• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MURHAAYAInfračervená fotografie
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MURHAAYA: mas na ne copyright?:)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    KAPPI: ta S9600 je na to jak delana az na ten hotspot mizernej :( ale jeji infra varianta IS-1 tim prej trpi taky. premyslel jsem o sundani toho hot mirroru, stoji to 1200 v AWH pry, mozna pristi rok, letos uz to nema cenu na zimu


    MURHAAYA: a ne ze mi okopcite moje infra postupy na ty moje barvicky :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---

    ale ty listy furt nejsou tak zarivy, jak bych si predstavoval

    http://varial-artworks.com/odd/_bordel/ir-kappi.psd
    KAPPI
    KAPPI --- ---
    GHOSTSTALKER: Ee, to bylo to první, pořád to není nic moc... Líbily se mi Murhyho infra z Fuji S9600...
    KAPPI
    KAPPI --- ---
    MURHAAYA: mno, ten jsem hledal a nenašel... Ach ta moje bordelařina na disku...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    KAPPI: kdyz tak posli raw
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    KAPPI: otevri to v PS a pouzij Channel Mixer
    KAPPI
    KAPPI --- ---
    V plnym res...

    ch 123.jpg (3058477 B)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    KAPPI: jeste radu, zkus se vykaslat na camera raw a zkusit to delat treba v canonim softu. taky muzes jeste bilou nabrat kapatkem na tech stromech. tim kapatkem dosahnes barev co bys teplotou chromaticnosti asi nedosahl
    KAPPI
    KAPPI --- ---
    MURHAAYA: Tak to jsem zvědav :-)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    KAPPI: hele, tohle je hodne solidni infra zaklad. podobny snimky mi lezou z myho fotaku, zkusim to hodit do PS a pohrat si s tim.
    KAPPI
    KAPPI --- ---
    MURHAAYA: Mohl bys mi prosím vysvětlit co dělám špatně? Bílou trávu neudělám ani za mák... Camera RAw nemá takovej rozsah teplot barev...

    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    vymacknete se nejak s tim workshopem. pocasi jakz takz preje
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    pokud bude v sobotu hezky tak nekdy kolem 13 - 14 hod bych dal sraz nekde v praze kde je trocha zelene, nejaky napady at to mate blizko?
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    to zni hezky, zkus nahodit nejakej raw z toho nekdy pls
    HERO
    HERO --- ---
    clona3,5 ,pri f8 vychazeli casy 3-5s,ale jak rikam bylo spatne pocasi,slunko zachazelo furt za mraky,
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HERO: no tak majinkej nevim. nevim ani jesli se vyrabi. leda nejakej normal a redukce. se pak bude casem zas treba lip prodavat az ho nebudes chtit.

    jinak to je celkem luxus, clovek ma k dispozici objektivy a tak, pokud je to jeho zakladni system tak je to celkem pohodicka.

    btw a pri jaky clone to bylo?
    HERO
    HERO --- ---
    nska sem skousel oly EP-1 na infra,vychazeji luxusni casy kolem 1s pri iso 200 a to bylo celkem pod mrakem sem tam vysvitlo slunce,nemel jsem sebou stativ ,tak to bylo jen ve stadiu pokusu)))pres tyden z tim skusim neco vyfotit,nemate nekdo tip kde sehnat co nejmensi hoya R72,ten setak na olym 14-42 ma prumer filtru 40,5mm
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    zatim mi nejlip vychazi sobota 15.8, nedeli budu mit zabitou.

    no nejaky expozice se z toho vytahnout daji, i kdyz treba ten autofokus na kompaktech funguje lip. bych vlastne mohl na 450D to zkus pres ten af pri live view
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam