jednu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam